PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موس با آرگونومی مناسب برای کار طولانی

hamidparsafar
2012/10/29, 15:35
سلام دوستان گرامی ، قضیه از این قراره که بخاطر کاری که قبول کردم ساعتهای طولانی و مداومی پشت کامپیوتر هستم و از بس با موس کار کردم مچ دستم درد گرفته ، حالا به فکر خرید یه موس هستم که حداقل مچ دستم کمتر آسیب ببینه .
البته نمیخوام خیلی هم هزینه گزافی براش پرداخت کنم ، حول 50 تومن فکر میکنم مناسب باشه واسه موس با یکم بالا پایین.
2 موردی که خودم مناسب دیدم این گزینه هاست :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
مورد اول رو پرشین تولز داره و فکر کنم 50 باشه ،
مورد دوم هم که فکر میکنم همین جا داشتیم و 45 بود !؟
یه مدت هم که فروش فوق العاده بود و اشتباه کردم که نخریدم. در هر صورت ممنون میشم راهنمایی کنید.
دست شما هیچ وقت درد نکنه!
Castiel
2012/10/29, 17:18
اون ماوس اول توسط شرکت عقیق رایانه وارد نشده و اطلاعی از آن ندارم.
مورد دوم هم که قبلا 32/000 تومان در فروش ویژه بود و الان در فروش عادی 46/000 تومان است.

hamidparsafar
2012/10/29, 17:55
شما کدومو پیشنهاد میدین ؟ دست من بزرگه و ابعاد موس هم باید بزرگ باشه ، موس اولی که کلا یه نوع خاصی هست ، موس دوم هم ابعادش خوبه ولی این برای من مهمه که مچ دستم کمتر خسته بشه .
Castiel
2012/10/29, 17:58
شما کدومو پیشنهاد میدین ؟ دست من بزرگه و ابعاد موس هم باید بزرگ باشه ، موس اولی که کلا یه نوع خاصی هست ، موس دوم هم ابعادش خوبه ولی این برای من مهمه که مچ دستم کمتر خسته بشه .
ماوس بزرگ با ارگونومی خوب باید به فکر زالمن GM1 باشید که الان فکر کنم حدود 140/000 تومان باشد ولی ماوس فوق العاده ای هست. اگر هم بودجتون همون 50/000 تومان هست که ماوس M300 میتونه شما را راضی نگه داره.