PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش پاور gp530-eu(مفت مفت)

iranmanoto
2012/10/28, 10:30
سلام
توجه توجه!
فروش پاور گیرین مدل gp530-eu
دوستان دیگه خودتون میدونید قیمت این پاور چنده(حدود160تا170)
پاوره آک آک هست(درجعبش باز نشده)
برای خودم 120 آب خورده(قرار بود 100 آب بخوره که یارو آبش رو دبه کرد!)(حالا خوبه آشنا بود!!!! )
مدیر عزیز میدونم باید از محصول عکس بزارم ولی چون پلمپ!هست نمیتونم بازش کنم
گارانتیش تا24/10/1393 وقت داره
هزینه پست به پای خریدار محترم میباشد
قیمت پایه هم قیمت خریدم(به بچه های انجمن این قیمت میدم)
(به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشه)
هرکی خاست بسم ال...
شماره تماس09199387829(smsبدید بهتره)
144971449814499
راستی خودم هم تهران هستم

iranmanoto
2012/10/29, 00:52
خوب مثل این که اینجا طالب نداشت
فردا میبرم به یه فروشنده نشون میدم ببینم اون چند بر میداره!!!!

Navid.y
2012/10/29, 01:17
صبر کن عزیزن.

تا فردا ظهر میگم میخوامش یا نه. ببینم بودجه میرسه یا نه.

شما فعلا با تمام قوا دعا کن برسه.

Amir99
2012/10/30, 20:51

ببین هیچوقت، هیچ چیزیو به هیچ کاسبی نفروش! ( این جمله رو باید با آب طـــلا بنویسند! )

همیشه جنس و به مصرف کننده بفروش. اگه به کاسب بفروشی میخواد بزخری کنه! ( شرمنده یکم بی ادبی شد ! )

مدیران محترم بن ام نکنید ها! ببخشید

hamidreza_
2012/11/05, 00:03
ببین هیچوقت، هیچ چیزیو به هیچ کاسبی نفروش! ( این جمله رو باید با آب طـــلا بنویسند! )

همیشه جنس و به مصرف کننده بفروش. اگه به کاسب بفروشی میخواد بزخری کنه! ( شرمنده یکم بی ادبی شد ! )

مدیران محترم بن ام نکنید ها! ببخشید

من خودم از کاسب جماعت بیزارم چون خیلی دروغ میگن ... اما کاسب بزخری نمیکنه ارزش واقعی جنس رو میگه اما چون به مزاج ما خوش نمیاد میگیم میخاد بز خر کنه ... مثالی بزنم تا قضیه روشن شه: کاسب خودش جنس اکبند رو 15 الی 25% ارزونتر از بازار از عمده فروش میگیره و به مشتری میفروشه ... حالا شما 1جنس آکبند رو بردی پیشش به نظرت باید چقدر زیر قیمت بگیره ؟؟؟ خب اگه بخاد 20% زیر قیمت بگیره مغز خر که نخورده میره از عمده فروش میگیره هم مطمعن تره هم اعتبارش پیش عمده فروش میره بالاتر ... پس زمانی براش ارزش داره اینکار بکنه که حداقل 30 40% سود داشته باشه ... حالا ببین برای جنس دست دوم چه اتفاقی میافته !!! این قیمتا برای مصرف کننده شاید خوب باشه اما برای کاسب جماعت ارزش نداره.