PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ عمومی / برنامه نویسی

Hessam
2012/11/05, 15:38
سلام
دوستان از این به بعد در این تاپیک، سوالات مربوط به حوزه ی برنامه نویسی درسی یا غیر درسی رو می تونید بپرسید...
مثل سی پلاس پلاس، سی شارپ، جاوا و ... .
از دوستانی که توانایی به عهده گرفتن این بخش رو دارن، ابراز تمایل کنن تا همه ایشون رو بشناسن به عنوان کسی که توانایی پاسخ به سوالات رو داشته باشه.
ممنون.

Hessam
2012/11/05, 15:45
سوال اول رو خودم دارم: هدفم یاد گیریه. البته ساده هم هست!:D
این رو هم باید روی کاغذ بنویسم و هم توی Microsoft Visual Studio 2012 اجراش کنم.
سی شارپ: برنامه ای بنویسید که دو Lable Box ایجاد کند با این مشخصات؛
- باکس اول، مشخصات فرد را دریافت کند.
- باکس دوم، شماره ی دانشجویی فرد را دریافت کند.
- سپس یک Button Box ایجاد شود که پس از اجرای آن، مشخصات فرد و شماره دانشجویی آن در دو سطر مجزا چاپ شود.

Tech Admin
2012/11/05, 17:23
دقیقا کجا چاپ بشه؟ کنسول؟! یا چاپ روی چاپگر؟! من فرض میکنم توی یک پیغم نمایش بده.

خب اول قضیه اینکه Label Box که نداریم. یک TextBox داریم و یک Label که شما منظورتون TextBox هست.

ولی در مورد کدش هم واقعا قضیه خاصی نیست. به کد زیر نگاه کنید متوجه میشید هر بخش چکار میکنه.

// Name Text Box
TextBox tb = new TextBox();
tb.Location = new Point(0, 0);
tb.Text = "NAME";
this.Controls.Add(tb);

// ID Text Box
TextBox tb2 = new TextBox();
tb2.Location = new Point(0, 30);
tb2.Text = "ID";
this.Controls.Add(tb2);

// Button
Button b = new Button();
b.Location = new Point(0, 60);
b.Text = "Print";
b.Click += (EventHandler)(delegate(object localsender, EventArgs args)
{
MessageBox.Show(tb.Text + Environment.NewLine + tb2.Text);
});
this.Controls.Add(b);

Hessam
2012/11/05, 18:25
منظورش اینه که در خروجیی که نرم افزار میده، چاپ بشه. (داخل Forms)
ممنون جناب فلاحتی...
لیبل باکس منظور همون لیبل هست که توی نرم افزار ویژال استدیو - قسمت تولباکس هست.
ضمناً یه کم ساده تر بگین لطفاً! چیزی متوجه نشدم!:d
من تازه سی شارپ رو شروع کردم. یعنی در حد مقدماتی هم بلد نیستم!! در سطح بیگنر هستم!:d
برای شما آب خوردنه ماشالله!:d ولی این کد هایی که شما نوشتی رو دیدم، تب کردم!:d
الان کل این کدها جوابش هست...؟ میخوام توی برگ کاغذ بنویسم و نرم افزار. کل این کدها رو بنویسم، جواب میده؟
یعنی یه چیزی باشه که کپی - پیست کنم تو نرم افزار و خروجی صحیح رو بده!:d بعد می برم سر کلاس و استاد توضیح میده و با هم بررسی می کنیم روش حلش رو.

Tech Admin
2012/11/05, 20:25
منظورش اینه که در خروجیی که نرم افزار میده، چاپ بشه. (داخل Forms)
ممنون جناب فلاحتی...
لیبل باکس منظور همون لیبل هست که توی نرم افزار ویژال استدیو - قسمت تولباکس هست.
ضمناً یه کم ساده تر بگین لطفاً! چیزی متوجه نشدم!:d
من تازه سی شارپ رو شروع کردم. یعنی در حد مقدماتی هم بلد نیستم!! در سطح بیگنر هستم!:d
برای شما آب خوردنه ماشالله!:d ولی این کد هایی که شما نوشتی رو دیدم، تب کردم!:d
الان کل این کدها جوابش هست...؟ میخوام توی برگ کاغذ بنویسم و نرم افزار. کل این کدها رو بنویسم، جواب میده؟
یعنی یه چیزی باشه که کپی - پیست کنم تو نرم افزار و خروجی صحیح رو بده!:d بعد می برم سر کلاس و استاد توضیح میده و با هم بررسی می کنیم روش حلش رو.
خب من ابتدا پس باید یک سری موارد کلی را بگم.
1. فرم یک فرم هست به عبارتی (!) یک میز مثلا فرض بگیرید. شما که نمیتونید روی فرم چاپ کنید. (شما که روی میز با خودکار نمینویسین؟! (از دوران بچگی صرفنظر کنید D: )) شما نیاز دارید تا یک کنترل (فرض کنید کنار این میزتون پر است از گدجت های مختلف) بزارید روی فرم و روش خروجی بدید. مثلا یک کاغذ روی میز و بعد روی اون بنویسید. کنترل نمایش متن Label هست.
2. همه چیز در یک فرم کنترلی است. یعنی برای دریافت اطلاعات از کاربر باید TextBox بزارید که کاربر توش تایپ کنه. Label یک کنترل فقط نمایشی است و کاربر نمیتونه تغییر بده. بیشتر برای ذکر توضیحات یا خروجی دادن به درد میخوره. پس نمیشه باهاش از کاربر اطلاعات گرفت

ببینید یک فرم یک سری ایوینت (رویداد داره) مثل همه کنترل های دیگه. شما کد زیر را باید در بخش Page Load بزارید. ایوینت پیج لود. کد زیر طولانی هست چون شما گفتید کدی بنویسید که دو تا تکست باکس بزاره و خروجی بگیره و چاپ کنه. خب من هم نرمافزاری نوشتم که به یک فرم خالی خودش دو عدد تکست باکس اضافه میکنه و یک کلید و ....
فکر کنم منظور شما این بود که خودتون تکست باکس ها را روی فرم دستی میزارید و کلید رو هم میزارید و فقط میخواید وقتی کلیک شد بیاد و اطلاعات اون دو تا تکست باکس دیگه را نمایش بده. خب در این صورت شما فقط نیاز دارید تا کد زیر را در رویداد کلیک کلید بزارید و بقیه بخشها نیازی نیست

MessageBox.Show(tb.Text + Environment.NewLine + tb2.Text);
البته حواستون باشه که tb و tb2 را با نام تکست باکسهایی که قرار دادید عوض کنید.

