PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ویندوز 7!؟

ardavan7
2012/10/29, 16:58
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز
من به یک مشکلی خوردن با ویندوز 64 بیت لب تاپ و نیاز به کمک فوری شما اساتید دارم چون تا فردا صبح بیشتر وقت ندارم!^:)^
من امروز لب تاپ که روشن کردم بعد از بوت شدن ویندوز وقتی که پسورد ورود به ویندوز میزنم سیستم شروع به لود برنامه ها میکنه اما آیکون های دسکتاپ که به کل نیست البته مشکل اینه که اصلا دیگه کار نمیکنه گیر میکنه و همش ارور windows explor میده کلا قاطی هستش و هیچ برنامه نمیشه باهاش باز کرد, در کل ریخته به هم, البته در safe mode درست کار میکنه اما Disk Defragmenter باز نمیشه، خلاصه میخوام بدونم این مشکل بدون نصب ویندوز چجوری میتونم برطرف کنم؟!
در ظاهر طوریش نیستا اما هیچکاری نمیشه باهاش کرد نه برنامه باز میشه نه آیکونی رو دسکتاپ هست

7777
2012/10/29, 17:07
از طریق boot option یک ویندوز دیگه بریز یا یک انتی ویروس از بوت بزار بیاد بالا شاید ویروس داره

ardavan7
2012/10/29, 17:47
راستش نمیخوام ویندوز دیگه ای نصب کنم!منظورم داخل درایور دیگه هم منظورم هستش
حالا اینکه میگید با یک آنتی ویروس بیام بالا چجوری هستش؟
البته من خودم میدونم چر اینطوری شده چون من چند باری تو روزهای متوالی وقتی لب تاپ قاطی میکرد با دکمه پاورش خاموش کردم که اینطوری شد بنظرم

ardavan7
2012/10/29, 18:02
این ارورر میه و همش هنگه خلاصه:
windows explorer has stopped working

7777
2012/10/29, 18:02
وقتی لپ تاپ رو روشن میکنید کلید f12 بزنید که وارد boot option میشه بعدش بوت سیستمو بجای هارد بزار روی دی وی دی رایتر. سی دی انتی ویروس هم از قبل که داخله دی وی دی رایتر هستش یه ریستارت بکن دوباره که بیاد بالا از دی وی دی رایتر میاد بالا و اسکن کن

Beni7192
2012/10/29, 18:10
یه دیسک ویندوز 7 بزار توی سیستم بعد ریپیر کن سیستم عامل رو!
در مورد لایو دیسک یه انتی ویروس به روز هم اقدام کن شاید زیر سر یه ویروس باشه این مشکلات!

ardavan7
2012/10/29, 18:14
نه ویروس نیست تست کردم

Dark Bloo
2012/10/29, 18:40
راستش نمیخوام ویندوز دیگه ای نصب کنم!منظورم داخل درایور دیگه هم منظورم هستش
ببین دوست عزیز
اینجوری که شما میگی که کلا بهم ریخته چاره ای نداری جز اینکه ویندوز عوض کنی
حالا نمیدونم اصرارت برای اینکه ویندوز عوض نکنی چیه؟؟؟
اطلاعاته؟؟ اگه اطلاعاته با یه نسخه ویندوز لایو (فرق نمیگنه حتی اگه ایکس پی باشه) بیا بالا و اطلاعاتتو جابه جا کن
این بی درد سر ترین راهه
راهای دیگش اینه که با یه آنتی ویروس لایو بیای بالا یه اسکنم کنی
چه جوری ؟؟
اینجوری که با یه سیستم دیگه برو سرچ کن تو اینترنت دنبال مثلا دانلود kaspersky live cd
از سایتای ایرانی هم میتونی بگیریش فقط دقت کن که آخرین نسخه اش باشه و آخرین آپدیت
بریز رو فلش وصل کن به لپ تاپت برو تو بایوس یا مثلا f5 رو بزن که با فلش بوت شی
بعد بیا بالا میشه آنتی ویروس و بعد بده اسکن کنه
از کجا میدونی از ویروس نیست؟؟ شاید ویروس باشه؟!؟!!
یا اگرم از ویروس نیست مطمئن بگو با دلیل که چرا از ویروس نیست؟؟
چون ویروس با اثری که میزاره نشون میده
با توجه به ارورتم مشکلت سیستمیه که باز میتونه در نتیجه اثر ویروسی مالوری چیزی باشه که به فایل سیستمی اصلی ویندوزت
صدمه جدی زده در حد بنز!!!!!
یا اینکه با توجه به جوابای سایر دوستان برو تو safe mode ؛ چون خود ورود به سیف مد هم یه سری مشکلاتو برطرف میکنه
که بعید میدونم بتونی حتی تو سیف مد بری؟؟!!!
دیگه اینا همه راهاس
آهان یه چیزه دیگه
یه گزینه دیگه هم داری
repair کن اونم اینجوری که اگه پک نرم افزاری ای چیزی داری (معمولا همشون دارن) بگرد دنبال دیسکی که برنامه windows repair داشته باشه
باهاش بوت کن بیا بالا خودش کارشو میکنه
من بارها ازش جواب گرفتم ولی موقت ؛ یعنی اینکه بهتر همون ویندوزو عوض کنی
من معمولا وقتی ازش جواب گذفتم تا یه چند روز دوام اورد بعد دوباره قاط زد ولی حداقلش اینه که میتونی اطلاعاتتو نجات بدی
اینا همه راهها و گزینه هایی هست که داری
با تشکر
ساپورت ویندوز :دی

ya30n
2012/10/29, 22:57
ardavan7 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عزیز ! بهترین کاری که میتونی انجام بدی همین تعویض ویندوز هست که آقا مجتبی گفت !
دقیقا زمان نصب ویندوز و برنامه ها نصف زمان مشکل یابی و رفع عیب هست توی این جور مشکلات !

ardavan7
2012/10/30, 16:35
دقیقا هم همین کارو کردم، علت اینکه میخواستم ویندوز عوض نکنم چون داخل لب تاپ برنامه حسابداری ایرانی دارم، یعنی محال هست بعد از نصب ویندوز مجدد در نصب برنامه به مشکل نخورم!

ARMIN
2012/10/30, 16:48
دقیقا هم همین کارو کردم، علت اینکه میخواستم ویندوز عوض نکنم چون داخل لب تاپ برنامه حسابداری ایرانی دارم، یعنی محال هست بعد از نصب ویندوز مجدد در نصب برنامه به مشکل نخورم!

راهی نیست که بشه کاری کرد جز تعویض ویندوز.