PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : NFS: Most Wanted 2

Castiel
2012/10/31, 15:29
14592

سلام دوستان عزیز

دیروز بعد از دانلود بازی جدید NFS که نسخه دوم سری Most Wanted است، اقدام به نصب آن کرده و حدود دو ساعت در محیط این بازی به گشت و گذار پرداختم. بازی نقاط ضعف دو نسخه قبل را بهبود بخشیده ولی یک ضعف بزرگ همچنان باقی است (البته از نظر بسیاری، همین بخش سبب هیجان انگیز شدن بازی می شود). میخواهم تجربه خودم از این بازی را به اشتراک بگذارم و شما نیز تجربیات خود را در خصوص این بازی بیان کنید.

Castiel
2012/10/31, 15:40
نکاتی که در نسخه جدید بهبود یافتند:

1- صدای اتومبیل: که در نسخه HP3 یا همان نسخه موسوم به World به شدت ضعیف بود و بیشتر شبیه به گشت و گذار در طبیعت بود تا رانندگی با اتومبیل! صدای هر اتومبیل کاملا طبیعی است و مشکلی دیده نمی شود.
2- محیط اطراف: محیط اطراف در بازی HP3 کاملا باز بود ولی در نسخه بعدی با نام Run به یک بازی کاملا ترتیبی تبدیل شد و دیگر امکان گشت و گذار آزادانه در محیط وجود نداشت.
3- گرافیک: این بار نیز همانند نسخه Run، گرافیک بازی در سطح خیلی خوبی قرار دارد و همانند نسخه اول ماست وانتد، جزئیات زیادی در هر فریم در حال پردازش و نمایش است. به طوری که می تواند حواس شما را از مسابقه و بازی پرت کند!
4- پلیس: پلیس ها بی دلیل به شما توجه نمی کنند و تا زمانی که تصادفی جلوی چشمان تیز بین مامورین عزیز راهنمایی و رانندگی انجام ندهید، کسی شما را نمی خواباند تا مورد اعمال قانون قرار بگیرید!

اما نقاط ضعف:

1- شلوغ بودن محیط اطراف: همین شلوغ بودن محیط اطراف، می تواند در مسابقات حواس شما را از نقشه و مسیر مسابقه پرت کرده و راه را گم کنید! موانع زیادی در مسیر وجود دارد که سبب می شود تا همیشه با یک چیزی برخورد کنید!
2- پلیس: این بار یک نقطه ضعف در مورد پلیس دیده می شود. فرار کردن از دست پلیس ها بسیار سخت شده و به حدی می رسد که ترجیح می دهید با دست خود ماشین نازنین را تقدیم عزیزان پلیس کنید.
3- مسیر های ناهموار: این مسئله از نظر من یک نقطه ضعف بزرگ است و شما نمی توانید با اتومبیل دلبند خود به درستی در خیابان و مسیر مسابقه تردد کنید. در واقع به یکباره از یک مسیر هموار به یک منطقه شبیه به خیابان های خودمان منتقل می شوید و پس از پرش های متفاوت، مجدد به بخش هموار باز می گردید.

این نکته را هم باید اشاره کنم که موفقیت نسخه اول ماست وانتد به حدی بوده که با جستجو در گوگل و تحت عنوان Most wanted 2، نتایج نسخه اول را خواهید دید.

VSH-Katana
2012/10/31, 15:52
به زودی بازیش میکنم و نظرمو راجع ب بهش تو ویرایش همین پست میزارم

dr.zhivago
2012/10/31, 17:21
حداقل سیستم مورد نیاز چیه ؟

خط داستانیش چطوره ؟ مثل نسخه اولیشه ؟

از کجا میشه دانلود کرد ؟ حجمش چنده ؟

Beni7192
2012/10/31, 17:57
هنوز بازی رو تهیه نکردم!
البته در حال حاضر در حال حال کردن با Hot Pursuit هستم!
حسام جان از نظر گرافیک نظر گرافیک در برابر Hot Pursuit در چه سطحی قرار میگیره؟
نسخه ای که تهیه کردی نسخه skidrow هست؟؟؟

Beni7192
2012/10/31, 18:02

minimum system requirements

Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon3870 or higher performance)
Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIAGeForce 8800 GT or higher performance)

recommended system requirements

Processor: Quad-core CPU
Memory: 4 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)

Castiel
2012/10/31, 18:10

داستان نداره در کل و باید داخل شهر مسابقه بدید.
این هم لینک دانلود:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-بازی-مسابقات-جنون-سرعت-Need-for-Speed-Most-Wanted-2--2012-.html

فقط Part 1 و بخش مربوط به ک*ر*ک را دانلود کنید. بعد از Unzip کردن و کپی کردن ک*ر*ک به داخل پوشه می توانید بازی کنید.

هنوز بازی رو تهیه نکردم!
البته در حال حاضر در حال حال کردن با Hot Pursuit هستم!
حسام جان از نظر گرافیک نظر گرافیک در برابر Hot Pursuit در چه سطحی قرار میگیره؟
نسخه ای که تهیه کردی نسخه skidrow هست؟؟؟

از نظر گرافیک خیلی بهتر از HP3 و Run هست. طراحی شهری خیلی خوبه فقط همانطور که گفتم خیلی شلوغش کردند.
نسخش هم فکر می کنم Skidrow باشه.

iranmanoto
2012/10/31, 21:03
داستان نداره در کل و باید داخل شهر مسابقه بدید.
این هم لینک دانلود:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-بازی-مسابقات-جنون-سرعت-Need-for-Speed-Most-Wanted-2--2012-.html

فقط Part 1 و بخش مربوط به ک*ر*ک را دانلود کنید. بعد از Unzip کردن و کپی کردن ک*ر*ک به داخل پوشه می توانید بازی کنید.

از نظر گرافیک خیلی بهتر از HP3 و Run هست. طراحی شهری خیلی خوبه فقط همانطور که گفتم خیلی شلوغش کردند.
نسخش هم فکر می کنم Skidrow باشه.
یعنی فقظ پارت یک رو دانلود کنیم؟؟!!
من از یه سایت دیگه دارم دانلود میکنم و اون 5 پارت هستش(پارت 1 گیگ)

Castiel
2012/10/31, 21:05
یعنی فقظ پارت یک رو دانلود کنیم؟؟!!
من از یه سایت دیگه دارم دانلود میکنم و اون 5 پارت هستش(پارت 1 گیگ)

من یک پارت را دانلود کردم و مراحلی که گفتم را انجام دادم. الان هم در حال انجام بازی هستم.

iranmanoto
2012/10/31, 21:12
من یک پارت را دانلود کردم و مراحلی که گفتم را انجام دادم. الان هم در حال انجام بازی هستم.
فقط موند یه سوال
(شرمنده اگه زیاد میپرسم)
من پارت یک رو دانلود کنم
یا اونی که نوشه دانلود ک ر ک؟!
ممنون بابت اطلاع رسانی
راستی نیاز به آنلاین بودن که نیست انشا ال..