و اما جهت توضیح کد زیر را هم بیشتر براتون توضیح بدم تا خط به خط متوجه بشید:

// Name Text Box
TextBox tb = new TextBox(); // این خط یک متغییر از نوع تکست باکس می سازه. بعد متغییر را با یک تکست باکس پر میکنه.
tb.Location = new Point(0, 0); // این خط مقدار لوکیشن در این تکست باکس ساخته شده را تنظیم میکنه که توی نقطه 0 در 0 قرار بگیره. در فرم البته. توجه کنید که برای تنظیم مکان تکت باکس باید مقدار لوکیشن را با یک پوینت پر کرد و در زمان ساخت یک یوینت هم دو عدد ایکس و ایگرگ گرفته میشه که میبینید بهش دادید.
tb.Text = "NAME"; // حالا مقدار تکست این تکست باکسی که ساختیم رو میکنیم نیم که یوزر بفهمه باید چی وارد کنه اونجا.
this.Controls.Add(tb); // خب این تکست باکسو ما ساختیم ولی باید به فرم اضافش کنیم. تا زمانی که فرم نگین اینو اضافه کن و نمایش بده خب نمایشش نمیده. برای این کار از این کد استفاده میکنیم. دقت کنید که دیس در این کد به فرم اشاره داره چون کد را داریم داخل رویداد لود شدن فرم مینویسیم پس این مرتبط با فرم است (البته دلیل اصلیش اینه که کد را داریم در بخشی از فرم می نویسیم. پس در هر رویدادی هم باشیم باز دیس به فرم اشاره داره)

// ID Text Box
TextBox tb2 = new TextBox();
tb2.Location = new Point(0, 30);
tb2.Text = "ID";
this.Controls.Add(tb2);

// Button
Button b = new Button(); // مجددا مثل دو نمونه بالا یک متغییر از نوع باتون تعریف کردیم و یک باتون هم ساختیم و ریختیم توش
b.Location = new Point(0, 60); // مجدد مکانش روی فرم ست شده
b.Text = "Print"; // نوشته روی کلید ست شده
b.Click += (EventHandler)(delegate(object localsender, EventArgs args) // خب این خط ها یکم سخت تره. شما وقتی توی فرم یک کلید میزارید و روش دو تا کلیک میکنید خود ویژوال براتون متد رویداد کلیک را میسازه و شما کدتون را در اون بخش مینویسین. در اینجا ما یک متد اینلاین تعریف کردیم یعنی وقتی کلیک شد نمیخواد یک متد دیگه بسازیم بگیم اونو اجرا کن. میگیم بیا یک متدی هست روی هوا است و اسم و رسم نداره و همین وسط هم تعریفش میکنیم از اون استفاده کن به عبارتی. پس وقتی کلیک میشه این کد زیری ران میشه.
{
MessageBox.Show(tb.Text + Environment.NewLine + tb2.Text); // این کدی هست که وقتی کلیک میشه اجرا میشه. این کد یک مسیج باکس نمایش میده. یک باکس پیغام به عبارتی که ارور و اینها نمایش میده. بعد داخلش مقدار وارد شده تکست باکس اول و دوم را با یک خط مینویسه
});
this.Controls.Add(b);

ya30n
2012/11/08, 12:05
سلام حسام جان ! ببخشید دیر شد !

Public Form1(){InitializeComponent();}
Private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
TextBox Txt_1=new TextBox();
TextBox Txt_2=new TextBox();
Button btn=new Button();
Txt_1.Name=”txt_Name”;
Txt_2.Name=”txt_ID”;
btn.Name=”btn_submit”;
Txt_1.Location=new Point(40,50);
Txt_2.Location=new Point(40,100);
btn.Location=new Point(40,150);
Txt_1.Text=”Name”;
Txt_2.Text=”ID”;
btn.Text=”Submit”;
Txt_1.V***ble=true;
Txt_2.V***ble=true;
btn.V***ble=true;
btn_submit.Clicl+=new EventHandler(btn_Submit_Click);
This.Controls.Add(Txt_1);
This.Controls.Add(Txt_2);
This.Controls.Add(btn);
}
private void btn_Submit_Click(object sender,System.EventArgs e)
{
Int err=0;
If(ChechName()===false)
{
err=1;
txt_Name.Text=””;
}
If(ChechID()===false)
{
err=1;
txt_ID.Text=””;
}
If(err==1)
{
Return ;
}
txt_Name.V***ble=false;
txt_ID.V***ble=false;
btn_submit.V***ble=false;
Label lbl_text1=new Label();
Label lbl_text2=new Label();
lbl_text1.Location=New Point(40,50);
lbl_text2.Location=New Point(40,100);
lbl_text1.Text=”Name : ”+txt_Name.Text;
lbl_text2.Text=”ID : ”+txt_ID.Text;
lbl_text1.V***ble=true;
lbl_text2.V***ble=true;
This.Controls.Add(lbl_text1);
This.Controls.Add(lbl_text2);
}
private Bool ChechName()
{
Regex reg=new Regex(@"^[a-zA-z]+$");
Match match=reg.Match(txt_Name.Text);
if(match.Success)
{
return true;
}
else
{
return false;
}
}
private Bool CheckID()
{
Regex reg=new Regex(@"^[1-9]{4,9}$");
Match match=reg.Match(txt_ID.Text);
if(match.Success)
{
return true;
}
else
{
return false;
}
}

نکات :

کد ها رو جای کد های کلاس Form1 بذار

اگه ارور داد ممکنه بخاطر حروف کوچيک و بزرگ باشه

اگه هم به Regex خطا داد کد رو از اينترنت جستجو کن اولی بايد حروف مورد تاييد باشه و دومی بايد عدد

Namespace ها رو خراب نکنی

کدهای درون کلاس رو فقط نوشتم کد تعريف و کدهای Namespace ها تغيير ندی

اگه هم خطایی ديدی بر اساس گزارش خطایی میده کد رو اصلاح کن من خودم برنامه Visual Studio نداشتم چک کنم

Arthur
2012/11/08, 22:05
به به اساتید برنامه نویسی.
آقا زیرنویس فارسی نداره؟؟:دی
....

Tech Admin
2012/11/19, 22:25
سلام و خوش آمدید

والا دقیق متوجه سوال نشدم. با این حال چیزی که برداشت کردم این بود که شما دو تا تیبل دارید. مثلا تیبل یک
Table1
-- (Id (PK
-- X1
-- Y1
-- Z1
-- (Table2_Id (FK

Table2
-- (Id (PK
-- X2
-- Y2
-- Z2

اگر همچین جداولی داشته باشیم به نظر میرسه شما میخواهید رکوردهایی را از جدول 2 پاک کنید که در جدول 1 ازشون نام برده نشده باشه. درست میگیم؟!

