PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Psr

Navid.y
2012/10/27, 22:40
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

در این تاپیک قصد دارم PSR رو معرفی کنم.

یکی از مهم ترین اهداف انجمن سخت افزار راهنمایی و مشاوره است. همیشه کاربران برای توصیف اروری که میبینند دچار مشکل میشوند; یا اینکه برداشت خواننده از توصیف ارائه شده اشتباه میباشد.
به همین منظور مایکروسافت نرم افزار PSR(Problem Steps Recorder)n رو در داخل ویندوز قرار داده تا عیب یابی و بیان مشکل آسان تر بشه.

نحوه ی استفاده
برای استفاده از این نرم افزار دو راه دارید: از داخل استارت سرچ کنید PSR یا دستور PSR را در RUN بزنید.

بعد از اینکه برنامه اجرا شد بر روی استارت کلیک کنید و کار خودتون رو انجام بدید. بعد از اینکه کارتون تمام شد stop را بزنید.
بعد از این مرحله، برنامه یک فایل در اختیار شما قرار میدهد (با پسوند زیپ). اون فایل رو برای ما یا هرکس دیگه ای که قراره مشکل رو حل کنه بفرستید.

توجه
1.رزولوشن رو پایین بیارید تا حجم فایل خروجی کمتر باشه.
2.از کلیک کردن بی مورد جداً پرهیز کنید.
3.خود برنامه رو در گوشه ای از صفحه قرار بدید که جلوی دید رو نگیره.
4.اگر خطایی در مسیر انجام دادید از بازگشت خودداری کنید، دوباره شروع کنید به ساختن یک فایل جدید.
5.اگر نظری یا صحبتی داشتید در قسمت کامنت نرم افزار قرار بدید.

با تشکر، نوید یزدی

Navid.y
2012/10/27, 22:46
فرض کنید من میخوام فایروال ویندوز رو خاموش کنم. اما مشکلی پیش میاد. برای حل این مثال فرضی من با PSR این فایل رو درست کردم و در اینجا قرار میدم تا دوستان به من کمک کنن.

Sample
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
هر سوالی داشتید در همین تاپیک بپرسید.