PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارتهای گرافیک کدوم شرکت بهتر است؟

Saad
2012/10/18, 12:23
با سلام
کارتهای گرافیک کدوم شرکت بهتر است؟ EVGA یا msi ؟ چرا؟

expellite
2012/10/18, 13:45
والا برند های معتبر کیفیت پایه خوبی دارن و بهشون نمیشه خرده گرفت. EVGA هم از جمله معروفترین تولید کنندگان NVIDIA هست. هر کمپانی هم کارت هاش یه استاندارد کیفی مثل Ultra Durable، Super Power Alloy و ... داره. ولی MSI به دلیل Military Class III کارکرد طولانی تری زیر فشار بار کاری داره. برای اورکلاکینگ کارت های MSI با در اختیار داشتن مدار قوی و برخی امکانات بی نظیری مثل GPU Reactor خیلی خوب عمل میکنه. در کل فرکانس خوبی هم دارند ولی خوب بستگی داره که چی بخرید. اگر کارت قدرتمند برای مصارف روزانه و گیم میخواین سری Power Edition گزینه خوب با قیمت به صرفه تری هست. اگر استفاده سنگین تری می کنید سری Hawk خوبه! ولی در کل برای سنگین ترین استفاده ها و اورکلاکینگ سری Lightning میتونه نیاز های شما رو برطرف کنه. من در این زمینه تخصص ندارم و بهتره از آقا فرجام بپرسین که در کار اورکلاک هستن!
در کل برای مصارف عمومی Power Edition خیلی خوبه!! ولی در این باره حساسیت زیاد لازم نیست چون برند های معتبر و شناخته شده کیفیت پایه یکسانی دارن به نظر من! ولی خوب در رابطه با خنک کننده MSI واقعا عالی عمل میکنه! خنک کننده Twin Frozr IV میتونم بگم بی نظیرترین خنک کننده ایه که تا حالا دیدم. برای مثال من ماکسیمم دمای کارت خودم و ماکسیمم دمای کارت معادل MSI رو می نویسم:
ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP ---------- 65C
MSI GTX 550 Ti Cyclone II --------- 49C