PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بعد از نصب ویندوز ، ویندوز بالا نمیاد

sokoot67
2012/10/13, 11:09
سلام

من یک سیستم قدیمی دارم

وقتی ویندوز نصب میکنم هیچ مشکلی نداره ولی بعد از اینکه می خواهد وارد ویندوز شود بعد از نمایش لوگو ویندوز صفحه سیاه میشه چند ویندوز مال چند شرکت را تست کردم مشکل حل نشد

نظر شما چیه؟

ya30n
2012/10/13, 19:49
اگه ممکنه مشخصات سیستمت رو برامون بنویس ! و اینکه چه ویندوزی نصب میکنی که اینجوری میشه ؟

vahed
2012/10/14, 00:40
شاید بیش از یک پارتیشن Primary داری، برای اینکه این رو بدونی نرم افزار Acronis Partition Manager رو با سی دی راه اندازی کن اگه دیدی بیش از یه پارتیشن Primary داری جز اون درایوی که روش ویندوز نصبه بقیه رو به Logical تغییر بده شاید مشکلت حل شد

ya30n
2012/10/14, 10:46
شاید بیش از یک پارتیشن Primary داری، برای اینکه این رو بدونی نرم افزار Acronis Partition Manager رو با سی دی راه اندازی کن اگه دیدی بیش از یه پارتیشن Primary داری جز اون درایوی که روش ویندوز نصبه بقیه رو به Logical تغییر بده شاید مشکلت حل شد
ویندوز تا 3 پارتیشن Primary رو شناسایی میکنه و عملا ایجاد 4 تا توی ویندوز غیر ممکنه ! احتمالا مشکل این دوستمون از جای دیگه هست !