PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مادربرد و سی‌پی‌یو برای کار با نرم افزار ادیوس Edius

persianlity
2012/10/25, 00:59
با سلام.

برای کار با نرم افزار ادیوس(ویرایش، تدوین فیلم) چه مادربرد و سی پی یو پیشنهاد می کنید. در حال حاضر با M2NE Asus & Athlon 64 X2 DualCore 4800T نرم افزار هنگ/کرش می کنه و بسته می‌شه. من می‌خواستم i3 + Asus H61 بگیرم که با این قیمتها اصلا به‌صرفه نیست. مجبور شدم AMD رو انتخاب کنم اما اطلاعی از سی‌پی‌یو و مادربردهای اون ندارم. در ضمن ممنون میشم در صورت معرفی مادربرد ذکر کنید که چه رم هایی رو ساپورت می کنه. ممنون.

Dan
2012/10/25, 09:57
اگه بگید بودجتون چقدره دوستان سریعتر میتونن شما رو راهنمایی کنند.

persianlity
2012/10/25, 11:30
اگه بگید بودجتون چقدره دوستان سریعتر میتونن شما رو راهنمایی کنند.

حدود 600

Ali_zm11
2012/12/04, 05:13
دوست عزیز بنده خودم تدوین گر هستم ، البته نه در سطح حرفه ای ولی خوب دستی در این زمینه تو کار دارم و بصورت پروژه ی برنامه هایی از سازمان سوره یا رسانه تصویر میگیرم ، اتفاقا برنامه تخصصی در حوزه کاری بنده هم Eduis هستش ، و از همینجا میخوام خدمتتون عرض کنم که شما با این مبلغ فقط و فقط میتونید سیستم ذیل رو تهیه کنید که البته در سطح کارهای سنگین توقع نداشته باشید خوب و سریع بهتون پاسخ بده و رندر یا اکسپرت رو با سرعت خیلی زیاد و سریع براتون انجام بده ولی در حد کارهای سبک جواب میده

1- Am3-FX4100-3.3 GHZ : cpu حدود 250 و پردازنده از نوع سوکت جديد AM3+ و چيپ آن از سري جديد zambezi و البته 4 هسته
2- مادربرد : Asus-M5A78L-LE حدود 250 البته usb 3 ساپورت نميکنه و اگر ميني بخواي که اين امکان رو داشته باشه باشه بايد حداقل 350 پول بدي
3- رم : kingstone -4gb- 1333 حدود 50 تومن
که جمعا میشه 550 ، البته امیدوارم پاور مناسب و 100 البته کارت گرافیک و کارت کپچر مناسب اینکارو هم داشته باشید