PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در Windows Easy Transfer

neo
2012/10/26, 13:36
دوستان من حدود یک سال پیش با Windows Easy Transfer بک آپ گرفتم و با تعویض ویندوز فایلهام رو برگردوندم و بدون هیچ مشکلی ازش استفاده کردم. حالا به خاطر تعویض هارد نیاز دارم تا دوباره ویندوز رو تعویض کنم، اما حالا که میخوام دوباره از Windows Easy Transfer استفاده کنم با این پیغام روبرو میشم:

You're currently logged on using a temporary profile. Restart your computer and try again.

100 بار ری استارت کردم، تو اکانت Administrator امتحان کردم، تا حالت Safe Mode امتحان کردم ول همش با همین پیغام مواجه میشم.

مشکل از کجاست؟

آیا مشکل از سیستم منه یا کلا نمیشه دوبار تو یه ویندوز از Windows Easy Transfer استفاده کرد؟

چطور باید این مشکلو حل کنم؟

لطفا دوستان راهنمایی کنن که به شدت نیاز دارم و نمیتونم بدون بک آپ ویندوز رو تعویض کنم چون کلی تنظیمات و فایلهای Save دارم که با تعویض از بین میرن.

th e nd
2012/10/26, 17:54
فکر کنم چون هارد رو تعویض کردی و این برنامه هم احتمال خیلی زیاد از سریال هارد دیسک هم استفاده می کنه،
پس می تونیم نتیجه بگیریم که ! بله! این Error به این دلیل باشه! البته خیلی مطمعن نیستم.

Navid.y
2012/10/26, 20:36
دوستان من حدود یک سال پیش با Windows Easy Transfer بک آپ گرفتم و با تعویض ویندوز فایلهام رو برگردوندم و بدون هیچ مشکلی ازش استفاده کردم. حالا به خاطر تعویض هارد نیاز دارم تا دوباره ویندوز رو تعویض کنم، اما حالا که میخوام دوباره از Windows Easy Transfer استفاده کنم با این پیغام روبرو میشم:

You're currently logged on using a temporary profile. Restart your computer and try again.

100 بار ری استارت کردم، تو اکانت Administrator امتحان کردم، تا حالت Safe Mode امتحان کردم ول همش با همین پیغام مواجه میشم.

مشکل از کجاست؟

آیا مشکل از سیستم منه یا کلا نمیشه دوبار تو یه ویندوز از Windows Easy Transfer استفاده کرد؟

چطور باید این مشکلو حل کنم؟
لطفا دوستان راهنمایی کنن که به شدت نیاز دارم و نمیتونم بدون بک آپ ویندوز رو تعویض کنم چون کلی تنظیمات و فایلهای Save دارم که با تعویض از بین میرن.
اون موقع که بک آپ گرفتید ویندوزتون 64 بیتی بود یا 32؟

طبق گفته ی مایکروسافت نباید مشکلی پیش بیاد اما در واقعیت ویندوز 64 و 32 به هم ترنسفر نمیشن.

با psr انجام بدید و فایلشو بذارید اینجا.

neo
2012/12/22, 11:29
با تشکر از دوست عزیز Navid.y (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
مشکلم حل شد. ببخشین آخه این روز سرم خیلی شلوغه ایمیلام رو هم هفتگی چک میکنم. در اولین فرصت طریقه حل این مشکل رو تو همین پست میذارم. با هم تشکر