PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید لپ تاپ سونی

NinIX
2012/10/16, 15:01
سلام به همه دوستان

از برند سونی و سری S و E چند کانفیگ مختلف به من معرفی کنید در کل هدف اصلی نمایشگر فول اچ دی 15 اینچ، گرافیک مناسب حداقل برای انجام یک بازی با رزولیشن استاندار در حالت خروجی اچ دی ام ای مشکلی نداشته باشد نور پس زمینه کیبورد و همچنین سی پی یو ترجیحا co re i5 باشد.
میانگین قیمت از یک میلیون 500 تا دو میلیون و 300 تومان...

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/16, 17:00
داداش جمع کن برو
من یک بار اسم vaio رو آوردم، ریختن سرم :)):)):)):)):))
تو این فروم لپتاپ سونی یک چیزیه در حد گارانتی ویستا پخش!!!!
البته جدا از شوخی دوستان هرچی بگن صلاحتو میخوان.

NinIX
2012/10/16, 19:00
دوست عزیز لطفا احترام خودتون را نگه دارید در صورتی که نمی توانید کمک کنید اسپم نزنید

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/16, 22:55
حرف بدی نزدم
ولی در مورد اسپم حق با شماست
معذرت میخوام

rajah
2012/10/17, 13:07
سلام به همه دوستان

از برند سونی و سری S و E چند کانفیگ مختلف به من معرفی کنید در کل هدف اصلی نمایشگر فول اچ دی 15 اینچ، گرافیک مناسب حداقل برای انجام یک بازی با رزولیشن استاندار در حالت خروجی اچ دی ام ای مشکلی نداشته باشد نور پس زمینه کیبورد و همچنین سی پی یو ترجیحا co re i5 باشد.
میانگین قیمت از یک میلیون 500 تا دو میلیون و 300 تومان...

سلام
با این امکاناتی که شما نیاز دارید اصلا با 2.3 حتی تا 3 میلیون هم نمی تونید نوت بوک سونی پیدا کنید باید بودجتون رو بالاتر ببرید بالای 3.5 میلیون

توجه توجه:
دوستان گرامی لطفا از بحث های متفرقه پرهیز کرده و سعی کنید به شکل علمی و بطور صحیح به مشاوره دادن بپردازید

NinIX
2012/10/17, 16:49
سلام
با این امکاناتی که شما نیاز دارید اصلا با 2.3 حتی تا 3 میلیون هم نمی تونید نوت بوک سونی پیدا کنید باید بودجتون رو بالاتر ببرید بالای 3.5 میلیون

توجه توجه:
دوستان گرامی لطفا از بحث های متفرقه پرهیز کرده و سعی کنید به شکل علمی و بطور صحیح به مشاوره دادن بپردازید

شاید پولی که می پردازم ارزشش بیشتر از محصولی که قرار تهیه کنم اما با شرایط بازار چاره ای جز این که تا 4میلیون تومان هزیته کنم ندارم