PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ..::بهترین سیستم عامل برای تبلت ها چیست؟::..

Beni7192
2012/10/28, 15:43
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خوب حالا دیگه وقت آن رسیده که بگوییم هر کدام چه سیستم عامل را برای تبلت ها ترجیح مدهیم چرا که سرانجام آخرین بازیگر نیز وارد میدان رقابت تبلت ها شده!
بله ویندوز 8 نیز بعد از تبلیغات و سر و صدای زیاد مایکروسافت عرضه شد و به گفته ی مایکروسافت اولین سیستم عاملی است که به جز سرگرم کردن شما قابلیت های زیادی در اختیارتان قرار می دهد که قبلا تنها در لپ تاپ ها و pc ها قابل دسترسی بودند,البته بسیاری از افراد نیز این سیستم عامل را ضعیف تری از آن میدانند که بتواند با IOS و اندروید رقابت کند!
چرا که عقیده دارند مایکروسافت در این بازار بی تجربه است و تعداد اپلیکیشن های ویندوز 8 بسیار کم تر از رقباست!
در ضمن احمالا شاهد تبلت های ویندوزی در بخش 7 اینچی ها نخواهیم بود گروهی که اتفاقا بازار مناسبی را دارا می باشد!
خوب با همه ی این ها هرکس دلایل خاص خود را برای انتخاب سیستم عامل مورد نظرش دارد پس بیایم در کنار هم این دلایل را بررسی کنیم!

Beni7192
2012/10/28, 21:01
خوب دست گل همه تون درد نکنه این تن بمیره دلایل انتخابتون رو هم بگید!
قهر می کنما:دی

expellite
2012/10/28, 21:05
Windows 8
به دلیل رابط کاربری مترو
سرعت بالا آمدن
استفاده بهینه
و ...

Yaser_Aramesh
2012/10/28, 21:38
Windows 8 چون سیستم عاملی هست که میتونیم هم در PC داشته باشیم و هم در تبلت

Windows 8 چون محیط زیبایی داره

Windows 8 چون قابلیت ها و ویژگی های خوبی داره

Windows 8 چون میتونیم توش نرم افزارهایی رو داشته باشیم که در آندروید و iOS نمیتونیم

Windows 8 چون Office 13 رو میتونیم کامل داشته باشیم

Windows 8 چون جدیدترین سیستم عامل هست

Windows 8 چون مایکروسافت پشتش هست

و Windows 8 چون Windows 8 هست !

+Aren
2012/10/28, 21:38
قدرت، امنیت، برنامه های کارآمد، نوآوری، مترو، سرعت.
ویندوز8 پرو
بهنام جان باید نسخه ویندوز رو دو تا می ذاشتی!
pro & RT

Beni7192
2012/10/28, 21:53
میخواستم این کار رو انجام بدم ولی گفتم شاید اینجوری انتخاب ساده تر باشه!

amir-bahador
2012/10/28, 23:37
سیستم عامل ios

چون بازی های واقعا زیبایی داره

فقط بازیییییییییییییییییییییی ییییییییی...............................

Navid.y
2012/10/29, 05:06
Windows 8 چون سیستم عاملی هست که میتونیم هم در PC داشته باشیم و هم در تبلت

Windows 8 چون محیط زیبایی داره

Windows 8 چون قابلیت ها و ویژگی های خوبی داره

Windows 8 چون میتونیم توش نرم افزارهایی رو داشته باشیم که در آندروید و iOS نمیتونیم

Windows 8 چون Office 13 رو میتونیم کامل داشته باشیم

Windows 8 چون جدیدترین سیستم عامل هست

Windows 8 چون مایکروسافت پشتش هست

و Windows 8 چون Windows 8 هست !
و چون روان هست

چون پایدار هست

چون از فارسی به خوبی پشتیبانی میکنه (iOS نمیکنه)

چون نوآوری داره (اندروید هنوز تغییر چشم گیری نکرده، فقط رابط کاربریش عوض شده)

چون برنامه نویس ها دارن رو میارن بهش

چون آینده داره

چون عشق ما هست! (دوست داران اپل و اندروید: میخواستید پست رو نخونید :D )

artdexigner
2012/10/30, 11:01
اندرويد، چون اوپن سورسه و ميليونها توسعه دهنده در آن واحد مي تونن روي كدش كار كنن
و اينكه به نظر من دنياي آينده دنياي اوپن سورسه و همه شركت‌هايي كه در حال حاضر با سماجت به سورس هاي سيستم عاملشون چسبيدن
و حاضر نيستن اين امكان رو به افراد ديگه بدن كه اونها هم در توسعه سيستم عاملي كه دارن ازش استفاده مي كنن شريك باشن در آينده مجبور ميشن با اين موضوع به نحوي كنار بيان
البته معتقدم تا آدم هايي هستن كه دنبال راحت طلبي و استفاده "همين جوري كه هست" از تبلت يا... باشند
شركتهايي مثل اپل و مايكروسافت همچنان فروش خواهند داشت....