Castiel
2012/10/31, 21:16
فقط موند یه سوال
(شرمنده اگه زیاد میپرسم)
من پارت یک رو دانلود کنم
یا اونی که نوشه دانلود ک ر ک؟!
ممنون بابت اطلاع رسانی

پارت یک که 700 مگابایت هست و فایل آخری که ک*ر*ک هست هم فکر می کنم 4.36 مگابایت هست را باید دانلود کنید.

ARMIN
2012/10/31, 22:57
مرسی حسام جان. من که عاشق nfs هستم. حتما دانلود میکنم.

iranmanoto
2012/11/01, 11:39
آقا ما این پارت یک رو دانلود کردیم
ک رو هم دانلود کردیم
پارت یک رو از حالت فشرده خارج کردیم(تا جایی که اخطار پارت 2 رو میده)
بعد ک رو ریختیم تو پوشه اصلی
ولی بازی رو نمیاره - فقط یه صفحه سیاه میاد!
چی کار کنم

Beni7192
2012/11/02, 13:23
این هم از عملکرد کارتهای گرافیک مختلف در این بازی!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

kamyar
2012/11/02, 14:04
فقط میتونم بگم فوق العادس چون کیفیت همه چی بالاست جز:تصادفهای ماشین که کمی بد درستش کردن و تغییر ظاهر ماشین هم که قبلا حرفشو میزدند بسیار کم است به طوری که میشه گفت بیتاثیره ولی سرعت شهر صدا جزییات و.....عالی هست
کارت من در حداکثر جزییات بازی 40 فریم بیشتر نمیده(6970)

ROG
2012/11/02, 18:48
تا حالا فرصت نشده دانلودش کنم ولی یه حسی بهم میگه تجربه ناموفق run در حال تکراره..حداقل عکسایی که از بازی دیدم اینطورن.most wanted اول بیشتر از نصف جذابیت بازی داستانش بود!

YGH
2012/11/04, 21:53
اصلا از Most Wanted 2 خوشم نیومد.
کنترل ماشین ها خیلی مسخرست.
ناهمواری خیابون ها که واقعا افتضاحه.
ماشین ها مثل آب خوردن می ترکن.
اصلا مثل اینکه شرکت Criterion نمیدونه NFS چیه.
فکر کنم اگر Black Box این بازی رو می ساخت، بهتر بود. البته نه مثل NFS: The Run.

Castiel
2012/11/04, 21:59
اصلا از Most Wanted 2 خوشم نیومد.
کنترل ماشین ها خیلی مسخرست.
ناهمواری خیابون ها که واقعا افتضاحه.
ماشین ها مثل آب خوردن می ترکن.
اصلا مثل اینکه شرکت Criterion نمیدونه NFS چیه.
فکر کنم اگر Black Box این بازی رو می ساخت، بهتر بود. البته نه مثل NFS: The Run.

با حرفهای شما موافق هستم. استودیو Criterion هم اعلام کرد که بازی بسیار به burnout: paradise شبیه است و این یعنی فاجعه برای سری بازی های NFS
بازی ماست وانتد 2 همانند Burnout، هیچ تاثیر پذیری از واکنش های شما ندارد و خوب یا بد رانندگی کردن شما واقعا چیزی را عوض نمی کند. چون همه چیز را محیط بازی و سایر اتومبیل ها تعیین می کنند.

ROG
2012/11/05, 20:25
دوستان سلام

امروز به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت نامحدود(و این که کلا حسش نبود!) رفتم و بازی رو از بازار تو یه پک با 2 تا دی وی دی خریدم
بازی نصبی نبود تو راهنماش گفته بود که محتویات جفت دیسکارو تو یه پوشه تو هارد کپی کنم و بازی رو از فایل nfs13.exe اجرا کنم.

ولی وقتی فایلا رو کپی میکنم و رو این آیکن کلیک میکنم این ارور میاد :

ile corrupted! this program has bin mainpulated and maybe its infected by virus or *****ed.this file dont work abymore.

یعنی نه ؟!!! اصلا نمیشه؟

Beni7192
2012/11/05, 20:38
برادر من اولا این نسخه ک*ر*ک شده skidrow رو شما تهیه کردید که اصولا مشکلات زیادی دارد(اینجانب کلا از skidrow خیری ندیدم)
در ضمن احتملا انتی ویروس شما فایلی از بازی را پاک میکند ابتدا انتی ویروس را غیر فعال کنید سپس دوباره بازی را بریزید!
اکثر نسخه های بازی در بازار skidrow هستند چون اصولا این ک*ر*ک چند روز زودتر ارئه می شود!

iranmanoto
2012/11/05, 22:27
Most Wanted 2 Most Wanted 2 Most Wanted 2 که میگفتن این بود
واقعا متاسفم برای خودم که این رو دانلود کردم
گرافیکش خوبه
صداش خوبه
ولی اون حس نید 4 سپید رو به آدم نمیده
من که باهاش حال نکردم
تو این سری جدید ها فقط Hot Pursuit
چی فکر میکردیم چی شد!!!
من که با اندرویدش بیشتر حال کردم
حتما دانلودش کنید (اندروید رو میگم)
البته این یه نظر شخصی بود
شاید برای بقیه عالی باشه!
کسی چه میدونه

VSH-Katana
2012/11/05, 22:48
در کل این بازی در مقایسه با هم نامش زیاد تعریفی نیست!
بدیهاش هم محیط شلوغش تو همه جا و آسیب پذیر بودن ماشین هست که این خیلی بده ! به قول حسام برنده شدن تو مسابقه هاش بستگی به ماشین دیگران داره نه به شما و مهارتتون! انجین هم که دستکاری نمیشه!
اما خوبیهاش!
من هیچکدوم از بازیهای need 4 sped رو به جز ماست وانتد قبلی رو به سصورت ادامه دار بازی نکردم یعنی اجراشون کردم اما بعد به سطل زباله راهنمایی شدن(البته به جز شیفت که یه جورایی شبیه سازی بود)
این بازی در مقایسه با بقیه سری واقعا بهتر و قابل بازی تر هست!
اما نداشتن گاراژ یعنی تمام آرزو ها هیچ!
وجود گاراژ حس خاصی میده!

