PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید تبلت

OMiD.1080p
2012/11/06, 18:05
دوستان یه تبلت یکی از دوستانم بهم معرفی کرد.
لینک توضیحات (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
قیمتش هم زده 800 تومان.
طرف میگه میتونم ویندوز 8 هم روش نصب کنم.
فقط سوالی که دارم اینه که این تبلت یا بقیه که ویندوز دارند مشکلی در پخش فرمتهای ویدیویی ندارند ؟مثلا mkv,flv,wmv و... پخش میکنند یا نه ؟
و اینکه مدل بهتر تقریبا با همین قیمت دیگه سراغ ندارید ؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 19:17
دوستان کانفیگش خیلی توپه
بیاین بگین مشکلش چیه که اینقدر ارزونه!!!!
آقا سعید، آقا روح الله، آقا حسام ...
کممممممممممممممممممممممک دارم وسوسه میشم
واقعا ویندوز 8 روش نصب میشه!!!! :-o

expellite
2012/11/06, 19:25
کجا کانفیگش توپه؟؟ پردازنده اش نابوده! باید روش Ubuntu نصب کرد! سیستم عاملش هم اندرویده بعید بدونم 7 روش نصب بشه! رزولوشنش هم کمه. ویندوز 7 رو رو این نصب کنید 10 گیگش رو میگیره بعد اون 6 گیگ بعدی به چه دردی میخوره؟ اصلا مگه میشه؟ بابا بی خیال.

Castiel
2012/11/06, 19:32
کلا در خصوص محصولات متفرقه نظری ارائه نخواهد شد چون خرید آنها به هیچ وجه توصیه نمی شود، حتی اگر رایگان باشد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 19:35
کجا کانفیگش توپه؟؟ پردازنده اش نابوده! باید روش Ubuntu نصب کرد! سیستم عاملش هم اندرویده بعید بدونم 7 روش نصب بشه! رزولوشنش هم کمه. ویندوز 7 رو رو این نصب کنید 10 گیگش رو میگیره بعد اون 6 گیگ بعدی به چه دردی میخوره؟ اصلا مگه میشه؟ بابا بی خیال.

یعنی چی کانفیگش خوب نیست!!!
پردازنده 1.66
رم 1
ssd (حداقل برای نصب ویندوز)
ویندوزش هم که نوشته 7 (کجاش نوشته اندروید)
کارت حافظه هم که میخوره

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 19:36
کلا در خصوص محصولات متفرقه نظری ارائه نخواهد شد چون خرید آنها به هیچ وجه توصیه نمی شود، حتی اگر رایگان باشد.

منظورتون برند متفرقه هست؟

Castiel
2012/11/06, 19:42
منظورتون برند متفرقه هست؟

خیر، منظور همان محصولات متفرقه است. فکر نمی کنم این محصولات برند هم داشته باشند. برند یک نشان تجاری ثبت شده و معتبر است که به این شرکت ها نمی توان از دید یک برند نگاه کرد.

OMiD.1080p
2012/11/06, 20:19
با این حال در حد و انداره خرید است ؟
یا اینکه میشه حالی با کمی بالا و پایین یه چیز بهتر گیر آورد ؟( البته مدل ویندوزیش )

Dark Bloo
2012/11/06, 20:59
واقعا ویندوز 8 روش نصب میشه!!!! :-o
خب اینکه چیز عجیب غریبی نیست؟؟؟!!!
چون تکنولوژی ویندوز 8 این اجازه رو میده که رو تبلت نصب شه
اگه ویدیوی معرفی ویندوز 8 تو سایت مایکروسافت رو دیده باشی، میبینی که قابلیت نصب رو تبلت رو داره
چون اولین نسخه از سری سیستم عاملهای مایکروسافته که این قابلیت رو داره
و اون قابلیت پشتیبانی از تاچ اسکرینه
اون رابط مترو هم تو ویندوز 8 هست بیشتر به این خاطره حالا شما رو پی سی نصب کن و از رابط مترو استفاده کن
همین اسوس Eepad ترنسفورمر هم میشه روش هم ویندوز نصب کرد و هم آندروید