+Aren
2012/10/30, 11:39
اندرويد، چون اوپن سورسه و ميليونها توسعه دهنده در آن واحد مي تونن روي كدش كار كنن
و اينكه به نظر من دنياي آينده دنياي اوپن سورسه و همه شركت‌هايي كه در حال حاضر با سماجت به سورس هاي سيستم عاملشون چسبيدن
و حاضر نيستن اين امكان رو به افراد ديگه بدن كه اونها هم در توسعه سيستم عاملي كه دارن ازش استفاده مي كنن شريك باشن در آينده مجبور ميشن با اين موضوع به نحوي كنار بيان
البته معتقدم تا آدم هايي هستن كه دنبال راحت طلبي و استفاده "همين جوري كه هست" از تبلت يا... باشند
شركتهايي مثل اپل و مايكروسافت همچنان فروش خواهند داشت....
ببخشید میشه همونجوری که نیست رو توضیح بدید تو اندروید؟
مثلا عوض کردن چند آیکون؟ یا دسترسی به بعضی از قسمت ها؟ ** کردن؟ نصب برنامه های ***؟ نصب رام های کوک شده؟ چی؟
همه اینا با امکانات بالاتر و بهتر و راحت تر در ویندوز وجود داره!
اپن سورس بودن مزایایی داره! اما چرا معایبش رو نمیگین؟
امنیت؟ پایداری؟ سرعت؟ آیا شما اینا رو تو اندروید دارین؟
از طرفی همیشه میگید اندروید ارزونتر برای شرکت ها درمیاد! اما عملا بسیار پرهزینه تر از ویندوزفون می شه! می تونید در باره این مطلب جست و جو کنید.
از طرف دیگه اندروید فقط برای وب گردی و کارهای سبک خوبه نه برای کارهای سنگین! حداکثر کارهای مولتی مدیا باهاش بشه انجام داد!
البته تا حدودی هم iOs مثل اندروید است و هسته ضعیفی داره!
اگر مقداری با برنامه نویسی آشنایی داشتید می تونستید راحتتر بفهمید کدوم بهتره!

dr.zhivago
2012/10/30, 12:50
ios از همش بهتره

+Aren
2012/10/30, 13:08
ios از همش بهتره
عجب دلیل منطقیی!

dr.zhivago
2012/10/30, 13:18
اصلا چیزی که هنوز نیومده چطوری میگین از همه بهتره ؟

نیومده که ، شاید اونجوری که میگن نباشه.

بعدشم آدم نمیتونه یه گجت مایکروسافتی بخره بعد مطمئن باشه وسیلش رو میتونه به نسخه های بعدی آپدیت کنه

گوشی های وین 6.5 به 7 آپدیت نشدن ، 7 هم به 8 ، 8 هم به 9 !

+Aren
2012/10/30, 13:45
اصلا چیزی که هنوز نیومده چطوری میگین از همه بهتره ؟

نیومده که ، شاید اونجوری که میگن نباشه.

بعدشم آدم نمیتونه یه گجت مایکروسافتی بخره بعد مطمئن باشه وسیلش رو میتونه به نسخه های بعدی آپدیت کنه

گوشی های وین 6.5 به 7 آپدیت نشدن ، 7 هم به 8 ، 8 هم به 9 !
اتفاقا مایکروسافت همیشه میگه از سیستم عامل چند سال پشتیبانی می کنه!
توی لیسانس گوشیتون ببینید تاریخ پشتیبانی قراردادیش تا کی هست؟ بعضا بیشتر از اون هم پشتیبانی می کنه!
نه مثل اندروید...
البته من توی iOs هم تغییر خاصی نمیبینم که نیاز به تغییر سخت افزار باشه جز تبلیغات و...! ولی برای ویندوز هست (هر که طاووس خواهد...)
...
مهدی جان بهتر بود بیلد های آزمایشی ویندوز 8 رو تست می کردین! الان بحث سر سیستم عامل هست!
برای سری 7 هم با اینکه زمان پشتیبانی تموم شده اپدیت 7.8 رو میده بیرون که احتمالا تا اونجایی که سخت افزارا اجازه بدن امکانات 8 رو داره.

Castiel
2012/10/30, 13:59
علاقه خیلی زیادی به تبلت دارم و حتی چند بار قصد داشتم نوت بوکم را برای خرید تبلت بفروشم! ولی خب تا الان موفق به خرید تبلت نشدم. قبل از ورود ویندوز 8، انتخابم اندروید بود چون اسمارت فون اندرویدی دارم و راحت تر می تونم با اون کار کنم. از اپل هم که متنفرم و به هیچ وجه سمت تبلت iOS نخواهم رفت.
هر وقت رفتم گاوصندوق بانک را خالی کردم، حتما تبلت مایکروسافت میخرم چون ویژگی های ویندوز 8 فوق العاده عالی و کاربردی هست. از طرفی هر وقت با ویندوز 8 کار می کنم، یاد صفحه پیوندها میفتم که مایکروسافت از روی این صفحه کپی برداری کرده!

bsireza
2012/10/30, 15:22
Windows 8 به همان دلایلی که دوستان گفتند

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/30, 15:29
هر وقت رفتم گاوصندوق بانک را خالی کردم، حتما تبلت مایکروسافت میخرم چون ویژگی های ویندوز 8 فوق العاده عالی و کاربردی هست.

