PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سالگرد اولین سال فعالیت فروم بر همه شما خوبان مبارک

Editor In chief
2012/10/22, 07:38
دوستان عزیز و گرامی و مدیران محترم فروم، سلام

امیدوارم که در این روزگار سخت و پرتلاطم همیشه شاد و سلامت باشد و مشکلات بزرگ و کوچک شما را از ادامه راه برای رسیدن به هدفی در ذهن دارید باز ندارد. هدف از نوشتن این متن عرض تبریک حضور همه شما خوبان گرامی به ویژه مدیران سخت کوش فروم است که در این یکسال صادقانه برای پیشرفت فروم زحمت کشیدند تا این کودک نوپا به اینجا برسد. قبول دارم که هووز فروم برای رسیدن به جایگاه خود نیاز به طی مسیری بسیار طولانی دارد اما به این ایمان دارم که با وجود همه کمبودها در کنار هم بودن و تلاش برای داشتن یک محیط سالم و علمی یکی از افتخارات دوستان خوبم در این یکساله است. صمیمانه دست تک شما عزیزان را می فشارم و ارزو می کنم که با همه سختی ها در کنار هم باشیم چون در این روزگار با هم بودن بهترین راهکار است.

تبریک صمیمانه من را بپذیرد و امیدوارم سال های سال به یکدیگر برای این گونه موارد تبریک بگوییم.

خوش باشید و سرافراز
محمد رضا پناهی

Castiel
2012/10/22, 07:47
از همه دوستان عزیزی که در این مدت در کنار ما بودند و با راهنمایی، انتقاد و پیشنهاد خود به فروم سخت افزار یاری رساندند، تشکر می کنم. مهم ترین بخش کار، گذراندن سال اول است و بسیار خرسندیم که توانستیم در اولین سال حضور، قدرتمند و مفید ظاهر شویم.

از همه شما سپاسگزارم

iSoheil
2012/10/22, 08:37
تبریکـ(:

Beni7192
2012/10/22, 09:36
تبریک میگم به همه ی دوستان و مدیران برای راه اندازی و سرپا نگه داشتن یک فضای مجازی علمی برای تمام فارسی زبانان!
در طول این یکسال به همه ی دو ستان مخصوصا حسام جان فشار های زیادی وارد شد که باید قدر زحمت هاییشان را بدانیم!

iranmanoto
2012/10/22, 10:20
تبریک میگم به همه
نخ سوزن به مدیران عزیز سخت افزار
مبارکه

vo.morteza
2012/10/22, 10:31
منم تبریک میگم به مدیران عزیز و پرتلاش دست همتون درد نکنه مخصوصا آقا حسام گل.
واقعا من چیزای زیادی از اینجا یاد گرفتم.

ltavahid
2012/10/22, 10:42
منم تبریک میگم
امیدوارم فروم همیشه در حال پیشرفت باشه

ARMIN
2012/10/22, 10:46
سلام به همه دوستان،
تبريك ميگم به همه ى مديران و عزيزانى كه به كمك اونها اين فروم پر بار شده.

حسام جان كيكش كو؟ :)

ايشالا موفق باشين

Castiel
2012/10/22, 10:52
سلام به همه دوستان،
تبريك ميگم به همه ى مديران و عزيزانى كه به كمك اونها اين فروم پر بار شده.

حسام جان كيكش كو؟ :)

ايشالا موفق باشين

قربانت آرمین جان
خودم هم دیر رسیدم کیک تمام شد!

+Aren
2012/10/22, 10:57
منم تبریک می گم
خصوصا به آقایان:
حسام شالیکاریان
سعید مظفری(نوشته بودم افرازی!)
علیرضا سجادی نیا

امیدوارم همیشه پیروز و سرافراز باشیم!

Arsn
2012/10/22, 11:24
عجب ! پس فروم هم یکساله شد ! جدا ؟؟؟؟

بعضی اوقات انقدر خوش گذشت که زمان را نفهمیدیم و بعضی اوقات هم اونقدر طاقت فرسا بود که ......

خلاصه که این هم فروم ! فرومی که واقعا یکسالش شده !
از اونجایی میشه این قضیه را بیشتر درک کرد که میبینیم کاربرهای باتجربه تر کاملا در بحث ها و مشاوره ها حضور فعال دارند ، به اون صورت تیم مدیریت نباید دنبال مشاوره باشند و به صورت کلی فروم از آب و گل در اومده !

باز هم خوبه ، تا همین جا هم راضی هستم ! زحمت من و بقیه دوستان بی نتیجه نبوده ، این خودش کلی ارزش است ! در عرض یکسال فرومی بنا شده که سورسی برای مطالعه سخت افزار تحت وب است !

شرمنده ، حرف خاصی نیست (حوصله ندارم حرف خاص بزنم ) ، امیدوارم همه شاد باشند !

saeid6574598
2012/10/22, 11:30
In the name of Allah, Most Gracious, Most Merciful

For all the efforts of all the friends who during this one year, I am extremely grateful and I hope you will always be successful and win. Refuge in God

Saeed Mozaffari

ya30n
2012/10/22, 11:56
من هم 1 سالگی فروم رو تبریک میگم مخصوصا به مدیران عزیز و دوستان فعال فروم ! بوس

Spark-
2012/10/22, 12:57
منم به نوبه خود این 1سالگی رو به همه ی مدیران عزیز و پرکار، و کاربرای این فروم تبریک میگم.
ایشالله جشن 100 سالگی ! :)

Hessam
2012/10/22, 13:29
آقا مبارکه...
ایشالله که چرخه ی پیشرفت این فروم همیشه بچرخه تا شاهد ارتقاء سطح کیفی بیش از پیش این فروم باشیم.