expellite
2012/11/06, 21:04
یعنی چی کانفیگش خوب نیست!!!
پردازنده 1.66
رم 1
ssd (حداقل برای نصب ویندوز)
ویندوزش هم که نوشته 7 (کجاش نوشته اندروید)
کارت حافظه هم که میخوره
من این تبلت رو سرچ کردم. Mtc 9.7 رو سایتای خارجی نوشته سیستم عاملش آندرویده!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 21:32
خب اینکه چیز عجیب غریبی نیست؟؟؟!!!
چون تکنولوژی ویندوز 8 این اجازه رو میده که رو تبلت نصب شه
اگه ویدیوی معرفی ویندوز 8 تو سایت مایکروسافت رو دیده باشی، میبینی که قابلیت نصب رو تبلت رو داره
چون اولین نسخه از سری سیستم عاملهای مایکروسافته که این قابلیت رو داره
و اون قابلیت پشتیبانی از تاچ اسکرینه
اون رابط مترو هم تو ویندوز 8 هست بیشتر به این خاطره حالا شما رو پی سی نصب کن و از رابط مترو استفاده کن
همین اسوس Eepad ترنسفورمر هم میشه روش هم ویندوز نصب کرد و هم آندروید

عزیزم
منظورم با توجه به کانفیگش بود!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 21:33
من این تبلت رو سرچ کردم. Mtc 9.7 رو سایتای خارجی نوشته سیستم عاملش آندرویده!

اوکی!
حالا لطفا ایرادش رو بگو

rajah
2012/11/06, 21:46
اوکی!
حالا لطفا ایرادش رو بگو
ایرادش شرکت سازندشه عزیزم میشه یه لینک از سایت سازندش برامون بذاری؟؟
شما می خوای هزینه کنی از کجا معلوم که 3 ماه عمر بده اگه کسی رو می شناسی که این تبلت رو خریده باشه و تجربه استفاده از این تبلت رو داشته باشه می تونی بخری در غیر این صورت اصلا موافق خرید نیستم

OMiD.1080p
2012/11/06, 22:18
=d>
حالا نگفتید نمونه مشابه چی خوبه.
زیر 1 تومان-مارک خوب و امکانات مثلا خوب و البته ویندوزی

rajah
2012/11/06, 22:23
=d>
حالا نگفتید نمونه مشابه چی خوبه.
زیر 1 تومان-مارک خوب و امکانات مثلا خوب و البته ویندوزی
گزینه ای سراغ ندارم

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 22:29
ایرادش شرکت سازندشه عزیزم میشه یه لینک از سایت سازندش برامون بذاری؟؟
شما می خوای هزینه کنی از کجا معلوم که 3 ماه عمر بده اگه کسی رو می شناسی که این تبلت رو خریده باشه و تجربه استفاده از این تبلت رو داشته باشه می تونی بخری در غیر این صورت اصلا موافق خرید نیستم

آقا سعید جسارت نباشه من حرف شما و آقا حسام و سایر دوستان رو بسیار قبول دارم
ولی چون گفتید لینکش رو بزار
لینک شرکت ایرانی که گارانتیش هم کرده (خود آقا امید تو پست اول گذاشته بود)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)لینک شرکت خارجیش (نتیجه برداشتن ir و گذاشتن com در انتهای آدرس قبلی)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

OMiD.1080p
2012/11/06, 23:04
اینم اطلاعات کامل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
پس مشخص شد که این واقعا ویندوزی هستش و هم گارانتی داره و هم ...
حالا بهتر شد.=D>

rajah
2012/11/06, 23:18
اینم اطلاعات کامل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
پس مشخص شد که این واقعا ویندوزی هستش و هم گارانتی داره و هم ...
حالا بهتر شد.=D>
تو این وضعیت کنونی نمیشه زیاد به گارانتی اعتماد داشت(شرکت های بزرگش به تعهداتشون عمل نمی کنن) کسی هست که از این برند خرید کرده باشه من که زیاد چشمم آب نمی خوره به هر حال یه ریسکه هر طور صلاح می دونید

VSH-Katana
2012/11/06, 23:41
این تبلت زیاد جالب نیست از نظر من
به نظرم برای خرید تبلت بهترین گزینه الان تبلت google nexus7 هستش !
البته وقتی بودجه محدوده!