Castiel
2012/11/08, 10:11
دوستان عزیز این هم سیو 100 درصد و کامل این بازی با خودوری لامبورگینی اونتادور

Editor In chief
2012/11/08, 10:17
من که هنوز فرصت نکردم این بازی را تست کنم اما سعی می کنم تا هفته بعد حتما تستش کنم. کلا بازی های ماشین سواری حال خاصی دارد. یادش بخیر جوانی

Dan
2012/11/08, 11:07
من که هنوز فرصت نکردم این بازی را تست کنم اما سعی می کنم تا هفته بعد حتما تستش کنم. کلا بازی های ماشین سواری حال خاصی دارد. یادش بخیر جوانی
اقای پناهی زمان جوانی Need for Speed 1 بازی میکردین؟!!!

14755

14756

Castiel
2012/11/08, 11:15
اقای پناهی زمان جوانی Need for Speed 1 بازی میکردین؟!!!

14755

14756

من خودم اون زمان کامپیوتر نداشتم. یادمه نیدفور اسپید 2 اون زمان خیلی طرفدار داشت و البته بازی بسیار خوب و جذابی هم بود.

Dan
2012/11/08, 11:21
من خودم اون زمان کامپیوتر نداشتم. یادمه نیدفور اسپید 2 اون زمان خیلی طرفدار داشت و البته بازی بسیار خوب و جذابی هم بود.
فوق العاده بود! میتونستید از توی تنظیمات بین حالت های Arcade و Simulator سوییچ کنید. امکان بازی مولتی پلیر بصورت Split Screen هم وجود داشت. مک لارن F1 اون زمان هم توی بازی بود.

Castiel
2012/11/08, 11:24
فوق العاده بود! میتونستید از توی تنظیمات بین حالت های Arcade و Simulator سوییچ کنید. امکان بازی مولتی پلیر بصورت Split Screen هم وجود داشت. مک لارن F1 اون زمان هم توی بازی بود.

دقیقا همینطوره. فکر می کنم حداکثر سرعتش هم 373 کیلومتر بود!

Dan
2012/11/08, 11:28
دقیقا همینطوره. فکر می کنم حداکثر سرعتش هم 373 کیلومتر بود!
آره یه چیزی تو همین حدود بود البته بدون رمز Pioneer ! ماشین FZR 2000 هم خیلی جالب بود. با رمز میومد و دارای سرعتی حدود 450 کیلومتر بود!

Castiel
2012/11/08, 11:45
آره یه چیزی تو همین حدود بود البته بدون رمز Pioneer ! ماشین FZR 2000 هم خیلی جالب بود. با رمز میومد و دارای سرعتی حدود 450 کیلومتر بود!

اون زمان رمزی کار نمی کردم ولی بازی فوق العاده جالب و جذابی بود. این ماست وانتد 2 هم برای تفریح خوبه و به همین دلیل وقت برای رد کردن مراحل مختلف نگذاشتم.

Free.Byte
2012/11/08, 14:30
دوستان سیستم من اینه:
cpu:core i7 960
ram:6g 1600mhz
vaga: nvidia 210 silent
بابت رم و سی پی یو مشکلی نیست به نظرتون با این گرافیک میتونم بازی کنم؟

Castiel
2012/11/08, 15:20
دوستان سیستم من اینه:
cpu:core i7 960
ram:6g 1600mhz
vaga: nvidia 210 silent
بابت رم و سی پی یو مشکلی نیست به نظرتون با این گرافیک میتونم بازی کنم؟

دانیال جان واقعا میخوای با این گرافیک بازی کنی؟ قبلا هم گفتم که گرافیکت ارتباطی با پردازنده و رمت نداره.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/08, 15:42
ظاهرا گرافیکم مشکل نداره
ASUS 9500GT 1GB
همین طور رم
SUPER TALENT 800 DDR2 (2+1=)3GB
ولی به نظرتون cpu اجازه میده بازی کنم؟
AMD ATHLON 64 (940) 3200+ 2.2MAMD2 BOX

Castiel
2012/11/08, 15:50
ظاهرا گرافیکم مشکل نداره
asus 9500gt 1gb
همین طور رم
super talent 800 ddr2 (2+1=)3gb
amd athlon 64 (940) 3200+ 2.2mamd2 box

برای روان بازی کردن باید پردازنده 2 هسته ای داشته باشید. رم هم حداقل 2 گیگ ddr3
گرافیک هم به کمتر از 240 انویدیا و 6570 ای ام دی برای بازی روان فکر نکنید.

kamyar
2012/11/08, 15:55
پس چرا من جدیدا به مشکل برخوردم(قبلا حس نمیشد) با سیستمم بدون اور زیر20 فریم میگرم در حداکثر تنظیمات باید حتما سیپیو رو تا 4.8 اور کنم تا بالای 30-35 فریم بگیرم(تقریبا 50 فریم میشه)
سیستم:
cpu:8150
main:msi 990fxa gd80
ram:mach extreme 1866 cl6
vga:his 6970
hdd:500g hitachi 64m buffer
power:green gp-785b
cpu cooler:zalman cnps20lq

Navid.y
2012/11/08, 15:56
ظاهرا گرافیکم مشکل نداره
ASUS 9500GT 1GB
همین طور رم
SUPER TALENT 800 DDR2 (2+1=)3GB
AMD ATHLON 64 (940) 3200+ 2.2MAMD2 BOX
کارت 9500 محصول شومی بود!
دمای فوق العاده بالایی داشت و آمار خرابیش هم رکورد تاریخ رو زد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/08, 16:23
minimum system requirements

processor: 2 ghz dual core (core 2 duo 2.4 ghz or althon x2 2.7 ghz)
memory: 2 gb
hard drive: 20 gb
graphics card (amd): Directx 10.1 compatible with 512 mb ram (ati radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ati radeon3870 or higher performance)
graphics card (nvidia): Directx 10.0 compatible with 512 mb ram (nvidia geforce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with nvidiageforce 8800 gt or higher performance)
recommended system requirements

processor: Quad-core cpu
memory: 4 gb
hard drive: 20 gb
graphics card: Directx 11 compatible with 1024 mb ram (nvidia geforce gtx 560 or ati radeon 6950)

گرافیکم که تو این لیست هست!!
بلاخره میشه بازی کرد یا نه؟

کارت 9500 محصول شومی بود!
دمای فوق العاده بالایی داشت و آمار خرابیش هم رکورد تاریخ رو زد.

