PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سونی و انقلاب در طراحی تلویزیون

saeid6574598
2011/11/12, 00:46
خبرها حاکی از آن است که شرکت Sony در حال کار روی ایجاد انقلاب در بازار تلویزیون است. در واقع این شرکت می خواهد با استراتژی تولید تلویزیون های چهار نمایشگری قبل از عرضه تلویزیون مبتنی بر سرویس Siri شرکت Apple، این تحول را در بازار تلویزیون ایجاد کند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

«هوارد استرینگر» مدیرعامل شرکت Sony در این مورد گفته است: «ما تحقیقات و بررسی های زیادی برای تولید نوع متفاوتی از تلویزیون انجام داده ایم. ما در حال خریدن سهم Ericsson در شراکت SonyEricsson هستیم و این می تواند به ما کمک زیادی در این زمینه بکند. ما دیگر نمی توانیم به روند قدیمی تولید تلویزیون ها ادامه بدهیم. در این روند تولید هر دستگاه تلویزیون ضرر زیادی برای ما دارد. ما باید به دنبال راه های جدید باشیم.»
این در حالی است که شرکت Sony به تازگی درباره ضرر 15/1 میلیارد دلاری سالانه در میزان فروش جهانی تلویزیون ها اخطار داده است که این اتفاق تا حد قابل توجهی تحت تاثیر سیل اخیر در تایلند رخ خواهد داد.

Editor In chief
2011/11/12, 00:57
خبرها حاکی از آن است که شرکت Sony در حال کار روی ایجاد انقلاب در بازار تلویزیون است. در واقع این شرکت می خواهد با استراتژی تولید تلویزیون های چهار نمایشگری قبل از عرضه تلویزیون مبتنی بر سرویس Siri شرکت Apple، این تحول را در بازار تلویزیون ایجاد کند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

«هوارد استرینگر» مدیرعامل شرکت Sony در این مورد گفته است: «ما تحقیقات و بررسی های زیادی برای تولید نوع متفاوتی از تلویزیون انجام داده ایم. ما در حال خریدن سهم Ericsson در شراکت SonyEricsson هستیم و این می تواند به ما کمک زیادی در این زمینه بکند. ما دیگر نمی توانیم به روند قدیمی تولید تلویزیون ها ادامه بدهیم. در این روند تولید هر دستگاه تلویزیون ضرر زیادی برای ما دارد. ما باید به دنبال راه های جدید باشیم.»
این در حالی است که شرکت Sony به تازگی درباره ضرر 15/1 میلیارد دلاری سالانه در میزان فروش جهانی تلویزیون ها اخطار داده است که این اتفاق تا حد قابل توجهی تحت تاثیر سیل اخیر در تایلند رخ خواهد داد.

متاسفانه سونی از زمانی که در سطح مدیریتی تغییراتی داشت دچار مشکلات مالی هم شد. البته در این میان وجود غرور کاذب در ساختار این شرکت و پافشاری روی یک سیاست ثابت هم از دلایل تشدید ماجرا بود.

+Aren
2011/11/12, 01:00
با اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده می شه حدس زد متد مدیریت سونی تغییر کرده!

Editor In chief
2011/11/12, 01:04
من سونی را دوست دارم اما جدا سیاستش خیلی بهش ضرر زد. امیدوارم که دوباره برگرده و رقابت جذاب تر بشه

rajah
2011/11/12, 02:37
من سونی را دوست دارم اما جدا سیاستش خیلی بهش ضرر زد. امیدوارم که دوباره برگرده و رقابت جذاب تر بشه

موافقم سونی داره از رقبا عقب میافته امیدوارم بلندشه و و به رقابت ادامه بده مثل قدیم که مطمئنا می تونه

saeid6574598
2011/11/12, 12:08
Sony هنوز که هنوزه اعتباره خودش رو داره . به نظر من ، با یکمی تغییر سیاست می تونه خودش رو از سایر رقبا ، بالاتر ببره .

Phantom
2011/11/12, 12:41
Sony هنوز که هنوزه اعتباره خودش رو داره . به نظر من ، با یکمی تغییر سیاست می تونه خودش رو از سایر رقبا ، بالاتر ببره

.
درود برهمه یاران سونی نه بلکه صنایع الکتونیکی و صوتی تصویری ژاپن در این چند ساله نگرش خود و به طبع سیاستهای تولیدی پیشرفت و بازار یابی خود را بر مبنای سالهی قبلی قرار دادند حال انکه دنیای کنونی حال را و شایدم فردا را مینگرند نه پیشینه و عظمت و شهرت برند و حتی کشور