rajah
2012/11/08, 00:03
این تبلت زیاد جالب نیست از نظر من
به نظرم برای خرید تبلت بهترین گزینه الان تبلت google nexus7 هستش !
البته وقتی بودجه محدوده!
بله اما همونطوری که پیشتر دوستمون عرض کردند ایشون نیازمند تبلت ویندوزی با قیمت حدود 1میلیون هستند

VSH-Katana
2012/11/08, 00:22
الان خرید یک تبلت ویندوزی در شرایطی که دستگاه های wp8 در حال آمدن کار بسیار اشتباهی هست! و به امید اینکه این ها هم به ویندوز 8 میشه مجهز بشن خریدن کار اشتباه تر
این تبلت هم از شرکت معتبری نیست و نخریدنش بهتر از خریدشه و همچنین پردازنده جالبی نداره

Tech Admin
2012/11/08, 00:43
تبلت ویندوزی ربطی به wp نداره. مقایسه wp و w مثل مقایسه Linux و سیمبینه! چون واقعا wp ناتوانه است نسبت به خود ویندوز برای مقایسه.

لذا اینکه تبلت ویندوزی بد نیست. فقط مبحثی که هست اینه که چون یکم گرونه صحیح تره که اگر لپ تاپ ندارید برید سراغش. و اگر دارید زیاد فکر نکنم ارزش داشته باشه. چون مزیت تبلت های ویندوزی البته ویندوزی های اینطوری اینه که نرمافزار های کامپیوتر را اجرا میکنه که خب این خودش یعنی مثلا در سوال ایشون باز کردن همه فرمت های ویدویی و صوتی و تصویری و مطالعاتی و ...
به علاوه انواع نرمافزار های کاربردی و ویرایشی و ...

پس اصلا قابل مقایسه به تبلت های اندروید و ios که نیست. wp که جای خود دارد که سیستم عامل موبایل هست.

البته در مقابل Microsoft Surface هم هست که نسخه rtش ویژگی های بالا رو به صورت اولیه نداره یعنی خب نرمافزار های pc اجرا نمیشه روش ولی اون هم با یک کامپایل مجدد شرکت های میتونن نسخه arm بدن که روش نصب بشه. مثلا فتوشاپ نسخه arm منتشر کنه که روی اون نصب بشه که باز شرایطش بهتره و قیمتش هم خوبه. به نظر من مقایسه تبلت های ویندوز rt با ios و android درسته که در این شرایط هم یک سر و گردن بالا تره. و تبلت های ویندوز 8 پرو که هنوز سیفیس پرو نیومده و نسخه های دیگه ای مثل ایسر ایکونیا دابلیو700 و 510 و دل لیتیتوت 10 و ... که اصلا صحیح نیست و بهتره این تبلت ها را جزء اولترابوک ها دسته بندی کرد که به ترنسفورم میشن به تبلت و خب اینها که قضیشون از سر و گردن هم گذشته و بیشتر رقیبشون بازار لپتاپ ها است.

در هر حال این تبلت هم که دوستمون در پست اول لینک داده فکر نکنم زیاد ارزش داشته باشه. اینها نه مارک درست و حسابی و نه پشتیبانی صحیحی دارند. شما بخرید به مشکل باتری میخورید صد در صد (که مشکل اصلی تبلت های ویندوزی بر پایه معماری غیر arm هست. ولی خب شرکت های دیگه حداقل مطمین تر روش کار کردن). و دوما قطعا اذیتتون زیاد میکنه. اگر میخواهید از این تبلت های بگیرید من ایسر ایکونیا دابلیو 500 رو بهتون پیشنهاد میکنم که ارزون ترین چیزی هست که من به خاطر دارم. ویندوز 7 داره و میشه روش 8 نصب کرد. اگر چه 8 یکم خاص هست و بهتره صبر کنید تا تبلت های خودش عرضه بشه ولی خب باز حداقل خرید از یک شرکت شناخته شده تر بهتره اگر میخواهید تبلت قدیمی بخرید. ایکونیا 500 یکم قدیمیه و توی بازار هست و اگر فروشنده با انصافی پیدا بشه که به قیمت قدیم و قبل از گرونی های **** بده بهتون انتخاب بدی نیست. ولی تبلت های جدید که فکر کنم گرون عرضه بشن چون تازه دارن وارد ایران میشن.