PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامسونگ و شایعات ces 2013

saeid6574598
2012/11/06, 12:35
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نمایشگاه CES 2013 به زودی و با آغاز سال 2013 ، در لاس وگاس ایالات متحده آمریکا بر گزار خواهد شد تا آخرین فناوری های روز دنیا در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد . یکی از مسئولان برگزاری این نمایشگاه از زبان یکی از مسئولان فنی کمپانی سامسونگ اعلام کرده است که این شرکت در نمایشگاه CES امسال قرار است از پلتفرم جدید تلویزیون های خود که مبتنی بر سیستم عامل Bada بوده و ویژگی SmartHouse در آن پیاده سازی شده است ، رونمایی کند . سامسونگ برای ابتدای کار قرار است از تلویزیون های OLED خود رونمایی کند تا زحمات یک ساله خود را به خوبی محک بزند . پنل های OLED این شرکت برای اولین بار در ژانویه 2012 رونمایی شدند و در همین راستا سامسونگ می خواهد این نسل از پنل های جدید را در آپریل 2013 به عرضه برساند که کمی تعجب را به دنبال خواهد داشت . تا پیش از این سیستم عامل bada برای اسمارت فون های سامسونگ مورد استفاده قرار می گرفت که چندان هم مورد استقابل قرار نگرفت ( شاید به خاطر این باشد که سامسونگ ، نسخه جدیدی از این سیستم عامل را ارائه نکرد ) اما طبق آخرین گفته های مسئولان این شرکت قرار است نسل جدید تلویزیون های این کمپانی به این پلتفرم مجهز شوند . در پلتفرم جدید ، می توانید تمامی محتویات تلویزیون را با دیگر رسانه ها به اشتراک گذاشته و از آن لذت ببرید . همچنین قابلیت سخت افزاری Evolution Kit نیز در آن پیاده سازی شده است تا بتوانید نرم افزار و سخت افزار تلویزیون هوشمند خود را ارتقا دهید . سامسونگ برای راه اندازی این خط تولید نزدیک به 250 میلیون دلاار هزینه کرده است . قابلیت SmartHouse هم یک زبان جدید طراحی می باشد که سامسونگ با استفاده از آن توانسته نقایص و ضعف های Smart TV نسل قبل را برطرف کرده و امکان برقراری با شبکه های اجتماعی بیشتری را فراهم ساخته است . اگر به این نسل از تلویزیون ها سامسونگ علاقه مند شده اید ، باید تا زمان برگزاری نمایشگاه CES 2013 که در تاریخ 8 تا 11 ژانویه و در شهر لاس وگاس برگزار خواهد شد ، صبر کنید .

نگارش : سعید مظفری

saeid6574598
2012/11/06, 14:35
من که از خریدن یک گوشی مبتنی بر سیستم عامل بادا ، کاملا پشیمان هستم ! از سامسونگ بعید بود که نسخه جدیدی از بادا رو ارائه نکنه ! حال باید ببینیم بادا در تلویزیون های هوشمند چطوری عمل می کند !!!

Castiel
2012/11/06, 21:06
من که از خریدن یک گوشی مبتنی بر سیستم عامل بادا ، کاملا پشیمان هستم ! از سامسونگ بعید بود که نسخه جدیدی از بادا رو ارائه نکنه ! حال باید ببینیم بادا در تلویزیون های هوشمند چطوری عمل می کند !!!

من هم یک گوشی با سیستم عامل بادا خریداری کرده بودم که متاسفانه هیچ پشتیبانی از سوی سامسونگ برای آن وجود نداشت. این در حالی بود که سامسونگ همچنان بادا را به عنوان سیستم عامل اختصاصی می شناسد!