PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در هدفون وایرلس beats b-68

nimatehrani3
2012/10/18, 22:04
از دوستان میخواستم که من رو راهنمایی کنند تا بتونم موزیک رو روی این هدفون با گوشیم بخش کنم .. xperia u

saeid6574598
2012/10/18, 22:36
دوست عزیز ! پست شما دو مشکل دارد :

یکی اینکه برچسب نگذاشته اید ! دوم اینکه تاپیک را در بخش نامربوط ایجاد کردید و بنده هم مجبور شدم آن را به بخش " مشاهوره و راهنمایی " انتقال دهم .

این بار ارفاق می کنم .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. g

بریم سر اصل مطلب ! الان هیچ صدایی رو از خروجی 3.5 میلیمتری نمی شنوید !!! بعضی از تلفن های همراه به همین شکل هستند ! تنها از طریق هدفون خودشان ، موسیقی را پخش می کنند . مانند گوشی WAVE II که با هیچ هدفونی سازگار نیست ! برای طامینان ، بر روی یک گوشی دیگر امتحان کنید !!!

nimatehrani3
2012/10/18, 23:13
اول اینکه بخشش از بزرگان هست .. دوم اینکه مثل اینکه اشتباه شده .. این هدست وایرلس هستش .. باز هم ببخشید .. اینم عکسش:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e4b68f818.jpg

saeid6574598
2012/10/19, 13:38
اول اینکه بخشش از بزرگان هست .. دوم اینکه مثل اینکه اشتباه شده .. این هدست وایرلس هستش .. باز هم ببخشید .. اینم عکسش:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e4b68f818.jpg
دوست عزیز این مدلی که شما از ان نام برده اید ، یک مدل سیمی است ! لطفا مدل دقیق هدفون خود را بیان فرمایید .

اگر هدفون شما بی سیم است ، بلا شک از رابط بلوتوث استفاده می کند . شما با فعال کردن بلوتوث تلفن همراه خود می توانید به هدفون متصل شوید .

saeid6574598
2012/10/19, 17:13
البته همانطور که گفتم گاهی اوقات محدودیت ها و وابستگی هایی وجود دارد که باعث می شود هر دستگاهی ، با گوشی شما مچ نشود . مثلا همین ساعت هوشمند سونی ( SMART WATCH ) را در نظر بگیرید . این ساعت یک دستگاه مبتنی بر بلوتوث بوده و با یک گوشی سری اکسپیرا سونی به خوبی ارتباط برقرار کرده و مچ می شود . در صورتی که ممکن است با یک گوشی دیگر مثلا LG Optimus 4x مچ نشده و دردسر ساز شود . پس میشه تضمین کرد که 90 % مشکل شما ، همین ناسازگاری است .

nimatehrani3
2012/10/19, 21:25
خوب بزارین دقیقا مشکلم رو بیان کنم .. من از پورت پولوتوث به هدفون وصل میشم و میتونم تماس هام رو پاسخ بدم ولی نمیدونم چهطوری باید اهنگ های توی گوشی رو روش پلی کنم ..

saeid6574598
2012/10/19, 21:41
خوب بزارین دقیقا مشکلم رو بیان کنم .. من از پورت پولوتوث به هدفون وصل میشم و میتونم تماس هام رو پاسخ بدم ولی نمیدونم چهطوری باید اهنگ های توی گوشی رو روش پلی کنم ..
پورت بلوتوث دیگه چیه !!! منظورتون از طریق رابط بلوتوث هستش دیگه ؛ درسته !!!

وقتی که هدفون از طریق بلوتوث به تلفن همراه متصل میشه ، شما هم می تونید تماسهاتون رو پاسخ بدید و هم می تونید آهنگ گوش بدید !!! مگه میشه فقط تماس پاسخ داد !

این مقاله رو هم می تونید بخونید ! خیلی مفید است :

How to Connect a Bluetooth Headset to Your Mobile Phone

Make sure that both your mobile phone and your Bluetooth adapter are well charged for the pairing process.
Enable Bluetooth on your mobile phone. Here it is Settings > Wireless and Networks > Bluetooth Settings > Turn on Bluetooth. You can easily find your way to enabling Bluetooth on any mobile phone.
Switch your Bluetooth adapter on. The light on it should blink once.
To pair the Bluetooth headset to the phone, hold the headset’s button down for 5 to 10 seconds. During this time, it will identify the phone and make a link to it. While it is searching, you will notice the light blinking in series of three. Keep pressing the button until the light stops blinking and becomes solid. The solid light indicates successful pairing.
On your phone, go to the Bluetooth settings and scan for devices. You will see the Bluetooth headset listed. Select it and let it make its connection. If you are asked a password or code, enter 00000.
Once your phone makes the connection, a message will tell you that the pairing is successfully completed.
You are now ready to use your Bluetooth headset with your mobile phone.

این متن میگه ابتدا باید بلوتوث گوشیت رو روشن کنی !

بعد از اون دکمه فعالسازی بلوتثو هدفون رو ، 5 الی 10 ثانیه نگه داری تا چراغ " اتصال موفقیت آمیز " روشن بشه .

وقتی که روشن شد ، نشون میده که هدفون و تلفن با هم مچ شده اند .

بعد به سراغ گوشی می روید و اسکن می کنید تا هدفون را شناسایی کند .

nimatehrani3
2012/10/19, 22:31
منظور شما اینه که وقتی اهنگ رو از تو موزیک پلیر پخش کنم باید تو هدفون هم پخش بشه .. ولی نمیشه .. نمیدونم چرا .. یه چیزی این هدفون خودش رم میخوره و خودش یه پلیر جدا داره .. این موضوع باعث نمیشه که اهنگهای گوشی دیگه تو هدست پخش نشه

saeid6574598
2012/10/20, 11:56
منظور شما اینه که وقتی اهنگ رو از تو موزیک پلیر پخش کنم باید تو هدفون هم پخش بشه .. ولی نمیشه .. نمیدونم چرا .. یه چیزی این هدفون خودش رم میخوره و خودش یه پلیر جدا داره .. این موضوع باعث نمیشه که اهنگهای گوشی دیگه تو هدست پخش نشه
بله درسته ! شما اگر اون متن لاتین بالا را مطالعه بفرمایید ، متوجه خواهید شد !!! ببینید دقیقا مثل وصل شدن دو گوشی از طریق بلوتوث است ! شما بلوتوث گوشیتون رو فعال کنید تا دستگاه های مرتبط رو شناسایی کنه . راستی مشخصات هدفون را در اینجا ذکر کنید .

nimatehrani3
2012/10/21, 12:06
bluetooth stereo headsetbeats bydr.dre B_68
دیگه چیزی رو جلدش ننوشته