ROG
2012/10/22, 13:31
درود به همه دوستان سخت افزاری

یک سالگی فروم سخت افزار رو به تمامی مدیران عزیز و زحمت کش دوستان و یاران گرامی و فعال تبریک میگم

امیدوارم روزی بیاد که مرجع شماره یک آی تی در اینترنت ایران فروم سخت افزار باشه

به امید پیشرفت روز افزون این فروم و سلامتی تمامی دوستان عزیز

علی وحدتی

Arthur
2012/10/22, 14:25
به به
مبارک باشه
....
امیدوارم که همیشه پرچم سخت افزار بالا باشه

Navid.y
2012/10/22, 14:50
سلام

من هم تولد یک سالگی فروم رو به همه تبریک میگم.

امیدوارم فعالیت همه (از جمله بعضی مدیران) در سال دوم بیشتر بشه.

از همه ی دوستانی که در این مدت به من و بقیه ی دوستان کمک کردن ممنونم.

Editor In chief
2012/10/22, 15:16
ممنونم دوستان هدف اصلي فروم بودن دوستان در کنار هم و به اشتراک‌گذاري اطلاعات است اينجا کسي برتر از ديگر نيست جزء در معلومات. البته آن را براي هم به اشتراک خواهيم گذاشت.

morteza.p
2012/10/22, 16:34
درود

بنده هم به نوبه خودم خدمت همه دوستان و کاربران مخصوصا" جناب پناهی عزیز تبریک عرض میکنم ....

ارادتمند شما
مرتضی

AloneWolf
2012/10/22, 19:32
من هم یک ساله شدن انجمن رو به تمام اعضا تبریک میگم ،

یجور تفریح شده واسه من (بازدید از انجمن)

آخه توو ایران تفریحات مثبت بسیار کمی وجود داره ،

پس ممنون واسه ایجاد این سرگرمی بسیار دلنشین .... @};-

saeid3949
2012/10/22, 21:41
من هم تبریک میگم به همه مدیران سخت کوش وپر تلاش فروم و کاربر های محترم . موفق باشید

rajah
2012/10/22, 22:26
انگار همین دیروز بود که فروم برپا شد یادش بخیر
خوشحالم که درکنار همه ی شما هستم دوستتون دارم از صمیم قلب

metall_hero
2012/10/23, 07:44
2 ماه شایدم کمتر بعد از شروع به کار فروم درش ثبت نام کردم و تاحالا هم خیلی چیزها یادگرفتم و همش رو هم همین جا یاد گرفتم و هر چیزی هم که بلدم سعی میکنم تا همین جا به کاربرهای دیگه یاد بدم
امیدوارم فروم همیشه پایدار پر قدرت و با کاربرای خوبش همیشه برپا بمونه
تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــک به همه اعضا و مدیران گل

VSH-Katana
2012/10/23, 16:55
یادش به خیر که انگار همین دیروز بود که اسرار داشتیم که آقا این فروم کی راه میوفته؟
بعدم که راه افتاد !
یکسال به هرطریقی به همراه روزای خوب و بعضی روزای نه چندان خوب گذشت ! تو این سال که گذشت لحظات خوب و بد (بد خیلی کمتر نزدیک به صفر) داشتیم .هرچی بود بالاخره گذشت و فروم ما با سر بلندی به کارش ادامه میده و امیدوارم امثال هم پر قدرت تر از همیشه به روند رو به رشد خودش ادامه بده!
الان هم که سالگرد تولد فروم هست و اونو رو به همه سخت افزاری ها همه و همه خصوصا همه تبریک میگم ! اجازه میدید بگم؟
پس​تبریییییک

Castiel
2013/01/01, 10:05
هر زمان که فرصتی باشد، نگاهی به تاپیک های گذشته می اندازم و واقعا نکات بسیار مهمی در این تاپیک ها مطرح می شود که باید به آن موارد عمل کرد.

Dark Bloo
2013/01/01, 11:12
منم تبریکات خودم رو میگم :دی
ولی یه چیزی که هست اینه که چرا فعالتر نبودم قبل از این و زودتر تو فروم نیومدم
چون من واقعا میتونم بگم یکی از مکتشفین ماهنامه تو کیوسکهای روزنامه فروشی بودم
و از اولین شماره باهاش بودم و حتی بعد از 2 3 شماره که خرید اینترنتی فعال شد (اگه درست بگم)
من خرید اینترنتی مجله رو هم داشتم
بعد از راه اندازی فروم هم بلافاصله عضو شدم که تاریخ عضویت نشون میده
ولی خب نیومدم تو فروم فعالیت نداشتم که بیشتر به خاطر مسائل کاری بود و صد البته (صادقانه بگم اهمیت ندادن)
صد البته متاسفانه
که کاش بیشتر تو فروم و مجله فعالیت میکردم
حعف که اینکارو نکردم
حعف :دی