من اینو نمیدونستم ولی روی کیسم هر چی جا داشته فن نصب کردم (نمایشگر روی کیسم همیشه سرعت فن رو در حالت low نمایش میده) ؛ خدا رو شکر 2 سال و 4 ما از زندگیش میگذره و هنوز زندست [-O

Beni7192
2012/11/08, 16:31
حالا شمت نصب کن ببین چی میشه یه بازی که این همه پرسیدن نداره!!!
به نظر من شاید cpu شما مشکل ساز بشه!
من خودمم هم جزء تلفات داده های 9500 هستم!
دست میزدی دما میرفت بالای 80!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/08, 16:34
حالا شمت نصب کن ببین چی میشه یه بازی که این همه پرسیدن نداره!!!

بحث سر حروم شدن حجم دانلوده دی:
چشم امتحان میکنم ولی احتمالا برم بخرمش

Free.Byte
2012/11/08, 18:02
دانیال جان واقعا میخوای با این گرافیک بازی کنی؟ قبلا هم گفتم که گرافیکت ارتباطی با پردازنده و رمت نداره.

بله متوجه این موضوع هستم ولی متاسفانه تو این بازار نمی تونم کارت گرافیک بخرم من خیلی وقته که قصد خرید کارت گرافیک رو دارم و خودتون هم در جریان هستید ولی منتظر شدم تا شاید فرجی بشه و قیمت ها پایین بیاد ولی.....!!!!

rkolivand
2012/11/08, 20:06
مدير جان سلام
با گرافيك اينتل 4000 كه ماله 3570k
بازي راحت اجرا ميشه يا مشكله گرافيك پيدا ميكنه؟

Beni7192
2012/11/08, 20:21
زیاد امیدی به گرافیک مجتمع اونم اینتلی نیست شاید توی جزئیات کمتر بتونی اجراش کنی!

Castiel
2012/11/08, 21:08
مدير جان سلام
با گرافيك اينتل 4000 كه ماله 3570k
بازي راحت اجرا ميشه يا مشكله گرافيك پيدا ميكنه؟

میتونید بازی کنید ولی چند تا مشکل هست:

1- دمای پردازنده به شدت بالا میره و باید خنک کننده خوبی داشته باشید
2- بازی را باید در دقت تصویر پایین و با جزئیات کمتر بازی کنید

Castiel
2012/11/25, 23:48
دوستانی که سیو 100 درصد بازی را میخواهند به صفحه سه و پست شماره 23 در این تاپیک مراجعه کنند.

7777
2012/11/25, 23:58

demigod
2012/11/25, 23:59
حسام جان شرمنده ام ها
ولی این هایی که گفتی هیچ کدوم نقاط ضعف بازی نیست! اطفاقا جالبی و خلاقیت و واقع گرایانه شدن بازی رو نشون میده..
دقت داشته باش حسام خان که اگه نیشد از دست پلیس ها به راحتی فرار کرد که ارزش بازی از دست میرفت..
محیط اطراف رو خیلی دقیق از محیط کاملا طبیعی و چند اسکرین شات هایی که از خیابان های اصلی و وقعی گرفته شده در این بازی گنجونده شده که این خودش باعث میشه کارکتر دقتش بالا تر بره...
این که باعث میشه مسیر رو گم کنی به این دلیل که طراحی این نسخه کاملا بر اساس واقعیت ذهن ساخته شده...
حسام جان مسیر های ناهموار هم جزی از شهر ها هستند که این باعث میشه حس خاصی با بازیگر القا بشه...
دقت داشته باشیم که بازی تحت تعقیب نسخه 2 درسته ضعف هایی دازه ولی این ها جز خوبی هاش بودن حسام گل و گلاب..
این که شلوغی باعث شه مسیرت منحرف شه همونطور که گفتم به دلیل واقعیات ذهنی هست که امکان پذیر شده که سازنده به این فکر افتاده تا ذهنت رو حسابی درگیر ریسینگ واقعی بکنه..
و اما نکته محبوبش پلیس های سمجشن که خیلی جالب شده..
شما دقت کن که حتی توی فیلم ها هم سماجت پلیس ها به رخ کشیده میشه چه برسه به گیم... و این ها همه به این دلیل طراحی شده که ذهن رو حسابی درگیر واقعی جلوه دادن بازی کنه

Castiel
2012/11/26, 00:02
حسام جان شرمنده ام ها
ولی این هایی که گفتی هیچ کدوم نقاط ضعف بازی نیست! اطفاقا جالبی و خلاقیت و واقع گرایانه شدن بازی رو نشون میده..
دقت داشته باش حسام خان که اگه نیشد از دست پلیس ها به راحتی فرار کرد که ارزش بازی از دست میرفت..
محیط اطراف رو خیلی دقیق از محیط کاملا طبیعی و چند اسکرین شات هایی که از خیابان های اصلی و وقعی گرفته شده در این بازی گنجونده شده که این خودش باعث میشه کارکتر دقتش بالا تر بره...
این که باعث میشه مسیر رو گم کنی به این دلیل که طراحی این نسخه کاملا بر اساس واقعیت ذهن ساخته شده...
حسام جان مسیر های ناهموار هم جزی از شهر ها هستند که این باعث میشه حس خاصی با بازیگر القا بشه...
دقت داشته باشیم که بازی تحت تعقیب نسخه 2 درسته ضعف هایی دازه ولی این ها جز خوبی هاش بودن حسام گل و گلاب..
این که شلوغی باعث شه مسیرت منحرف شه همونطور که گفتم به دلیل واقعیات ذهنی هست که امکان پذیر شده که سازنده به این فکر افتاده تا ذهنت رو حسابی درگیر ریسینگ واقعی بکنه..
شما دقت کن که حتی توی فیلم ها هم سماجت پلیس ها به رخ کشیده میشه چه برسه به گیم... و این ها همه به این دلیل طراحی شده که ذهن رو حسابی درگیر واقعی جلوه دادن بازی کنه

درسته شروین جان
من خودم از این سبک زیاد خوشم نمیاد، بیشتر توی سبک آندرگراند 2 و هات پرسوئیت 3 دوست دارم.