برای اینکار ابتدا ما باید بتونیم یک کوئری روی جدول 1 بزنیم و لیست ای دی هایی که ذکر شده در مورد حدول 2 را خارج کنیم ازش به عبارتی. برای اینکار من فکر میکنم این کوئری کارو راه بندازه: (توی دستور زیر حتی HAVING COUNT(Table2_Id) > 0 رو هم جهت دلگرمی گذاشتم ولی بعید میدونم لازم باشه حتی. در هر حال Having زیاد تاثیری هم در پرفرومنس نداره)

SELECT Table2_Id FROM Table1 GROUP BY Table2_Id HAVING COUNT(Table2_Id) > 0;

خب این لیست ای دی هایی که نباید حذف بشن از تیبل 2 را به ما میده. حالا باید کوئری حذفی برای جدول 2 بنویسیم که هر ایدی در این کوئری بالا نبود را حذف کنه: (و کوئری بالا رو هم توش ترکیب کنیم که بشه فقط یک دستور)

DELETE FROM Table2 WHERE Table2.Id NOT IN (
SELECT Table2_Id FROM Table1 GROUP BY Table2_Id HAVING COUNT(Table2_Id) > 0
);

همون طور که میبینید کد کاملا مشخصه و نیازی به توضیح خاصی نداره. البته تست نکردم ولی باید جواب بده چون مشکل لاجیکال نمیبینم توش. شاید املایی. در هر حال.

سوال دومتون بیشتر شبیه تئوری به نظر میرسه که خب من اطلاع دقیقی در مورد این تئوری ها ندارم متاسفانه. ولی چیزی که میشه از سوال برداشت کرد اینه که مثلا شما در همین مثالمون از روی فیلد x1 و x2 و y1 و y2 و... حدس بزنید که فیلد table2_id چه عددی میتونه باشه که صحیح باشه. ولی با این حال باز هم من الان نمیدونم چطور این میتونه روی کد پیاده بشه.

*FK = کلید خارجی
*PK = کلید اصلی

Setare
2012/11/20, 10:47
سلام تشکر از پاسختون ولی من یه چیز دیگه بود سوالم ... دوتا جدولی ک ایجاد میکنیم باهم رابطه دارن یعنی تو یه جدول کلید اصلی تو جدول دوم کلید خارجی . بعدمامیخواییم بایه دستور ک استادمون راهنمایی کرد گفت تو پارامترهای کلید خارجی است زمانی میخواهیم یه فیلدی رااز جدول دومی حذف کنیم بایه دستور بتونیم این کارو کنیم .چون تو حالت عادی وقتی فیلدی را از جدولی ک کلید خارجی داره حذف میکنیم باید بریم تو جدول اولی ک کلید اصلی هست هم حذف کنیم. من یه دستوری میخام ک نیازی ب دوبار حذف کردن فیلد از دوتا جدول نداشته باشیم بایه دستور پاک بشن

Tech Admin
2012/11/20, 14:28
الان متوجه منظورتون شدم. فرض اینکه از SQL Server Management Studio استفاده کنید زمانی که رلیشن شیپ FK را تعیین میکنید یک پنجره ای باز میشه به نام Foreign Keys Relationships که در اون صفحه میتونید رلیشن شیپ مورد نظر را از سمت چپ انتخاب کنید و در تنظیماتش در سمت راست بخشی هست به نام Delete Rule. اون بخش رو بزارید روی Cascade

و خب در این صورت شما به دستورت هم کاری نداری. خود سیستم حذف میکنه وقتی از یک جدول حذف میکنید.

Setare
2012/12/04, 09:00
سلام و خسته نباشی سوال برنامه نویسی ساختمان داده دارم با زبان سی پلاس پلاس باید بنویسم احتیاج ب کمکتون دارم ---- یه برنامه ای ک توابع درگره mام و nام یک لیست پیوندی رابا هم عوض کند برنامه ای ک از آن استتفاده کند...

Setare
2012/12/11, 18:12
سلام مدیر انجمن جان :-s چیکار میکنی بازحمت های این مهندس های بی سواد :D البته خودمو گفتمااااااااااااااااااااا ااااااااا بی ادبی ب بقیه مهندسا نشه هاااااااا.سه تا سوال برنامه نویسی زبان سی پلاس پلاس دارم ک راحته زیاد وقتتونو نمیگیره مدیرجان .1برنامه ای که بزرگترین مقدار بین عناصر یک ارایه 10 عنصری را با استفاده از یک تابع بازگشتی بیابد ونمایش دهد .2 برنامه ای بنویسید ک با استفاده از اشاره گر یک ارایه n عنصری را تعریف وبا استفاده از الگوریتم مرتب سازی حبابی در یک تابع آن را مرتب و نمایش دهد . 3 برنامه ای ک با استفاده از یک تابع بازگشتی عناصر یک ارایه کاراکتری عنصری را بصورت معکوس نمایش دهد .تشکر مدیر جان >:D

Tech Admin
2012/12/16, 23:00
البته مدت زمان زیادی گذشته و احتمالا الان نیازی ندارید به کد. من هم نبودم واقعیت. ولی اگر نیاز به کد داشتید لطفا یکم هم بیشتر توضیح بدید. مثلا این قضیه الگوریتم حبابی رو من خب متوجه نمیشم :) همه راه و روش ها رو که واقعا نمیشناسم و دوستان هم همین طور.
خب طبیعتا این طور سوالات زیاد کاربردی نیست و بیشتر جنبه آموزشی داره و وقتی خیلی سوالات بسته است یک زمانی هم باید صرف پیدا کردن کلا الگوریتم و ... بشه که این یکم برای کسی که میخواد جواب بده کارو زمان بر میکنه. یک توضیح کوتاه هم بدید برای هر سوال خوبه.

و قضیه دیگه اینکه یک سرچ اینترنت هم بعضا نتایج خیلی خوبی را نمایش میده. برای مثال در همین سوالتون اولین سرچ الگوریتم حبابی به انگلیسی به این فروم راهنمایی میشه که یک سوال در مورد پرینت کردن اطلاعات ایشون پرسیده. سوال ایشون که بی ربط به سوال شما است ولی نمونه کدی که گذاشته دقیقا همون چیزی است که شما میخواهید. با کمی تغییرات جزئی.

لینک فیل-tr شده!

ولی در هر حال ببخشید که نتونستم کمکی بکنم به علت دیر رسیدن.

meelad
2013/06/18, 09:42
یه سوال ساده داشتم! مربوط به جاوا اسکریپ هستش.

