PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سیستم کامل

ltavahid
2012/10/18, 19:44
سلام دوستان
راستش یه سیستم حول و حوش 900 برای یکی از دوستانم میخوام ( بنده خدا پولش کمه :() در ضمن سیستم کامل میخواد کیس کامل و تمام متعلقات از قبیل مانیتور ( حتما Led باشه lcd هم شد اشکالی نداره زیر 20 اینچ باشه ) و ...
دوستان چه سیستمی رو پیشنهاد میدن ؟
اگه از نوع Amd APU باشه بهتره ( واسه گیم ، شاید 20 درصد استفاده کنه ) بالای 900 هم راه نداره پایین بشه ولی بالا نشه :))

expellite
2012/10/18, 21:09
شما باید از نسل دوم apu ها استفاده کنید. با توجه به بودجه بعید بدونم بتونید کارت داشته باشید. پس یک a10-5800k تهیه کنید. هنوز قیمت ندادن! ولی خوب به $ محاسبه میکنیم!
...........
شرمنده با این پول حتی نمیشه یه F2A85-M PRO و A10-5800K خرید!!!!

ltavahid
2012/10/18, 21:33
شما باید از نسل دوم apu ها استفاده کنید. با توجه به بودجه بعید بدونم بتونید کارت داشته باشید. پس یک a10-5800k تهیه کنید. هنوز قیمت ندادن! ولی خوب به $ محاسبه میکنیم!
...........
شرمنده با این پول حتی نمیشه یه F2A85-M PRO و A10-5800K خرید!!!!
حالا حتما باید از نسل دوم استفاده کنم !!!!
نمیدونم چرا دوستان الکی نظر میدن ( حالا خوبه همه چیز رو گفتم ، گفتم که یه سیستم کامل تا 900 تومان ) حالا شما اومدی حرف از a10 میزنی
منم میدونم a10 حرف نداره ولی بودجه تا 900 تومان هستش
طرف هم نمیخواد Crysis Ultra setting بازی کنه که !!!!!!!!
a6 هم باشه خوبه
دوستانی که تجربه ای توو راهنمایی کردن ندارن لطفا خواهش میکنم نظر ندن

expellite
2012/10/18, 22:00
نمیدونم چرا دوستان الکی نظر میدن ( حالا خوبه همه چیز رو گفتم ، گفتم که یه سیستم کامل تا 900 تومان ) حالا شما اومدی حرف از a10 میزنی
a6 هم باشه خوبه
عزیزم A10 در حد Core i3 هم نیست که بخواد Crysis رو روی Ultra و بدون کارت گرافیک مجزا اجرا کنه. شما هم اگه میخوای با 900 کار رو تموم کنی خوب بفرما:
Motherboard: ECS A55F-A2 -------- 129,000
CPU: AMD A6-3500 ---------- 187,000
RAM: Corsair Vengeance 4Gb 1600 ----------- 82,000
PSU: Green GP330A-SP ---------- 92,500
HDD: Segate Barracuda 500 Gb-------- 219,000
Case: Green Solaris ------------ 81,000
Monitor: در سایت ها اطلاعات زیادی در دسترس نیست. با بودجه باقی مانده می تونید پیدا کنید گزینه مناسب رو!

fAtaly
2012/10/18, 22:10
a6 هم باشه خوبه

دوست عزیز چرا میزنی ؟
راست میگه با این 900t توی این موقع فقط میتونی سیستمی ببندی که بتونی ماریو روش بازی کنی . من خودم برا دادشم یه سیستم برا فیلم دیدن بستم شد 1045t اونم Cpu Core 2 due - گرافیک HD 4350
حالا اگه میخوای برات بنویسم

ltavahid
2012/10/19, 08:53
دوست عزیز چرا میزنی ؟
راست میگه با این 900t توی این موقع فقط میتونی سیستمی ببندی که بتونی ماریو روش بازی کنی . من خودم برا دادشم یه سیستم برا فیلم دیدن بستم شد 1045t اونم cpu core 2 due - گرافیک hd 4350
حالا اگه میخوای برات بنویسم
دوستان من واقعا شرمنده ام ( یه مقدار اخلاقم تند شده مخصوصا توو تنگنا قرار میگیرم) از همتون عذر میخوام
دوست عزیز منم نگفتم که میخواد بازی بزنه واسه کار خونه میخواد ( میخواد بچه هاش با کامپیوتر اشنا بشن و یاد بگیرن) نه این که بازی کنن
درضمن شما برای داداشت که عاشق فیلمه apu میبستی هم 1045 پول سیستم نمیدادی هم یه سیستم کم مصرف داشتی
من apu گفتم چون دیگه پول گرافیک ندم پول پاور هم کمتر بدم ( ولی پاور رو یه چیز خوب بر میدارم ) اینم خودش یه صرفه جویی هستش
بله منم میتونم یه سی پی یو amd بولدوزر با یه گرافیم *** ببندم ولی با 900 تومن هم نمیشه این سیستم رو جمع کرد
اگه سیستمی مد نظر داری بگو چرا که نه مورد بررسی قرار میگیره
-----------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که میتونن راهنمایی کنن لطفا نظراتشون رو بگن ( از حرف ها بی ربط هم خود داری کنن مثل پولت کمه و نیمشه باهاش یه چیپس گرفتو و از این جور حرف ها ) اگه چیزی توو ذهنشون هست خیلی خیلی ازشون ممنون میشم که ذکر کنن

Arsn
2012/10/19, 17:25
دوست عزیز فرقی نمیکنه میتونی از نسل اول Apu هم استفاده کنید !

اما انتظارتون برای معرفی سیستم احتمالا بدون پاسخ خواهد بود ! یا اگر هم کسی پاسخ بده یا اشتباه است یا تا زمان خرید شما قیمت منسوخ است !

عملا با توجه به تغییرات قیمت ها به صورت لحظه ای کسی قیمتی ندارد که با توجه به قیمت ها بتونه به شما سیستم پیشنهاد بده !

rkolivand
2012/10/19, 20:12
...........
شرمنده با این پول حتی نمیشه یه f2a85-m pro و a10-5800k خرید!!!!
مگه fm2 اومده به بازار
خبري دارين؟

expellite
2012/10/19, 20:36
مگه fm2 اومده به بازار
خبري دارين؟
من به $ حساب کردم! نه هنوز! یعنی نمی دونم!

darkknight
2012/10/19, 21:20
الان اگه بتونید از توی همین سایت یا سایت های دیگه چندتا چیز دست دوم پیدا کنید خیلی به نفعتون هست خصوصا که جدیدا خیلی ها دارن سیستم میفروشن(مخصوصا که اگه سی پی یو خوبی به تورتون بخوره)
بنظر من که اگه
2گیگ رم(4گیگ اضافی هست)
و یک سی پی یوcore2duo e7400یا7500پیدا کنید با یه مادربورد775 خیلی بهتر از اینه که بخواهید برای جنس های جدید 2برابر قیمت واقعی پول بدید