PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدایی از هدفن شنیده نمیشه!

zrs
2012/10/25, 14:30
سلاممن حدودا 2ساله که لپ تاپ dell 5010 i5 خریدم ولی تاحالا هیچوقت نتونستم از هدفون استفاده کنم! وقتی وصلش میکنم صدای اسپیکرها قطع میشه ولی هیچ صدایی از هدفون نمیاد! درایورهارو از سایت dell دانلود و نصب کردم و هدفونم هم سالمه نمیدونم مشکل چیه! اگه میشه لطف کنین و راهنماییم کنین.با تشکر

Arsn
2012/10/25, 23:38
سلام !

شما روی آیکون بلندگو کنار ساعت (Notification bar) کلیک راست کن گزینه playback devices را بزن ، بعد داخل اون صفحه چند تا playback device میبینی به ترتیب در حالی که آهنگی در حال پخش است و هدفون متصل است ، گزینه set default را برای هر کدوم یه تست بکن !

zrs
2012/10/26, 13:24
باورکنید همه ی این کارها رو قبلا انجام دادم ولی بازهم هیچ صدایی از هدفون درنمیاد! ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟!

Dan
2012/10/26, 20:24
بله ممکن هست ولی چون تنظیمات نرم افزاری زیادی در پخش صدا دخیل هستند احتمال مشکل سخت افزار کمه و فهمیدنش کمی سخت میشه. اول باید همه ی گزینه های نرم افزاری چک کنید.

saeid6574598
2012/10/26, 23:57
1- بررسی کارت صدا

صفحه Device Manager را باز کنید

روی Start کلیک، Control Panel را انتخاب، System and Security را کلیک کنید. در زیر System روی Device Manager کلیک کنید.
روی Sound, video and game controllers دابل کلیک کنید تا این طبقه بندی را بگشایید. اگر کارت صدایی در فهرست باشد، شما کارت صدا دارید. اگر در لیست نیست، و باید در کامپیوترتان حتما باید یک کارت صدا باشد، آنرا دوباره جا بزنید. مقاله زیر را ببینید؛

اگر یک علامت زرد رنگ سوال در کنار اسم کارت صدا می بینید، مشکل احتمالا از آنجاست.

اسم کارت صدای علامت را راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.
زبانه General را کلیک کنید و سپس کادرDevice status را ببینید تا مشکل کارت صدا را شناسایی کنید.
در صورت وجود مشکل، احتمالا باید درایور جدید کارت صدای تان را نصب کنید.

2- بررسی اتصال صحیح کابل ها

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته خب لپ تاپ یک جک هدفون بیشتر ندارد ! راستی ببینید علامت ضربدر روی آیکون صدا در Notification به وجود آمده یا خیر !!!

البته شما می تونید درایور کارت صداتون رو حذف و از اول ، آن را نصب نمایید .