این کد درست کار میکنه!؟ و آیا "راه بهتری برای اینکه یه کد فقط تو صفحه مورد نظر ما نوشته بشه " هست یا نه
و اینکه چطوری با جاوا اسکریپت داخل تگ head کد های متا تگ اضافه کرد؟

if("فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند."==window.location)
{
document.write("<p> .وارد وبلاگ شدید "+window.location+" شما از طریق آدرس </p>");
}
else {
document.write("<p>شما در صفحه ای به غیر از صفحه اصلی وب سایت هستید!</p>");
}
</script>

(کد رو اگه تو "نت پد" پیست کنید درست نشون داده میشه)

saeed_abdilar
2013/07/11, 18:15
سلام . لینکی که قرار دادین فیلتر هست . لطف کن یه لینک دیگه بده یا این که پیغام خطا رو برام بنویس .
در ضمن ctrl + space رو برای چی میخواین من همچین میانبر تا حالا در محیط studio ندیدم ؟ !

Emoji
2013/07/11, 19:15
در ضمن ctrl + space رو برای چی میخواین من همچین میانبر تا حالا در محیط studio ندیدم ؟ !

با گرفتن کلید ctrl + space اگه ابتدای دستور رو بنویسید و بزنید این کلید ها رو بقیه رو خودش تشخیص میده ... که بهش میگن Intellisense

مثلا اگه Ran رو تایپ کنید و این کلیدهارو بزنید خودش تشخیص میده که منظوره شما Random() هستش ...

saeed_abdilar
2013/07/21, 00:07
با گرفتن کلید ctrl + space اگه ابتدای دستور رو بنویسید و بزنید این کلید ها رو بقیه رو خودش تشخیص میده ... که بهش میگن Intellisense

مثلا اگه Ran رو تایپ کنید و این کلیدهارو بزنید خودش تشخیص میده که منظوره شما Random() هستش ...

بله بنده هم با Intellisense آشنا هستم و منم نمیدونم از کدوم ورژن studio استفاده می کنید که نیاز داره برای استفاده از Intellisencse این میانبرو بزنید ؟!

تا اونجایی که من دیدم در ورژن جدید studio نیازی به زدن ctrl + space نیست وقتی شما تایپ میکنی خودش تمامی لغاتی که بر اساس حروفی که تایپ کردید رو میاره و نیازی به زدن این میانبر نیست !

Emoji
2013/07/21, 00:22
تا اونجایی که من دیدم در ورژن جدید studio نیازی به زدن ctrl + space نیست وقتی شما تایپ میکنی خودش تمامی لغاتی که بر اساس حروفی که تایپ کردید رو میاره و نیازی به زدن این میانبر نیست !

گاهی اوقات نمیاد ... مثلا موقعی که وسط یک خط هستید و میخواهید اونو ویرایش کنید ...
مثلا :
label1.Text = x.ToString
اگه الان بخواید x رو تغییر بدید , احتمال زیاد باز نمیشه و باید از کلید ها استفاده کنید.
در کل کم پیش میاد که باز نشه ... ولی گاهی اوقات نیاز میشه ...

SinaSv
2013/10/25, 10:30
اقا من به نفر که php وMySQL php my Admin وHTML و فول باشه و برنامه WYSIWYG Web Builder 9 رو کامل بلد باشه نیاز دارم
کارم خیلی واجبه
راستی اگه اهل تبریز باشه که عالیه
اگه کسی بود زووووووووووود بگه....

aminminooei
2013/12/13, 14:54
سلام به همه ی دوستان
دوستان کسی میتونه منو راجع به Pattarn Search راهنمایی کنه ؟

aminminooei
2013/12/15, 15:19
دوستان کسی نیست کمک کنه؟8->

meelad
2013/12/15, 16:00
این رو مطمئنم که همونی هست که شما دنبالشی :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(optimization) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(optimization))

اما نمیدونم اینا همونایی هستند که شما میخوای؟!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. D9%88

Yaser_Aramesh
2014/04/11, 03:17
دوستان یک سوال .

وقتی میخوام کنترل Data Bound Grid رو به منبع داده متصل کنم (از طریق مشخصه Data Source) این ارور رو میده .

26450

Remote Data Control رو آوردم (Data Bound Grid رو از طریق مشخصه ی Data Surce اش به Remote Data Controlمتصل کردمش ) و تو مشخصه ی Data Source Name اش دو گزینه ی dBase Files و MS Access Database رو انتخاب کردم اما درست نشد (ارور رو نمیده اما Data Bound Grid اطلاعات منبع داده رو نشون نمیده ) .

پیشاپیش متشکر @};-

fz CODER
2014/05/22, 15:55
سلام.
دوستانی که با c++ برنامه نویسی میکنید میشه برای نوشتن این برنامه کمک کنید لطفا خیلی ضروریه
ی برنامه میخایم که چند تا منو داشته باشه ؛ تو منو اول چند تا اطلاعات را از دانشجو مثلا رشته مدیریت بگیرد و تو ی
ارایه به اسم دانشجو قرار بدهد ، منوی دوم و سوم هم به همین ترتیب فقط برای رشته های مختلف.
بین منو ها هم بشه با کلید های بالا و پائین و Enter و Esc سوئیچ کرد
متن برنامه و بک گراندش هم رنگی باشه .
ممنون

fz CODER
2015/02/09, 19:50
سلام.
ی برنامه می خوایم که عدد ورودی رو بگیره مربع های کامل از صفر تا اون عدد رو چاپ کنه.(اینو که ساده بود نوشتم)
قسمت دوم یعنی مشکل اعظم من( حلقه j): حالا میخوایم در آخر مجموع این مربع های کامل چاپ بشه مثلا اگر 5 رو وارد کردم عدد 55 یعنی جمع این اعداد رو (25+16+9+4+1) که قبلا در خروجی بوده رو چاپ کنه.
اگر میشه ی راهنمایی بکنید من دانش کمی در برنامه نویسی دارم.
باتشکر

#include<iostream>#include<conio.h>
#include<iomanip>
#include<math.h>
using namespace std;
int main()
{
int n;
int SUM=0;
cout<<"enter a number between 1 to 9";
cin>>n;
if (n<1 && n>9) exit(0);
else for (int i=0;i<=n;i++)
{
for (int j=n;j>=0;j--)
{
cout<<i*i<<"\n";
SUM+=pow(n-j,2);
cout<<setw(4)<<SUM<<endl;
}

}
getchar();
getchar();
return 0;
}

Dan
2015/02/09, 22:16
سلام.
ی برنامه می خوایم که عدد ورودی رو بگیره مربع های کامل از صفر تا اون عدد رو چاپ کنه.(اینو که ساده بود نوشتم)
قسمت دوم یعنی مشکل اعظم من( حلقه j): حالا میخوایم در آخر مجموع این مربع های کامل چاپ بشه مثلا اگر 5 رو وارد کردم عدد 55 یعنی جمع این اعداد رو (25+16+9+4+1) که قبلا در خروجی بوده رو چاپ کنه.
اگر میشه ی راهنمایی بکنید من دانش کمی در برنامه نویسی دارم.
باتشکر

من خیلی وقته با ++C کار نکردم و بنا بر اجبار(!) باید با C برنامه مینوشتم سینتکس های ++C رو خوب یادم نیست.
با C برنامه رو برای شما نوشتم امیدوارم بتونید تبدیلش کنید. البته من خودم هم برنامه نویسیم خیلی خوب نیست ولی تستش کردم به خوبی کار کرد.