Navid.y
2012/11/26, 00:06
من اینو نمیدونستم ولی روی کیسم هر چی جا داشته فن نصب کردم (نمایشگر روی کیسم همیشه سرعت فن رو در حالت low نمایش میده) ؛ خدا رو شکر 2 سال و 4 ما از زندگیش میگذره و هنوز زندست [-O[/QUOTE]
این اسپمه؟ هست؟ نیست؟به هر حال میزنمش!

معمولا داخل کیس یک ترمومتر هست که دمای محیط داخل کیس رو اندازه میگیره و جلوی کیس همون رو نمایش میده. دمای پردازنده رو باید با نرم افزار هایی مثل GPUz بررسی کنید.

من هم یک 7300 داشتم که پدر همدیگه رو در آوردیم. نه من حاضر بودم براش کولر بگیرم نه اون آدم میشد! آخرش هم انداختمش به علیرضا =)).
بعدش هم یه gt240 winfast گرفتم. مفید یک ماه هم کار نکرد. ولی چیزی حدود 3 ماه درگیر سیستم کولینگ مسخره اش بودم که آخرش هم کولر خریدم براش. چندروز پیش گذاشتم رو یه سیستم باهاش کمی حال کنم (خیالات خام!)، یهو صدای ترکیدن اومد و بوی گند سوختگی اتاق رو برداشت. همه چیز درست بود و کلی هم بازی کردم. فقط برام سوال ایجاد شده بود که چرا انقدر رنگ همه چیز بهم ریخته شده! ساعاتی پیش متوجه شدم که سه عدد ترانزیستور پشت gpu به درک واصل شدن و چیزی جز تکه ای ذغال از اون ها باقی نمانده! خدا میدونه چطوری کار میکنه! جالب اینه که 7300 هم از همین برند winfast لعنت الله علیه بود.
پست زیر هم که نقل قول زدم مثال واضحی هست.

[QUOTE=Beni7192;51848
من خودمم هم جزء تلفات داده های 9500 هستم!
دست میزدی دما میرفت بالای 80!!![/QUOTE]
من 7300 رو دست نمیزدم میرفت بالای 80!

demigod
2012/11/26, 00:13
آقا حسام گل مخلسیم ها..
آقا قصد بی احترامی نداشتم حسام جان...
نظر گروه گیم رو بیان کردم در این رابطه چون شک و شبهه های زیادی بود..
امیدوارم حل شده باشه..
در خدمتیم هر مشکلی که داشتید در مرحله بازی و ماشین هاش و غیره همین جا میتونید مطرح کنید یا به گروه گیم سایت بپیوندین...
در خدمتیم

VSH-Katana
2012/11/26, 10:34
حسام جان شرمنده ام ها
البته شروین جان مشکل نو پردازی هم داری به همین دلیل جاده روبرو رو نمیبینی!

shahidamlaki
2012/11/26, 14:15
آخ آخ

حرف از بازی کردن میزنید دل ما رو کباب می کنید ما یه سیستم *** خریدیم نمیتونیم باهاش بازی کنیم به دو دلیل:

اولا شهرستان دانشگاه هستیم و دوما سی پی یو داغ میکنه من حتی توی همین بازی آندرکاور به یه مرحله ای رسیدم که دیگه سیستم جواب نمیداد و صفحه سیاه میشد چون سی پی یو دماش +60 میشد :((

Castiel
2012/11/26, 14:34
آخ آخ

حرف از بازی کردن میزنید دل ما رو کباب می کنید ما یه سیستم *** خریدیم نمیتونیم باهاش بازی کنیم به دو دلیل:

اولا شهرستان دانشگاه هستیم و دوما سی پی یو داغ میکنه من حتی توی همین بازی آندرکاور به یه مرحله ای رسیدم که دیگه سیستم جواب نمیداد و صفحه سیاه میشد چون سی پی یو دماش +60 میشد :((

1- دمای 60 که مشکلی نیست در بازی ها. سی پی یو ها تا حدود 90 هم تحمل می کنند البته به صورت لحظه ای. در سی پی یو های ایوی یک مقدار تحمل حرارتی بیشتر است.
2- سیاه شدن تصویر ارتباطی با سی پی یو ندارد. بازی Undercover نیازی شدیدی به حافظه رم دارد.

demigod
2012/11/29, 21:49
البته شروین جان مشکل نو پردازی هم داری به همین دلیل جاده روبرو رو نمیبینی!
سید مومن خدا از تو بعیده...
کجاش نور پردازیش بده؟؟؟؟ :-o :-o :-o آقا این کاملا بر اساس یک راننده واقعی ساخته شده و توی محیط های کاملا طبیعی...
شما دم غروب و کله سحر آفتاب تو چشمت نیست واقعیت؟؟؟ اذیتت نمیکنه؟؟
سید عزیز دل از توی گیمر بعید بودا :دی

demigod
2012/11/29, 21:51
1- دمای 60 که مشکلی نیست در بازی ها. سی پی یو ها تا حدود 90 هم تحمل می کنند البته به صورت لحظه ای. در سی پی یو های ایوی یک مقدار تحمل حرارتی بیشتر است.
2- سیاه شدن تصویر ارتباطی با سی پی یو ندارد. بازی Undercover نیازی شدیدی به حافظه رم دارد.
کاملا با حرف شما موافقم حسام عزیز...
بازی undercover واقعا رم بالایی میکشه...

VSH-Katana
2012/11/29, 23:02
سید مومن خدا از تو بعیده...
کجاش نور پردازیش بده؟؟؟؟ :-o :-o :-o آقا این کاملا بر اساس یک راننده واقعی ساخته شده و توی محیط های کاملا طبیعی...
شما دم غروب و کله سحر آفتاب تو چشمت نیست واقعیت؟؟؟ اذیتت نمیکنه؟؟
سید عزیز دل از توی گیمر بعید بودا :دی

نور پردازیش بده دیگه به نظرم باید تا 100 کیلومتری خودتو ببینی
ولی خداییش بلایی که تو mw قبلی موقع سرعت رفتن با نیترو زدن هم زمان سر دیدت روی جاده میاد اینجا 10 برا برش تو شرایت راحتر میاد!

راست میگی نمیشه گفت نورپردازی بد از لحاظ فنی آخه جزییات و سایه ها خوب حفظ شده و سایه ها درست کار شده کمتر هم اذیت میکنه نورش

اما خدایش به گیم پلی ایراد اساسی وارده ! اونم باید توضیح بدم!

