PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Call of Duty: Modern Warfare 4 در دست ساخت است!

Hessam
2012/11/01, 13:03
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نسخه بعد سری بازی های Call of Duty یعنی Black Ops II هنوز عرضه نشده است اما چندی پیش صداپیشه کاپیتان پرایس اقای Bill Murray تایید کرد ان ها در حال کار بر روی Modern Warfare 4 هستند. او به This is Xbox گفت :
"من دوشنبه قبل با Infinity Ward در مورد عنوان بعدی ان ها یعنی Modern Warfare 4 جلسه داشتم و این جلسه بسیار خوب پیش رفت."
مثل این که اکتیویژن کار بر روی سری بازی های ندای وظیفه را بین دو استودیو Infinity Ward و Treyarch تقسیم کرده است و می خواهد هر دو سال یکبار یک عنوان از هر سری را منتشر کند.
اخرین نسخه از سری بازی های ندای وظیفه Black Ops II است که در تاریخ ۱۳ نوامبر برای سه پلتفرم معمول و در زمان لانچ Wii U برای این کنسول منتشر می شود .

Yaser_Aramesh
2012/11/01, 14:11
Oh , Yes

Another Modern Warfare is on the Way ....... Captain Price,we are waiting for you

VSH-Katana
2012/11/01, 19:41
من که پرایس رو ببینم هدشاتش میکنم!
یه ماموریت ندیدم که ایین فسیل 200 ساله توش باشه و شکست نخوره!
در رابطه با این خبر هم بگم که اکتیویژن گفته ما با هیچ صدا پیشه ای صحبت نکردیم

Yaser_Aramesh
2012/11/01, 21:58
وحید جان قبل از این که وقتی کاپیتان رو دیدی به هدشات کردنش فکر کنی توسط من هدشات میشی ! پس تهدید من رو جدی گرفته و پاتو از کفش ما بکن بیرون !

VSH-Katana
2012/11/01, 22:07
وحید جان قبل از این که وقتی کاپیتان رو دیدی به هدشات کردنش فکر کنی توسط من هدشات میشی ! پس تهدید من رو جدی گرفته و پاتو از کفش ما بکن بیرون !
هر ماموریتی با این پرایس رفتم سر انجام نا فرجامی داشت :دی
یه کم از اون مرحوم باید خجالت میکشید!
هد شات هم که من خدا هد شاتم کرده!
متاسفانه تو دیگه نمیتونی هد شات کنی

Yaser_Aramesh
2012/11/01, 22:14
مرحوم منظورت Soap Mactavish هست ؟؟!!

یادم ننداز اون ماموریت رو ! من و کاپیتان پرایس بهترین دوستمون رو از دست دادیم

VSH-Katana
2012/11/01, 22:15
رفیق منو به کشتن دادید اونوق میگی یادم ننداز؟

Arsn
2012/11/01, 22:31
ای بابا ! کاپتان مکتاویش نبود ، مک میلان میاد ! اون نبود گز میاد ، اون نبود گریگز میاد ! یکی میاد دیگه !

VSH-Katana
2012/11/01, 22:56
ای بابا ! کاپتان مکتاویش نبود ، مک میلان میاد ! اون نبود گز میاد ، اون نبود گریگز میاد ! یکی میاد دیگه !
اینا رو که اکثرا توی ماموریت هایی که با پرایس بودن از دست دادیم!