#include <stdio.h>
main()
{
int x,y,s=0;
printf("Enter a number:");
scanf("%d",&x);
for (int i=1;i<=x;i++)
{
y=x*x;
printf("%d\n",i*i);
s=s+y;
}
printf("\nSum=%d\n",s);
}

fz CODER
2015/02/10, 09:58
من خیلی وقته با ++C کار نکردم و بنا بر اجبار(!) باید با C برنامه مینوشتم سینتکس های ++C رو خوب یادم نیست.
با C برنامه رو برای شما نوشتم امیدوارم بتونید تبدیلش کنید. البته من خودم هم برنامه نویسیم خیلی خوب نیست ولی تستش کردم به خوبی کار کرد.

ممنونم از راهنمائیت من به C تا حدودی مسلطم و مدتی باهاش کار کردم.
اما با کد شما جواب آخری که میگریم ی مشکلی دارد.
مثلا اگر عدد دو رو وارد کنیم چون حقله ما دوبار تکرار میشه پس توی برنامه دو بار عدد 4 درست میشه که مجموعش میشه 8! و نه 5.
کد رو که به این شکل تغییر بدیم مشکل حل میشه.

#include <stdio.h>
main()
{
int x,y,s=0;
printf("Enter a number:");
scanf("%d",&x);
for (int i=1;i<=x;i++)
{

printf("%d\n",i*i);

}
while (x!=0){
y=x*x;
s=s+y;
printf("\nSum=%d\n",s);
x--;
}
}

خیلی متشکرم @};-

Dan
2015/02/10, 19:08
ممنونم از راهنمائیت من به C تا حدودی مسلطم و مدتی باهاش کار کردم.
اما با کد شما جواب آخری که میگریم ی مشکلی دارد.
مثلا اگر عدد دو رو وارد کنیم چون حقله ما دوبار تکرار میشه پس توی برنامه دو بار عدد 4 درست میشه که مجموعش میشه 8! و نه 5.
کد رو که به این شکل تغییر بدیم مشکل حل میشه.

خیلی متشکرم @};-
بله درست میفرمایید. من دیشب برنامه رو با رشته حل کردم و جواب رو براتون گذاشتم بعد یادم افتادم چون شما فقط به جمع آخر احتیاج دارید و هر مرحله جواب رو چاپ نمیکنید نیازی به استفاده از رشته نیست.
برنامه رو صبح با روش جدید ویرایش کردم اما توی تست برنامه جدید کم دقتی کردم.

me.mr
2015/03/29, 14:14
سلام دوستان.
از چند روز پیش هرکاری میکنم، آیکون فونگپ بالای اکلیپس نمیاد! پلاگینو نصب کردم ولی آیکون فونگپ اون بالا ظاهر نمیشه! لطفا راهنمایی کنید دیگه گیج شدم. با تشکر...
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

me.mr
2015/04/03, 12:50
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟:-"

magiteq
2015/04/03, 12:54
اگر دوستان جواب سوال شما رو بدونن , راهنمایی میکنن. لازم نیست درخواست چندباره راهنمایی بکیند

AH64-E
2015/04/03, 15:28
درود

دوست عزیز، این دو لینک میدم خدمتتون مشاهده کنید به امید خدا مشکلتون حل بشه .

لینک اول (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - لینک دوم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

sahar66
2015/04/07, 10:03
قبل از نصب اون برنامه که برای برنامه نویسی اندرویده باید sdk رو نصب کرده باشی

بعدشم باید این برنامه رو بنا به ویندوز خودت از سایت اصلی نرم افزار یعنی این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود کنی.

اگه مراحل نصبشو مشکل داشتین بگین که براتون بگم

Mahziyar Jafari
2015/04/12, 15:00
سلام دوستان@};-
متاسفانه من 2 جلسه بخواطر جابجاییه کلاسام نتونستم برم کلاس:( این سوالو استادمون گفت به عنوان تمرین ممنون میشم کمکم کنید سوال هم اینه که برنامه ای بنویسید که این اعداد رو به صورت برعکس نمایش دهد
38101
الان اعداد به صورت 00001111 هستن ولی اونهارو به صورت 11110000 نشون بده (برنامه c هست و یه مبحثی درس داده بنام reverse نمیدونم چیه)
ممنون میشم کمکم کنید:(

magiteq
2015/04/12, 18:22
برای دسیمال هست

<include<iostream.h#

()int main
}
;int x,f
;":cout<<" adade khod ra vared konid
;cin>>x
;":cout<<" reverse is
( while (x>0
}
;f=x%10
;x=x/10
;cout<<f
{
;return 0
{

Mahziyar Jafari
2015/04/12, 18:28
برای دسیمال هست

<include<iostream.h#

()int main
}
;int x,f
;cin>>x
( while (x>0
}
;f=x%10
;x=x/10
;cout<<f
{
;return 0
{

اقا عطا خیلی ممنون@};-:-bd:)
نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم

AH64-E
2015/04/18, 11:46
دوستان سلام
میخواستم بدونم که چجوری میتونم دستوارت لینوکس رو در پایتون پیاده سازی کنم. من خودم دستوراتی مثل ls و pwd که از کار بر ورودی نمیخوان و فهمیدم که به این صورت هستند :

#!/usr/bin/python
import os
(os.system("ls -R -A"

ولی دستوراتی مثل mkdir -p , touch که برای ساخت دایرکتوری و فایل به کار میره و باید از کاربر اسم دریافت کنه که چه فایلی رو بسازه رو نمیدونم باد چیکار کنم .
کسی میتونه کمکم کنه ؟

#!/usr/bin/python
import os
("name1=raw_input(" please enter name
(name1=str(name1

print "Directory Created !! "

SAMAN
2015/04/18, 22:05
برای دسیمال هست

<include<iostream.h#

()int main
}
;int x,f
;cin>>x
( while (x>0
}
;f=x%10
;x=x/10
;cout<<f
{
;return 0
{

خواستم یه توضیح در مورد برنامه ی زیر بدم :

البته با اجازه عطا جان .....

