PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم افزار gps برای آندروید

hamidparsafar
2012/10/13, 20:56
سلام دوستان عزیز ، گوشی من xperia ray هست که البته با مشورت خود شما خریداری شد و ازش راضی هستم ، نرم افزار پیش فرض گوشی google maps هست که کلا آفلاین جالبی نداره و همچنین قسنت ناوبریش هم کار نمیکنه ،
با این تفاسیر بهترین نرم افزار مسیر یاب چی میتونه باشه ؟
سؤال بعدی اینکه من هنوز از ورژن 2.3 آندورید گوشیم استفاده می کنم ، آیا به ورژن 4.1 آپدیتش بکنم یا خیر؟
با تشکر

sepahan2016
2012/10/13, 21:16
بهترین gps اندروید sygic است. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.لینک توضیح کامل با نرم افزار و نقشه های افلاین

hamidparsafar
2012/10/13, 21:42
بسیار ممنون ، نصبش کردم و بسیار جالب و روان کار میکنه و نقشه قم هم بصورت کامل موجوده ، نقشه کاملتری اگه داشت بسیار عالی میشد یه جورایی perfect!
باز هم تشکر

Yaser_Aramesh
2012/10/13, 21:42
یکی از بهترین نرم افزارهای GPS برای آندروید همونطور که دوستمون گفتن Sygic است

درضمن آپدیت رسمی 4.1 (Jelly Bean) برای Xperia Ray نیومده و آخرین آپدیت رسمی 4.0.4 هست که توصیه میکنم حتما آپدیت کنید بهش.در 4.0.3 باگ های زیادی بود اما این نسخه باگ ها را رفع کرده و قابلیت های خیلی خوبی رو به گوشی شما اضافه میکنه

hamidparsafar
2012/10/13, 21:59
بسیار خوب ، ولی من در سایت gsmarena که نگاه میکردم کاربرا از آپدیت گوشی هاشون اصلا راضی نبودن ، البته 2 ماه پیش بود ، اینم بگم که من گوشی رو روت نکردم چون نیازی بهش احساس نکردم ،
شگه شما میگید خوبه پس حتما آپدیت میکنمش ،
یه سؤال دیگه ، من وقتی نرم افزار هارو نصب میکنم با اینکه از 4 گیگ رو 1 گیگ فضای خالی دارم و برنامه هارو روی کارت sd نصب میکنم ولی بعضی وقتا پیغام میده که فضای داخلی شما پر شده و مجبورم بازی و برنامه های قدیمی رو پاک کنم ،
الان که نگاه کردم بعد از نصب sygic از فضای داخلی 349 مگابایت مصرف و 71 مگا بایت آزاده ،
احساس میکنم فضای زیادی از حافظه داخلی پر شده ، همین طور هست ؟

sepahan2016
2012/10/13, 22:00
اینم لینک دانلود نسخه ی 11.2.6فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hamidparsafar
2012/10/13, 22:03
همین ورژن 11.2.6 رو نصب کردم و از همین سایتی که در پست آخر قرار دادین .
ممنون از شما