PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : warning

saeed1000
2012/10/26, 21:36
سلام
امروز میخوام بهتون توضیح بدم که چطوری میتونین هارد سالمتونو داغون کنین البته بروش نرم افزاری!!!! این روش صد درصد امتحان شده و جواب میده حداقل رو سیستم من جواب داد!!
ماجرا از اینجا شرو شد که تازه اس اس دی 60 رو رو سیتم نصبونده بودم که بعد از مدتی هارد قبلیم فریز کرد و باعث شد هنگ کنه و ریستارت کردم برا بار اول درس شد یدفعه لازم شد اوبونتو رو رو سیستم خودم لود کن که بعد لود اون ، اوبونتو پیام داد که هارد من چند تا سکتور خراب داره
بعد ریستارت تصمیم گرفتم که هاردو فرمت کنم ولی گفتم لو لول فرمت کنم بعد گفتم که هایرن بوت سیدی نرم افزار خود وسترن رو داره با اون انجام بدم
با هایرن بوت کردم و 2 ساعت منتظر زیرو رایت شدم تا بدون خطا تموم شد
بعد خواستم با همون پارتیشن بندی کنم که گفتم مال خود ویندوز بهتره ( ایکس پی ) ولی پارتیشن درس نمیکرد یه چیز دیگه بود simple یا چیزی مث اون
دیدم نشد رفتم با هایرن و اکرونیس کل هارد رو ویپ (جارو ) کردم بدون مشکل
بعد پارتیشن بندی کردم با اکرونیس و اپلای کردم نشد
ویندوز هاردو لود کرد ولی پارتیشن رو نشون نداد رفتم دوباره فرمت کنم و یا ویپ کنم نشد نرم افزار وسترن هم کل سکتور ها رو خراب نشون میده و دیگه هاردم از دستم پرید
کل نرم افزار های رو سی دی هایرن رو امتحان کردم نشد!!

اگه کسی میتونه راهنمایی بکنه لطفا بهم پ خ بده

نتیجه اخلاقی :
تا زمانی که هاردتون مشکل جدی براتون ایجاد نکرده
با هارد ور نرین چون با فلوس تو جیبتون ور میرین~X(

{حالا اگه کسی هارد 120 یا 80 داره مدل و قیمتو برام پ خ کنه ترجیحا ساتا 1 یا 2
تشکر}