برنامه ی زیر در واقع داره عدد بر 10 تقسیم میکنه و بعد اون رو cast میکنه و چون متغیر شما از نوع int هست پس مقادیر عشاری نوشته نمیشه ......

rmansh
2015/05/28, 19:33
سلام دوستان.
مدتی هست که تو فکر یادگیری طراحی وبسایت هستم. دارم کم کم HTML CSS یاد میگیرم.
اما از اونجا که هنوز درس پایگاه داده بر نداشتم... نمیدونم فایده زبان های سمت سرور چی هست؟ اصلا چرا باید استفاده بشن؟
مثلا اگه یه سری عکس و فیلم رو بخوام تو سایت بزارم بدون پایگاه داده نمیشه؟
بعد آیا باید همیشه سایت آنلاین باشه؟ مفهوم 24/7 چیه؟ چه فایده ای داره؟
و اینکه درکل تا بخوام یه سایت خوب و ریسپانسیو طراحی کنم چقد طول میکشه؟

meelad
2015/05/29, 07:34
سلام دوستان.
مدتی هست که تو فکر یادگیری طراحی وبسایت هستم. دارم کم کم HTML CSS یاد میگیرم.
اما از اونجا که هنوز درس پایگاه داده بر نداشتم... نمیدونم فایده زبان های سمت سرور چی هست؟ اصلا چرا باید استفاده بشن؟
مثلا اگه یه سری عکس و فیلم رو بخوام تو سایت بزارم بدون پایگاه داده نمیشه؟
بعد آیا باید همیشه سایت آنلاین باشه؟ مفهوم 24/7 چیه؟ چه فایده ای داره؟
و اینکه درکل تا بخوام یه سایت خوب و ریسپانسیو طراحی کنم چقد طول میکشه؟

• وبسایتی که از php، asp و ... استفاده نکرده باشه، وبسایت استاتیک محسوب میشه و صاحب سایت مجبوره برای تغییر محتوای سایت وارد بخش مدیریت فایل هاست بشه و عکس های جدید رو آپلود کنه و صفحه های HTML رو بصورت دستی تغییر بده.
به خاطر همین مشکلات معمولا وبسایت استاتیک قرار نیست که تغییری داشته باشه.

• اما وقتی وبسایتی دارای سیستم مدیریت محتوا باشه(چه با PHP، و یا با asp)، خود این سیستم دستورات رو از طریق پنل مدیریت از مدیر وبسایت میگیره و به سرور دستور میده که روی وبسایت اعمال میکنه.

• وبسایت برای اطلاع رسانی و بازدید بقیه ساخته میشه، پس باید همیشه آپ باشه! 24/7 هم یعنی 7 روز هفته و 24 ساعت روزها.

• منظورتون از وبسایت ریسپانسیو چیه؟
تا اونجایی که یادمه قالب ریسپانسیو (مثل قالب وبسایت سخت افزار مگ) و قالب استاتیک (مثل فروم) داریم.

• قالب ریسپانسیو با توجه به عرض صفحه و دیوایس کاربر اندازه فونت و مکان و اندازه ی اشیا رو تغییر میده، اما حداکثر قابلیت قالب استاتیک عریض کردن وبسایت به اندازه ی عرض صفحه است.
قالب ریسپانسیو جزو پدیده های وب 2 هست.

rmansh
2015/05/29, 08:58
• وبسایتی که از php، asp و ... استفاده نکرده باشه، وبسایت استاتیک محسوب میشه و صاحب سایت مجبوره برای تغییر محتوای سایت وارد بخش مدیریت فایل هاست بشه و عکس های جدید رو آپلود کنه و صفحه های HTML رو بصورت دستی تغییر بده.
به خاطر همین مشکلات معمولا وبسایت استاتیک قرار نیست که تغییری داشته باشه.

• اما وقتی وبسایتی دارای سیستم مدیریت محتوا باشه(چه با PHP، و یا با asp)، خود این سیستم دستورات رو از طریق پنل مدیریت از مدیر وبسایت میگیره و به سرور دستور میده که روی وبسایت اعمال میکنه.

• وبسایت برای اطلاع رسانی و بازدید بقیه ساخته میشه، پس باید همیشه آپ باشه! 24/7 هم یعنی 7 روز هفته و 24 ساعت روزها.

• منظورتون از وبسایت ریسپانسیو چیه؟
تا اونجایی که یادمه قالب ریسپانسیو (مثل قالب وبسایت سخت افزار مگ) و قالب استاتیک (مثل فروم) داریم.

• قالب ریسپانسیو با توجه به عرض صفحه و دیوایس کاربر اندازه فونت و مکان و اندازه ی اشیا رو تغییر میده، اما حداکثر قابلیت قالب استاتیک عریض کردن وبسایت به اندازه ی عرض صفحه است.
قالب ریسپانسیو جزو پدیده های وب 2 هست.
پس تا اونجا که فهمیدم... مثلا با PHP میشه از طریق کامپیوتر شخصی و در ویندوز محتوا تغییر کنه. در غیر این صورت باید از طریق پنل مدیریت اعمال بشه. خب چه مزایایی داره؟ (میشه راحت رفت تو پنل کاربری و هرکاری کرد)
یعنی وبسایت و سرور به روشن بودن سیستم من بنده؟ یا میشه از سرور های دیگه استفاده کرد؟

meelad
2015/05/29, 14:29
پس تا اونجا که فهمیدم... مثلا با PHP میشه از طریق کامپیوتر شخصی و در ویندوز محتوا تغییر کنه. در غیر این صورت باید از طریق پنل مدیریت اعمال بشه. خب چه مزایایی داره؟ (میشه راحت رفت تو پنل کاربری و هرکاری کرد)
یعنی وبسایت و سرور به روشن بودن سیستم من بنده؟ یا میشه از سرور های دیگه استفاده کرد؟

•هیچجایی از سیستم شخصی خونه استفاده نمیکنن.

•شما میتونید با خرید اجاره ای هاست ، سرور مجازی و یا سرور اختصاصی که معمولا به صورت پیش فرض وب سرور php روشون نصبه، اقدام به نصب وردپرس، جومولا، دروپال و یا cms اختصاصی خودتون بکنید.

•برای ورود به بخش مدیریت هاست یا سرور هم باید به وبسایتی که ازش هاست یا سرور رو اجاره کردین برین تا واردش بشین.

•برای ورود به بخش مدیریت cms ها هم باید در مرورگرتون صفحه ورود رو بیارین و نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنین.

•مدیریت ورد پرس و جومولا یا دروپال در مرورگر انجام میشه، نسبتا راحته اما یادگیری میخواد.