اما در کل میتون نمره 8 رو به عنوان یه ماشین بازی و یه نمره 5 رو به عنوان mw بودن میگیره (تازه 5 خوشبینانه است)

h_esfahanian
2012/11/29, 23:51
بازیش کردم ولی باید قبول کنیم از همه لحاظ dirt 2,3 خیلی سرترن!

Dark Bloo
2012/11/30, 00:11
1بازی Undercover نیازی شدیدی به حافظه رم دارد.
تو رم 4 گیگ که دیگه مشکلی نداره ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

demigod
2012/11/30, 00:28
نور پردازیش بده دیگه به نظرم باید تا 100 کیلومتری خودتو ببینی
ولی خداییش بلایی که تو mw قبلی موقع سرعت رفتن با نیترو زدن هم زمان سر دیدت روی جاده میاد اینجا 10 برا برش تو شرایت راحتر میاد!

راست میگی نمیشه گفت نورپردازی بد از لحاظ فنی آخه جزییات و سایه ها خوب حفظ شده و سایه ها درست کار شده کمتر هم اذیت میکنه نورش

اما خدایش به گیم پلی ایراد اساسی وارده ! اونم باید توضیح بدم!

اما در کل میتون نمره 8 رو به عنوان یه ماشین بازی و یه نمره 5 رو به عنوان mw بودن میگیره (تازه 5 خوشبینانه است)
یعنی سید جوری چکت میزنم... جوری چکت میزنم سید بری تو خود تاریخ و جغرافیا ها...
خو سید مرد مومن رو کجای گیم پلی بازی به این طبیعی میخوای ایراد بذاری؟ مرگ من کجاش بگو؟!!؟
هرجاش ایراد بذاری وارد نیست.. زیرا میشه گفت شبیه سازی شده مستند top gear هستش.. چون اکثر تست ها و دست فرمون ها و کارایی ها و انعطاف و پیچ ها کاملا از محیط واقعی و میزان تست این ماشین ها توی top gear گرفته شده...
اعتراض وارد نیست آقا :دی
نمره 8 بی انصافیه ها.. با ملت کشور های دیگه جون دارن میدن واسه این بازی ... :دی

demigod
2012/11/30, 00:28
تو رم 4 گیگ که دیگه مشکلی نداره ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قانونا که نه هیچ مشکلی نباس داشته باشه

demigod
2012/11/30, 00:29
بازیش کردم ولی باید قبول کنیم از همه لحاظ dirt 2,3 خیلی سرترن!
خو بازی های dirt از سری بازی های بیشتر رالی ها گرفته شده و تست شخصیتی بیشتر راننده های رالیه تا مسابقات خیابانی....

joker
2012/11/30, 13:01
منکه با همین سیستم چرتم
e5700
vga:gt220
ram:2gb
30فریم می گیرم !

demigod
2012/11/30, 13:18
منکه با همین سیستم چرتم
e5700
vga:gt220
ram:2gb
30فریم می گیرم !

خوبه که کجاش چرته مومن؟؟؟
به نظر من خوبه و نرمال و جوابت رو میده حالا حالا...
اما ممکنه تو crysis3 و لارا کرافت جدید به مشکل تیک و کندی بر بخوری

expellite
2012/11/30, 13:26
دوستان این سایت deltafoxy.com خوبه ولی پارت هایی که میزاره Recovery Record ندارن. یعنی اگر آسب دیدن نمی تونین تعمیرشون کنین و باید از اول دانلود کنید.

bsireza
2012/11/30, 21:18
پیشنهاد می کنم یک نظرسنجی بزارید تا اعضای انجمن به این بازی نمره بدن

Beni7192
2012/11/30, 21:31
اگه حسام جان موافقت کنه نظر سنجی به همین تاپیک اضافه خواهد شد!
موافقی آیا حسامیم؟؟؟

7777
2012/11/30, 21:33
خوبه که کجاش چرته مومن؟؟؟
به نظر من خوبه و نرمال و جوابت رو میده حالا حالا...
اما ممکنه تو crysis3 و لارا کرافت جدید به مشکل تیک و کندی بر بخوری

max payne 3 و witcher2 هم فقط low میتونه بازی کنه

Castiel
2012/11/30, 21:42
اگه حسام جان موافقت کنه نظر سنجی به همین تاپیک اضافه خواهد شد!
موافقی آیا حسامیم؟؟؟

بهنام جان امتیاز دهی به چه صورتی باشه؟

Beni7192
2012/11/30, 21:54
از 1 تا 10 باشه بنظرم مناسبه!

Castiel
2012/11/30, 22:24
از 1 تا 10 باشه بنظرم مناسبه!

نظرسنجی به تاپیک اضافه گردید. امتیاز من به این بازی: 6!

VSH-Katana
2012/11/30, 23:31
منم 7 با ارفاق

h_esfahanian
2012/11/30, 23:50
منم به زور بهش امتیاز 7 دادم که دلش نشکنه!

wnhl
2012/12/01, 21:19
منم بهش 7 دادم با این که 6 براش بس بود.
به نظر من شرکت فقط میخواست با اسم most wanted یه بازی بیرون بده و فروشش رو بالا ببره.
آخه این کجا و most wanted کجا؟؟؟

ROG
2012/12/01, 22:21
کاملا باهاتون موافقم

نصف جذابیت نسخه اول به داستانش بود.از اونور جذابیت و گیرایی نمونه اولی به هیچ وج در این نسخه نست
برای من تنها چیزایی که تو این نسخه جذابیت داشت آهنگ های ازی و کمی راننئگی با ماشینا بود
به جرعت میتونم بگم که به بغیر از پرو استریت این نسخه مزخرفترین سری از این بازی بود
شاید اگر اسم این بازی Most WANTED نبود میشد بهش امتیاز قابل قبولی داد

Pesar khooob
2012/12/01, 23:09
یه جایی این تیتر رو خوندم: افسانه تکرار نمیشود!

واقعا درست گفته! Most Wanted 2005 تمام جذابیتش به این بود که احساس میکردی داری توی یه شهر پر راننده خلاف کار دور میزنی و اگه بخوای اینجا دوم بیاری باید 10 تا راننده برتر شهر رو شکست بدی!

با اینکه گرافیک اون بازی الان دیگه هیچی حساب نمیشه و داستانش هم یه جورایی کپی شده از Fast & Furious بود ولی جذابیتی داشت که اونو تبدیل کرد به یه افسانه!

MW 2012 هم همون لیست 10 تایی رو داره، نقشه شهر یه جورایی بزرگ شده شهر پارادایس هستش، گرافیکش عالیه، طراحی ماشیناش معرکست، صدا گذاری و آهنگ فوق العادس اما داستان نداره!

اگر یه داستان ارتقا داده شده از نسخه اول رو به بازی اضافه میکردن مطمئنم که گرد و خاک بازار بازی های Racing رو تکون میداد!

به هر حال من که تمومش کردم و مثل یه بازی معمولی هم لذت بردم ازش ولی Most Wanted 2005 چیز دیگه ای بود.

sh_2500K
2012/12/02, 14:43
سلام دوستان عزیز من بهش 8 دادم.من یه موقع هایی توش لگ دارم *** هم چند بار عوض کردم.
تصمیم گرفتم fps رو چک کنم با برنامه fraps 3.40 بمدت 30 دقیقه بازی کردم تمام گرافیکم هم تا آخر زیاده. من با سیستمم همه بازی هارو با اخرین تنظیمات بازی میکنم.
مانیتورم هم بیشتر از رزولشن 1680*1050 ثاپورت نمیکنه که رو همونه البته با پایینتر هم تست کردم ولی همینجوریه. مشخصات سیستمم:
cpu:fx6100 3.6
ram:2*4gb corsair 9.9.9.24 1600
m.b: Asus m5a97-pro
h.d.d:1tb wd green 64mb
vga:2*5870 xfx
driver vga ham 12.10

Frames
Time (ms)
Min
Max
Avg

67184
1576234
14
62
42.623

sh_2500K
2012/12/02, 15:21
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

Castiel
2012/12/02, 19:37
سلام دوستان عزیز من بهش 8 دادم.من یه موقع هایی توش لگ دارم *** هم چند بار عوض کردم.
تصمیم گرفتم fps رو چک کنم با برنامه fraps 3.40 بمدت 30 دقیقه بازی کردم تمام گرافیکم هم تا آخر زیاده. من با سیستمم همه بازی هارو با اخرین تنظیمات بازی میکنم.
مانیتورم هم بیشتر از رزولشن 1680*1050 ثاپورت نمیکنه که رو همونه البته با پایینتر هم تست کردم ولی همینجوریه. مشخصات سیستمم:
cpu:fx6100 3.6
ram:2*4gb corsair 9.9.9.24 1600
m.b: Asus m5a97-pro
h.d.d:1tb wd green 64mb
vga:2*5870 xfx
driver vga ham 12.10

Frames
Time (ms)
Min
Max
Avg

67184
1576234
14
62
42.623

اگر مشکل از سخت افزار باشد به عنوان مثال زمانی که Spin میزنید و دود از لاستیک بلند میشود، شاهد کم شدن فریم ها خواهید بود. اما اگر این لگ همیشگی باشد، بهتر است از روی یک دی وی دی متعلق به شرکتی دیگر نصب کنید یا اینکه اگر دانلودی است از یک سایت دیگر دانلود کنید.

sh_2500K
2012/12/02, 20:01
بیشترین افت فریمو وقتی دارم که تو تونل ها هستم. در مواقع spin o drift افت فریم 1 واحدی دارم که اصلا محسوس نیست.

sh_2500K
2012/12/02, 21:03
دوستان و اساتید کسی نیست جواب منو بده؟

Castiel
2012/12/02, 21:09
بیشترین افت فریمو وقتی دارم که تو تونل ها هستم. در مواقع spin o drift افت فریم 1 واحدی دارم که اصلا محسوس نیست.

درایور کارت گرافیک را مجدد نصب کنید. نباید با دو کارت 5870 این مشکل را داشته باشید.

sh_2500K
2012/12/02, 21:19
چشم آقا حسام ممنون که پاسخگو هستید.

sh_2500K
2012/12/02, 22:34
اقا حسام تست کردم هیچ تغییری نکرد. دیگه چی میتونه باشه؟
البته درایورمو 12.8 میکنم تست میکنم اونم میگم.

sh_2500K
2012/12/02, 22:58
با درایور 12.8 تست کردم بازم همون بود رو 39 40 بود. از دوستان دیگه اگه کسی از کراس یا اس ال ای استفاده میکنن خواهش میکنم میانگین فریمشو بگه یه دنیا ممنون میشم.

Beni7192
2012/12/03, 08:21
AMD Catalyst Application Profiles رو هم نصب کن البته باید نسخه هماهنگ با ورژن درایورت باشه!
به نظرم بهتره از آخرین نسخه هر دو استفاده کنید!

sh_2500K
2012/12/03, 10:30
دوست عزیز درایورمو 12.10 کردم و این AMD_Catalyst_12.10_CAP1 رو هم نصب کردم. فقط چطوری ازش استفاده کنم؟

sh_2500K
2012/12/03, 11:59
:(دوست عزیز باز هم همون جوریه

Castiel
2012/12/06, 07:17
:(دوست عزیز باز هم همون جوریه

مشکل فریم در بازی های دیگر هم وجود دارد؟

sh_2500K
2012/12/06, 10:45
سلام نه اقا حسام الان بلک اپ س 2 رو با اخرین رزولشن و آخرین ستینگ بازی دارم بازی میکنم همین طور فار کرای 3 رو. تو بلک میانگینم 55 فریم در حالت sync every frame تو فار هم 50 هستش میانگینم ولی تو حالت high نه اولترا. تو اولترا 40 45 هستش.

Castiel
2012/12/06, 11:18
سلام نه اقا حسام الان بلک اپ س 2 رو با اخرین رزولشن و آخرین ستینگ بازی دارم بازی میکنم همین طور فار کرای 3 رو. تو بلک میانگینم 55 فریم در حالت sync every frame تو فار هم 50 هستش میانگینم ولی تو حالت high نه اولترا. تو اولترا 40 45 هستش.

هر مشکلی هست از ک ر ک بازی هست و این اطلاعاتی که ارائه دادید نشان دهنده سلامت کامل سیستم شما از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری است. ممکن است که این بازی به صورت مستقیم فایل ک ر ک نداشته باشد ولی به هر صورت این بازی با یک سریال نامبر فعال شده است و ممکن است مراحل رجیستر کردن بازی مشکل داشته و این مشکل در نسخه هایی که به این صورت فعال شدند، دیده خواهد شد.
از دوستان یا آشنایان یک بسته دی وی دی دیگر تهیه کنید یا اگر اینترنت با حجم و سرعت مناسب دارید، از یک سایت دیگر (ترجیحا تورنت) نسخه کامل بازی را دانلود کنید.

sh_2500K
2012/12/07, 01:00
ممنونم اقا حسام. باز هم پاسخگوی مشکلات من بودید. با همون حالت بازیو تموم کردم و بعدش پاک کردم. ولی حتما از یه سورسه دیگه تهیه میکنم باز و نتیجه رو میگم. یک دنیا ممنون.

Castiel
2012/12/22, 09:41
ممنونم اقا حسام. باز هم پاسخگوی مشکلات من بودید. با همون حالت بازیو تموم کردم و بعدش پاک کردم. ولی حتما از یه سورسه دیگه تهیه میکنم باز و نتیجه رو میگم. یک دنیا ممنون.

شهاب جان این را در سایت سافت 98 دیدم که یکی از کاربران نوشته بود، شما هم امتحان کنید ببینید مشکل حل می شود یا خیر

" دوستان که مشکل دارن حتما از کنترلر استفاده کنن مثل xbox 360 کنترلر ضمنا میتونین از برنامه RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition استفاده کنن بعد از پوشه tools برنامه D3DOverrider رو اجرا کنن ادرس exe بازی رو بدید بعددو تا تیک داره گوشه یکی force triple buffering و force vsync دو تا رو روشن کنید قسمت applioction detection level رو هم بزارید رو high بعد تو این ادرس C:\Users\name\Documents\Criterion Games\Need For Speed(TM) Most Wanted فایل config.NFS13Save رو با یه ادیتور باز کنید مطمن شید که LockTo30=false باشه بعد بازی رو اجرا کنید در حالی که d3overider اجراست حداقل 10 تا 15 فریم بالاتر میگیرد این بازی کلا مشکل داره رو pc من خودم رو gtx 480 SLI فریم خوبی نداشتم که خیل خنده داره چون این کارتا خیلی قوین ولی از اون موقع با این کار بازی رو کامل کردم نمیدونم این اپدیت چکار میکنه البته نسخه من SKIDROW است موفق باشید (بچه های NVIDIA ّباز درایور 310.70 رو استفاده کنید که خودش کلا باعث بهتر اجرا شدن بازی میشه) "

medial144
2012/12/22, 12:09
امکانات جدید و جالبی داست
ولی نه داستان و نه هدف خاصی

sh_2500K
2012/12/22, 18:20
آقا حسام تاثیری نداشت.فکر کنم این برنامه رو کارتهای nVidia تاثیر داشته باشه. آقا حسام ممنون از این که پیگیری کردین.

Castiel
2012/12/22, 19:31
آقا حسام تاثیری نداشت.فکر کنم این برنامه رو کارتهای nVidia تاثیر داشته باشه. آقا حسام ممنون از این که پیگیری کردین.

خواهش می کنم، به هر حال تیری در تاریکی بود!

sh_2500K
2012/12/22, 19:53
خواهش می کنم، به هر حال تیری در تاریکی بود!
ممنون آقا حسام. برنامه ای هست مثل این که رو کارتای Ati تاثیر داشته باشه؟

Castiel
2013/01/08, 10:34
ممنون آقا حسام. برنامه ای هست مثل این که رو کارتای ati تاثیر داشته باشه؟

در مورد کارت های amd موردی ندیدیم. در کل الان که از کراسفایر در اومدی و نفسی راحت با 7950 می کشی!

kamyar
2013/01/08, 10:50
دوستان این بازی تماما سیپیو محور هست کسی مشکلی با تعداد فریم داره تنها راهش اور سیپیو هست اصلا کارت زیر لود نمیره مثل bf3 و زیاد(اصلا) به قدرت کارت بستگی نداره فریم در این بازی

ahr
2013/01/08, 14:37
من كه با گرافيك 7850 ودرايور12.11 مشكلي نداشتم و رو حداكثر تنضيمات و رزوليشن فول اچ دي به راحتي بازي كردم

Yaser_Aramesh
2013/07/01, 11:40
ناراحتم که از BMW فقط M3 Coupe داره و این که ماشین ها همه آزادن و فقط باید پیداشون کرد اینجوری حال نمیده .

رانندگی با Pagani Huayra و M3 Coupe خیلی بهم میچسبه .

وقتی که از تعمیرگاه رد میشی خوشم نمیاد رنگ ماشین عوض بشه . باید یه روش بهتر و معقول تری برای تعویض رنگ ماشین میذاشتن .

در کل راضیم و هر روز کمی بازی میکنم .

Nima.Salarian
2013/07/22, 08:10
آقا وقتی تو مسابقاتی اول میشی که نیترو میده بهت چطوری میشه نیترو بزنی مثلا تو بازی که سرعتت زیاد بشه؟
کنترل های ماشین بهتر میشه؟ و چطوری؟

sh_2500K
2013/07/22, 10:20
درود و خسته نباشید.
من با همون سورس قبلیه ولی با سیستمه جدیدم (تو امضام هستش)رو 60فریم قفل هستم فقط وقتی از منطقه ای جابجا میشم و همزمان میشه با تغییره زمان(صبح.بعدازظهر.شب) افت فریم 2 3 تایی دارم همین.

Yaser_Aramesh
2013/07/22, 12:18
آقا وقتی تو مسابقاتی اول میشی که نیترو میده بهت چطوری میشه نیترو بزنی مثلا تو بازی که سرعتت زیاد بشه؟ با Shift چپ

کنترل های ماشین بهتر میشه؟ و چطوری؟ منظورتون رو از این سوال نفهمیدم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

mustang GT
2013/09/10, 08:10
کلی وقت بذار برو بازی رو بگیر بعد اخرش اینو تحویلت میدن!!!
حتی یک درصد به من اون حسی که MW1 رو میده این نمیده.نمیدونم چرا!!!
احساس میکنم اصلا هیجان نداره.فقط باید بری بچرخی,مسابقه بدی و از دست
پلیسا فرار کنی.همین!!!رو ماشین کار زیادی نمیشه انجام داد!!!
بجای اینکه به واقعیت نزدیک بشه بیشتر تخیلی شده!!!!

eswolf
2013/09/16, 05:12
هیچ نسخه ای از nfs مثل نسخه mostwanted 1 نمی شه

kenzo
2013/11/13, 09:34
هیچ ورژنی مثل نسخه اول mw نمی شه واقعاً محشر بود