آقا حسام کمک نمیخوای؟
آخه منم دلم بدجوری هوای lumia کرده!!!

Castiel
2012/10/30, 15:49
آقا حسام کمک نمیخوای؟
آخه منم دلم بدجوری هوای lumia کرده!!!

شعار من بعد از خالی کردن گاوصندوق بانک: "هر ایرانی یک تبلت ویندوز 8"

VSH-Katana
2012/10/30, 20:24
حسام جان تهیه تدارکات با من نقشه ورود هم دارم ! تو از اونجا بورو و منم اینجا ولی تدارکات میفرستم برات
بعد مثل رابین هوود پشخ میکنیم تبلت رو

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/30, 22:47
"هر ایرانی یک تبلت ویندوز 8"

شما با این شعار میتونی رئیس جمهور بشی
دوستانی که در صورت کاندیداتوری آقا حسام بهشون رای میدن اینجا تشکر بزارن ...

به زودی ستاد انتخاباتی تشکیل میشه

VSH-Katana
2012/10/30, 22:58
خب منم نظرم با تبلت ویندوز8 موبایل هستش آخه خصوصیات ویندوز 8 بیشتر به با تبلت میخوره! خصوصا نخسه (نسخه)pro
حالا اگه خواستید به تفصیل بیان میکنم

Beni7192
2012/10/31, 09:35
منم به علت تمام دلایلی که دوستان گفتند و از همه مهمتر قابلیت مالتی تسکینگ فوقالعاده ویندوز!!!!

rajah
2012/11/05, 19:27
خوشم میاد همه ویندوزین درسته همه به قابلیت های ویندوز واقف هستند
ولی قیمت بالای تبلت های ویندوزی بدلیل سخت افزار متفاوت باعث میشه کاربرا کمتر سراغش برن درسته این رو هم در نظر بگیرین

+Aren
2012/11/05, 22:36
خوشم میاد همه ویندوزین درسته همه به قابلیت های ویندوز واقف هستند
ولی قیمت بالای تبلت های ویندوزی بدلیل سخت افزار متفاوت باعث میشه کاربرا کمتر سراغش برن درسته این رو هم در نظر بگیرین
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!

Aref
2012/11/23, 16:22
من ios رو زدم
درسته 8 پتانسیل بالایی برای حضور در بازار تبلت ها داره اما این پتانسیل رو از modern UI همون متروی اسبق میگیره
modern UI هم کامل نیست خیلی از برنامه ها برای Modern UI نیستند و شما باز با UI کلاسیک مواجه میشید

shahidamlaki
2012/11/24, 08:54
شما فقط همین تجربه مایکروسافت رو در نظر بگیری و کارایی ویندوز هشت رو همین خودش نشان دهنده همه چیز هست

جدید ترین پروژه یا همان محصول مایکروسافت هست با کلی امکانات برتر

Beni7192
2012/11/24, 09:12
ویندوز 8 ، چون تازه اومده طرفدار داره .
من خودم اندروید رو ترجیح میدم
من تبلت asus tf101 دارم که امکان نصب ویندوز 7 رو داره اما هیچ وقت تست نکردم ببینم چه جور هست .
از روزی که نسخه های پیش نمایش ویندوز 8 اومده من اون ها رو دانلود کردم و تستشون کردم .
حالا هم که ویندوز 8 اومده ، باز هم تردید دارم که روی تبلت نصب کنم چون به اندازه اندروید کاربردی برای تبلت نیست
روی تبلت شما به هیچ وجه ویندوز سون نصب نمیشه!
در ضمن فقط یک نسخه از ویندوز 8 به نام rt روی پردازنده های با معماری ARM نصب می شود!
که اون هم نیاز به سخت افزار هایی متفاوت از اندروید دارد راستی اگه فایل نصب نسخه rt رو پیدا کردی به ماهم بگو:دی

rajah
2012/11/24, 12:18
توجه توجه توجه

دوستان عزیز نیاز نیست هر کاربر چندبار نظر خودش رو اعلام کنه یک بار کفایت می کنه پست های تکراری که هیچ گونه بار علمی نداشته باشن حذف می شن خواهشا مراعات کنید واگه نظر علمی داشتید بیان کنید

Shahin007
2014/03/30, 17:51
لذت کار کردن با تبلت فقط با ویندوز 8 (به بالا) قابل درک میشه...با تبلت های با کیفیت سرفیس مایکروسافت.