•در ضمن با اینکه وردپرس و جومولا قابلیت شخصی سازی فوق العاده ای دارن، اما برای موارد استثنا باید php و ساختار اون cms رو بلد باشین تا بتونید بخش های مختلفش رو اونطوری که مطلوب خودتونه تغییر بدین.

Oneshot Milad
2015/05/30, 07:12
سلام دوستان
من به راحتی داشتم Pes2015 رو بازی میکردم که یک دفه دیشب موقع بازی کل سیستم استوپ میزنه وسط بازی و پیکسلهای بنفش رو مانیتور ظاهر میشه و ریست میشه ..
موقع کار با کامپیوتر این اتفاق مثلا 5 درصد رخ میده اما موقع بازی یک دفه این اتفاق کاملا رخ میده

بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟
با نرم افزار تست سخت افزار هم تست کردم مشکلی نبود ..

SAMAN
2015/05/30, 08:12
سلام دوستان
من به راحتی داشتم Pes2015 رو بازی میکردم که یک دفه دیشب موقع بازی کل سیستم استوپ میزنه وسط بازی و پیکسلهای بنفش رو مانیتور ظاهر میشه و ریست میشه ..
موقع کار با کامپیوتر این اتفاق مثلا 5 درصد رخ میده اما موقع بازی یک دفه این اتفاق کاملا رخ میده

مشخصات سیستم بیزحمت ؟

magiteq
2015/05/30, 09:20
سلام دوستان

مشکلت سخت افزاری هست , ولی تاپیک برنامه نویسی چرا:D

Oneshot Milad
2015/05/30, 18:24
مشکلت سخت افزاری هست , ولی تاپیک برنامه نویسی چرا:D

نچ بجان خودم حواسم پرت بود .. پرسش و پاسخ خوندم بقیش نخوندم :|

مشخصات سیستم ک گرافیک 1 . رم 2 . سی پی یو 4 هسته ای .. اسمش دقیق یادم نیست چون که سیستم دوستم بوده.. ولی تا قبل این حرکتش بازیو خیلی راحت و عالی با تنظیمات بالا اجرا میکرد :|( انتقالم بدین سوالمو حرفی ندارما )

SAMAN
2015/05/30, 23:53
نچ بجان خودم حواسم پرت بود .. پرسش و پاسخ خوندم بقیش نخوندم :|

مشخصات سیستم ک گرافیک 1 . رم 2 . سی پی یو 4 هسته ای .. اسمش دقیق یادم نیست چون که سیستم دوستم بوده.. ولی تا قبل این حرکتش بازیو خیلی راحت و عالی با تنظیمات بالا اجرا میکرد :|( انتقالم بدین سوالمو حرفی ندارما )

استاد !

الان بگم سیستم رو این طوری نمیسنجن ناراحت میشی ......

برادر واحد سنجش گرافیک گیگ نیست به خدا !

گیگ واحد سنجش رم و هارده و اینی که میگن گرافیک م 1 گیگ ه در واقع اون گیگ هیچ کاره است تو کارت ..... فقط دیتا رو از کارت به مونیتر میرسونه .....

سیستم شما سوکت 775 هست و قدیمه .......

Oneshot Milad
2015/06/04, 16:04
دوستان .. یکی از خازن های کارت گرافیک باد کرده بود و با تعویش مشکل حل شد ..

حالا من نمیدونم قدیمی هست یا جدید .. اما

با بالاترین تنظیمات به خوبی و بدون حتی یک لگ کوچیک بازی اجرا میشه ..

متشکرم از دوستان !

Ehsan.d
2015/07/07, 13:43
سلام دوستان من میخوام شروع کنم ب یادگیری برنامه نویسی باید از کجا شروع کنم اول از همه چ زبانی یاد بگیرم کلا خوشم میاد برا همین میخوامیادبگیرم باتشکر

th e nd
2015/07/07, 13:53
سلام دوستان من میخوام شروع کنم ب یادگیری برنامه نویسی باید از کجا شروع کنم اول از همه چ زبانی یاد بگیرم کلا خوشم میاد برا همین میخوامیادبگیرم باتشکر

1- سلام

2- اگر می خواید اصولی یاد بگیرید از اسمبلی شروع کنید

3- اول زبان های سطح پایین متوسط و بعد زبان های سطح بالا

magiteq
2015/07/07, 14:05
من فکر نمیکنم زبان های سطح پایین خیلی به درد ایشون بخوره
شما رو زبان های ابتدا VB به عنوان پایه و سپس C تمرکز کن

th e nd
2015/07/07, 14:10
من فکر نمیکنم زبان های سطح پایین خیلی به درد ایشون بخوره
شما رو زبان های ابتدا VB به عنوان پایه و سپس C تمرکز کن

آره قبول دارم مخصوصاً که بازار کار الآن اغلب برنامه سویسی سطح بالا طلب می کنه اما
اگر بخوان بفهمن که دارن چیکار می کنن و این کدها یعنی چی برنامه نویسی سطح پایین خیلی می تونه مفید باشه.

Mostafa98
2015/07/07, 14:20
هدف شما از یاد گرفتن برنامه نویسی چیه؟
برای کار میخواید یا حل مساله و یا ...؟

در کل شما میتونی visual basic و html رو اول یاد بگیری. راحته.

rmansh
2015/07/07, 15:17

c/ c++/c#/ java

sahar66
2015/07/07, 23:32

سلام

برای یاد گرفتن زبان برنامه نویسی به صورت حرفه ایی اول باید الگوریتم نویسی رو بلد باشی فلوچارت و الگوریتم نویسی و بعد باید بلد باشی نمودارهای seqenc سیکونس رو بکشی و البته تعداد نمودار هاش زیاده اما برای برنامه نویسی به اون نمودار بیشتر نیاز داری و برای اینکه این دو کار رو انجام بدی باید بتونی موضوع خودت رو تجزیه و تحلیل کنی و شبیه سازی کنی بعد از انجام این کارا می تونی ی زبان برنامه نویسی رو انتخاب کنی

زبان برنامه نویسی سطح بالا برای شما بهتره چون هم راحت تره هم جامع تره و برنامه های بهتری رو میشه باهاش اجرا کرد.
از بین زبان های برنامه نویسی زبان سی شارپ خیلی ساده تره خ.د این زبان به طور خودکار کمک میکنه که کد نویسی راحت تری رو داشته باشی.

