PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد برای سیستم گیم نت + قیمت

mhpr2008
2012/11/04, 08:09
سلام خسته نباشید
میخواستم اگه لطف کنید برا سیستم گیم نت چنتا پیشنهاد + قیمت رو بهم بگین
ممنون میشم
ی سوال دیگه هم دارم ب نظر شما قیمت سخت افزار ها روز به روز یعنی از الان تا یه ماه دیگه افزایش پیدا میکنه یا کمتر میشه ؟!
اخه منظورم اینه اگه الان گیم نت رو راه بندازم بهتره یا بزارم چند وقت دیگه ؟!
مرسی دوستان
میلاد.

Hessam
2012/11/04, 09:25
سلام
از آینده کسی خبر نداره دوست عزیز و هیچ کسی پیشگو نیست. ما هم مثل شما مشتاقیم بدونیم. این از این.
در مورد گیم نت هم بستگی به این داره بودجه ی شما چقدر باشه و تا چه اندازه قصد دارید حرفه ای کار کنید.
اگه قصد راهندازی یک گیم نت حرفه ای دارید و کاملاً متفاوت و قطعاً گرون تر از جاهای دیگه + در نظر گرفتن آینده نگری و بازار کاری و بهره وری از شغل به صورت جدی، باید سیستم های بالای 2 میلیون (فقط کیس) اسمبل کنید که 10 تا کیس میشه 25 میلیون و 5 میلیون هم مانیتور و صفحه کلید و جوی استیک و مثلاً کولر مغازه و سایر متعلقاتی که یک مغازه ی گیم نت باید داشته باشه. یعنی حداقل 30 میلیون پول نقد داشته باشید. (برای 10 تا کیس + مانیتور و ...)
ولی اگر نه یه چیز کوچیک و جمع و جور باشه در حد 5-6 تا سیستم مثلاً هر کدوم یک میلیون و 500 اینطورا مثل بقیه ی جاها خب بحث فرق می کنه.
اگر قصد جدی برای راهندازی این کار دارید و از پسش بر میاید و پول نقد کافی دارید، بگید که قطعیه و دوستان وقت بذارن و شما رو راهنمایی کنن...
اگر نه میخواین یه اطلاعات گذری کسب کنین و برین برای همیشه، خب وقت هر شخصی براش عزیزه و اگر بی نتیجه باشه، خیلی به قول معروف به مزاج طرف خوش نمیاد و دلخور میشه. مخصوصاً اینکه این اطلاعات به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیره.
اگر قطعی هست، شرایط مالی و ویژگی ها و اطلاعاتی که مد نظرتون هست رو بفرمایید تا دوستان بررسی کنن و بهترین راهکارها رو از این نظر به شما پیشنهاد بدن.

javadshahvand
2012/11/04, 12:08
احتمالاً تا 20آذر به بعد قیمت ها ثابت بشن اگر میتونی صبر کن

mhpr2008
2012/11/04, 16:03
سلام
از آینده کسی خبر نداره دوست عزیز و هیچ کسی پیشگو نیست. ما هم مثل شما مشتاقیم بدونیم. این از این.
در مورد گیم نت هم بستگی به این داره بودجه ی شما چقدر باشه و تا چه اندازه قصد دارید حرفه ای کار کنید.
اگه قصد راهندازی یک گیم نت حرفه ای دارید و کاملاً متفاوت و قطعاً گرون تر از جاهای دیگه + در نظر گرفتن آینده نگری و بازار کاری و بهره وری از شغل به صورت جدی، باید سیستم های بالای 2 میلیون (فقط کیس) اسمبل کنید که 10 تا کیس میشه 25 میلیون و 5 میلیون هم مانیتور و صفحه کلید و جوی استیک و مثلاً کولر مغازه و سایر متعلقاتی که یک مغازه ی گیم نت باید داشته باشه. یعنی حداقل 30 میلیون پول نقد داشته باشید. (برای 10 تا کیس + مانیتور و ...)
ولی اگر نه یه چیز کوچیک و جمع و جور باشه در حد 5-6 تا سیستم مثلاً هر کدوم یک میلیون و 500 اینطورا مثل بقیه ی جاها خب بحث فرق می کنه.
اگر قصد جدی برای راهندازی این کار دارید و از پسش بر میاید و پول نقد کافی دارید، بگید که قطعیه و دوستان وقت بذارن و شما رو راهنمایی کنن...
اگر نه میخواین یه اطلاعات گذری کسب کنین و برین برای همیشه، خب وقت هر شخصی براش عزیزه و اگر بی نتیجه باشه، خیلی به قول معروف به مزاج طرف خوش نمیاد و دلخور میشه. مخصوصاً اینکه این اطلاعات به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیره.
اگر قطعی هست، شرایط مالی و ویژگی ها و اطلاعاتی که مد نظرتون هست رو بفرمایید تا دوستان بررسی کنن و بهترین راهکارها رو از این نظر به شما پیشنهاد بدن.

سلام دااش ممنون از زاهنماییت
والله راسیتش میخوایم راه بندازیم بودجمون هم در حده 20-25 ملیونه یعنی چون میخوایم یه مغازه رهن کنیم نزدیکه 40-50 میلیون میره بابت مغازه !!
ممنون میشم یه سیستمی معرفی کنین که بشه تا چند سال گیم نت حرفی برای زدن داشته باشه !! سیستم هم اگه بشه میخوام بالا 10 تا باشه یعنی 15-20 تا سیستم !!
مرسی

Hessam
2012/11/04, 16:34
سلام دااش ممنون از زاهنماییت
والله راسیتش میخوایم راه بندازیم بودجمون هم در حده 20-25 ملیونه یعنی چون میخوایم یه مغازه رهن کنیم نزدیکه 40-50 میلیون میره بابت مغازه !!
ممنون میشم یه سیستمی معرفی کنین که بشه تا چند سال گیم نت حرفی برای زدن داشته باشه !! سیستم هم اگه بشه میخوام بالا 10 تا باشه یعنی 15-20 تا سیستم !!
مرسی

خوبه. پس شما قصد داری حرفه ای کار کنی؟
اول یه خبر خوشحال کننده بدم که د.ل.ا.ر امروز 500 تومن ارزون شد! شد 2800 تومن! هیچکی هم خبر نداره! کاملاً بی سر و صدا اومد پایین! این از این!(:
یه سوال: شما 20-25 تومن فقط برای سیستم کیس پول داری یا نه برای مثلاً کولر و دکوراسیون و میز و صندلی و متلقعات و اینا...؟ (کلاً همه با هم 20-25 تومن داری؟)
چون اگه کلاً باشه، خب یه کم سخت میشه. اون انتظار واقعی رو شما نمی تونی برآورده کنی. ولی اگه فقط برای کیس باشه، خوبه. حالا منهای چیزای دیگه.
چون الان میشه به راحتی 20-25 تومن برای کیس یه لیست رو به شما داد. اگه از این بابت مشکلی نیست و با در نظر گرفتن 10 تا سیستم شروع کنیم، بسم الله؟:d

Hessam
2012/11/04, 17:11
مثلاً این یه سیستم گیمنیگ حرفه ای هست:
قیمت ها به زودی سیر نزولی رو پیش می گیره (ارز 2000 تومن بشه) و در اینصورت میشه این سیستم رو تا دو تومن جمعش کرد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

mhpr2008
2012/11/04, 17:52
دستت درد نکنه دادش
ولی 20-25 تومن فقط برا کیس خالی نبود :d برا همه چیز بود :d
ما تو تهران نیستیم که همچین سیستمی بخواد که :d یه خورده سطح توقعمون پاینه:"> :d
خلاصه که اگه خیلی بخوایم برا کیس هزینه کنیم بیشتر از 1 تومن نشه برا هر کیس ! چون الان هم واقعا قیماتا و خرجا بالاست
چون مغازه رو میخوایم رهن کنیم نزدیک به 50 تومن یه راس میره تو جیب صاحب مغازه :d

Arsn
2012/11/04, 17:59
اتفاقا بلعکس من توصیه میکنم تا میتونید سریعتر خرید کنید چون قطعه پایین که نمیاد هیچ بالا هم میره ! تا چند وقت آینده به خاطر تعطیلات کریسمس و عید چینی ها من انتظار افزایش قیمت 200 درصدی قطعات را دارم ! از من گفتن !

اصلا نیازی به اینجور هزینه کردن نیست ! مطمئنا اگر گیم نت خوب میخواهید باید 20 تا سیستم داشته باشید نه بیشتر و نه کمتر !

هر سیستم هم با 1200 به همراه مانیتور براتون هزینه دارد که میشه 24 میلیون ! هزینه سوییچ و کولر و میز و صندلی و... را هم باید تقبل کنید !

در این سیستم از یک عدد X2 250 شرکت AMD ، یک عدد مادربورد Foxconn A75 و گیگ رم Twinmos استفاده میکنید ! برای کارت گرافیک سراغ 5670 میرید و برای هارد سراغ مدل های 500 گیگ ارزون قیمت تری مثل خاویار سبز یا سیگیت میرید !
برای پاور سراغ Acbel 550w برید و برای کل مغازه یک عدد DVD Rw اکسترنال از برند Liteon تهیه کنید ! سوییچ را هم 24 پورت دیلینک میخرید ! کیس هم ، یه کیس خیلی ساده 40 - 50 تومنی به سلیقه خودتون ! تموم شد و رفت !
مانیتور هم AOC یا LG بخرید ! مدل های 19 اینچ قیمت قابل قبول تری دارند ! (ترجیحا با رزولیشن 1680*1050)

سیستم گیم است ، سیستم گیم خونگی نیست که !!! گیم نت هم اسمش روشه ! وارکرفت و کانتر و COD و PES و... اون هم قرار نیست توی تنظیمات Ultra high باشه !

آقا حسام عزیز یه لطفی کن قیمت هات را آپدیت کن ! به شدت از مرحله خارج است ! قیمت مادربورد و پردازنده دو برابر چیزی است که نوشتید !

Hessam
2012/11/04, 18:18
دستت درد نکنه دادش
ولی 20-25 تومن فقط برا کیس خالی نبود :d برا همه چیز بود :d
ما تو تهران نیستیم که همچین سیستمی بخواد که :d یه خورده سطح توقعمون پاینه:"> :d
خلاصه که اگه خیلی بخوایم برا کیس هزینه کنیم بیشتر از 1 تومن نشه برا هر کیس ! چون الان هم واقعا قیماتا و خرجا بالاست
چون مغازه رو میخوایم رهن کنیم نزدیک به 50 تومن یه راس میره تو جیب صاحب مغازه :d

شما خرید و فروش ماشین کنی، حداقل ماهی 2-3 تومن کاسبی...! 50 تومن هم میذاری تو کار ماشین.
من فکر کردم شما قصد داری حرفه ای و متفاوت کار کنی. این یه چیز تک و متفاوت و هزینه بردار بود. جزییات کار رو هم توضیح ندادید. تازه گفتید.
شبکه هم پیشنهاد می کنم نکنی. چون جنگ میشه و فحش و فحش کاری! اصلاً منظره ی خوبی نداره و فرهنگ ها افتضاح میشه.
شبکه نباشه، بی حاشیه هست و راحت. دیگه هر لات و لوتی نمیاد تو مغازه. فرهنگ هم رعایت میشه.
اگه نه و مهم نیست و شما به چنین چیزی معتقد نیستی که هیچی. نظر شخصیم بود.
اوکی

Hessam
2012/11/04, 18:25
آقا حسام عزیز یه لطفی کن قیمت هات را آپدیت کن ! به شدت از مرحله خارج است ! قیمت مادربورد و پردازنده دو برابر چیزی است که نوشتید !

دو برابر اونی که نوشتم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o:-o:-o:-o
الان چک کردم، قیمت پردازنده دقیقاً درسته. یه ماه پیش 500 بود! قیمت مین 110$ هست که میشه تقریباً 400 هزار تومن که تصحیح شد! ولی پایین ترین سری از مین z77 گیگاست. یعنی قیمتش 700 تومنه؟!!!!!!!!!!!!!!! نه بابا!
اگه اینطور باشه که الان اسنایپر 5 میلیون پولشه!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:d

Dark Bloo
2012/11/04, 18:38
احتمالاً تا 20آذر به بعد قیمت ها ثابت بشن اگر میتونی صبر کن
دوست عزیز رو چه حسابی این حرفو میزنی؟؟؟
واقعا ممکنه اتفاقی بیوفته؟؟؟
من یکی که قصد خرید صد در صد دارم ولی واقعا با این وضع قیمت موندم چیکار کنم؟؟
حالا میایم صبر میکنیم ارزون نمیشه که هیچ گرونتر میشه !!!!!!

mhpr2008
2012/11/05, 23:34
والا ما هم موندیم بخاطر این قیمت بخریم یا نخریم !! خیلی نامردیه :(

بچه ها دستتون درد نکنه استفاده کردیم فقط اگه یه نظری در مورد اینکه جاش رو کجا بزارم هم بدین ممنون میشم
میخواستم وسط شهر یعنی همون مرکز شهر زارم که دیدم صاحب مغازه باهامون کنار نیومد ! بنظرتون کجا خوبه بزاریم ؟! مثل تو ی خیابونی که 2 تا مدرسه توشه خوبه ؟! :d

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 00:49
به نظر من به جای کامپیوتر x-box بگیری بهتره!!!
بهترین جا هم به نظر من نزدیک دبیرستان بالا شهر برای x-box و نزدیک راهنمایی پایین شهر برای pc

Hessam
2012/11/06, 12:27
به نظر من به جای کامپیوتر x-box بگیری بهتره!!!
بهترین جا هم به نظر من نزدیک دبیرستان بالا شهر برای x-box و نزدیک راهنمایی پایین شهر برای pc

کاملاً موافقم!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/06, 13:05
یک چیزی رو فراموش کردم بگم
اگه تصمیمت x-box شد یکم تحقیق کن ببین با ورود x-box 720 ضرر نمیکنی
یعنی قیمت 360 x-box زیاد پایین نمیاد یا مشتریش کم نمیشه
آخه ورودش تقریبا نزدیکه