Ehsan.d
2015/07/09, 10:02
کلا ب برنامه نویسی علاقه دارم برای همین میخوام یاد بگیرم و چون میخوام دانشگاه هم نرم افزار بخونم (سال دیگه پیش دانشگاهی ام)میخوام برنامه نویسی را یاد بگیرم با این اوصاف بهتره سطح بالا کار کنم یا پایین برای یاد گیری زبانی ک میگید لازمه کلاس برم کتاب کاملی میشناسید ک تهیه کنم و در منزل یاد بگیرم تو این زمینه یادگیریم سریعه و چون علاقه دارم سریع تر هم یاد میگیرم نظر شما چیه از چی شروع کنم

Mostafa98
2015/07/09, 10:13
پس اول از vb6 و بعد از c++ شروع کنید.

cisco
2015/07/09, 10:13
کلا ب برنامه نویسی علاقه دارم برای همین میخوام یاد بگیرم و چون میخوام دانشگاه هم نرم افزار بخونم (سال دیگه پیش دانشگاهی ام)میخوام برنامه نویسی را یاد بگیرم با این اوصاف بهتره سطح بالا کار کنم یا پایین برای یاد گیری زبانی ک میگید لازمه کلاس برم کتاب کاملی میشناسید ک تهیه کنم و در منزل یاد بگیرم تو این زمینه یادگیریم سریعه و چون علاقه دارم سریع تر هم یاد میگیرم نظر شما چیه از چی شروع کنم

شما php یا python یادبگیر هم زیبا هست و هم درامد خوبی داره الان دیگه شرکت ها و اداره جات هم از نرم افزار تحت وب و پایگاه داده استفاده میکنند بازدهی بهتری داره

الان چندتا نرم افزار حسابداری معروق هم کم کم تحت وب شدند البته میگم تحت وب نیاز به اینترنت نیست ها! نرم افزار اجرا که میشه تحت وب هست یعنی توی مرورگربازمیشه

درامد فردی که php بلدباشه درماه حدود 10 تا 30 تومان هست پایتون و روبی هم همین حدودا ولی سی شارپ و جاوا درماه شاید حداکثر 4 تومن باشه

سی ++ هم که کلا کسی دیگه استخدام نمیکنه اگرم بکنه یه 2 تومن میده چون انقدر پایتون قدرت و سرعت و سرعت درکد نویسی داره هیچ شرکتی حاضر نیست با زبان های غیرمدرن کارکنه

magiteq
2015/07/09, 10:20

چیزی نیست که تو خونه بخوای یاد بگیری
شما برو همون دانشگاه برای ابتدای راه کافیه
برنامه نویسی اون رویای شیرینی که فکر میکنی نیست , باید ریاضیت خیلی خوب باشه برای موفقیت هر چه بهتر.

sahar66
2015/07/09, 21:43

من ترتیب یادگیری رو خدمتون عرض کردم فقط سوال بعدی شما رو جواب میدم
شما می تونین از کتاب های نحوه ی نوشتم الگوریتم دبیرستان فکر کنم یا هنرستانه کتاب درسیه
شروع کنید و بعد به نظرم هر زبان برنامه نویسی رو می تونین یاد بگیرین البته بازم میگم زبان های سطح بالا مثل سی شارپ و غیره یادگیری راحت تری داره . اما شما اگه هیچ زمینه ایی ندارین باید کلاس برین گه حداقل با محیطش آشنا بشین .

AminOC
2016/04/28, 08:14
سلام به همه دوستان

من یه آنتی ویروس دارم که میخوام برنامه ایی براش بنویسم که به طور اتوماتیک آنتی ویروس رو نصبش کنه .

ممنون

ErfanDL
2016/04/28, 08:37
سلام به همه دوستان

من یه آنتی ویروس دارم که میخوام برنامه ایی براش بنویسم که به طور اتوماتیک آنتی ویروس رو نصبش کنه .

ممنون
سلام

کامل تر توضیح بدید. اگه منظورتون setup خودکار هست با بش ویندوز میشه

AminOC
2016/04/28, 09:26
سلام

کامل تر توضیح بدید. اگه منظورتون setup خودکار هست با بش ویندوز میشه

یه سلام ویژه خدمت آقا عرفان گل که همیشه زحمات من گردن شماس .
@};-
ببخشید حق با شماس توضیحات کامل نبود .
در واقع من میخوام یه setup اتوماتیک بسازم .
میخوام وقتی که برنامه run میشه همه مراحل نصب رو به طور اتوماتیک اجرا کنه .
اگر لازمه همه مراحل نصب رو هم بنویسم .

ErfanDL
2016/04/28, 09:53
یه سلام ویژه خدمت آقا عرفان گل که همیشه زحمات من گردن شماس .
@};-
ببخشید حق با شماس توضیحات کامل نبود .
در واقع من میخوام یه setup اتوماتیک بسازم .
میخوام وقتی که برنامه run میشه همه مراحل نصب رو به طور اتوماتیک اجرا کنه .
اگر لازمه همه مراحل نصب رو هم بنویسم .
خواهش میکنم عزیز @};-
آنتی ویروستون چیه ؟

AminOC
2016/04/29, 07:46
خواهش میکنم عزیز @};-
آنتی ویروستون چیه ؟
ESET Smart Security 5

ErfanDL
2016/04/29, 13:31
ESET Smart Security 5
خود ESET این قابلیت رو داره که Silent Install نام داره

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

saranipedram
2016/04/30, 11:04
سلام
وقت بخیر
دوستان از دیشب بعضی از نرم افزار هام مثل IDM و CuteFTP ارور has stop working میدن.
نمیدونم چی شده.
یعنی درست بودن AVG یه پیام داد که ریستارت کن منم ریستارت کردم بعدش دیگه اینجوری شدن.
کسی راه حلی داره؟
حتی CuteFTp رو چند سری پاک کردم و نصب بازم همون ارور بعد اجرا

jansiz hayat
2016/11/26, 19:47
با سلام...
دوستان من برای فروشگاهم یدونه درگاه زرین پال گرفتم اما مشکلش اینه که :
قیمت های من در فروشگاه به ریال است اما وقتی وارد درگاه زرین پال برای پرداخت میشه قیمت به تومان زده میشه.مثلا وقتی قیمت رو تو فروشگاه 5.000 ریال میزنم تو زرین پال 5.000 تومان نشان میده.اینو باید چیکارش کنم؟

milimod
2017/07/05, 11:10
با سلام - سوالی دارم در خصوص CSS

قالب وبلاگ بنده به صورت زیر است :

48157

بعد از تغییر قسمت زیر در فایل CSS ، قالب وبلاگ بهم میریزه :

body{background:#272727 url(mytheme_ir_17.jpg); margin:0 0 0 0; font-family:Tahoma;}

پس از تغییر :

body{background:#272727 url(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.); margin:0 0 0 0; font-family:Tahoma;}

48158

این مشکل از کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید