PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای auto cad در تب بهتر هست یا لب تاب ؟؟

nimatehrani3
2012/10/12, 22:06
دوستان میخواستم تا راهنماییم کنید تا بتونم برنامه اتوکد رو به صورت کامل و حرفه ای رو سیستم خودم داشته باشم ... :

1-میخواستم بدونم تبلتی اندرویدی هست که از برنامه اتوکد کامل پشتیبانی کنه یا اینکه باید به سراغ ای او اس بروم ..

2-بعد یه مینی لبتاب هم معرفی کنید که برای اتوکد و برنامه های سنگین مناسب باشه و میزان شارژ هم تا 10 ساعت ساپورت کنه .. بعد اگه راه داره قیمت ها رو هم بیان کنید

بعد بگین کدوم گزینه برای اجرای برنامه اتوکد توی یه محیط شلوغ و دانشگاهی بهرته ؟؟ با تشکر

بعد برای جلوگیری از تولید تاپیک اضافه میخواستم بدونم قیمت مودم یو اس بی ایرانسل چند هست؟؟؟

rajah
2012/10/12, 23:24
دوستان میخواستم تا راهنماییم کنید تا بتونم برنامه اتوکد رو به صورت کامل و حرفه ای رو سیستم خودم داشته باشم ... :

1-میخواستم بدونم تبلتی اندرویدی هست که از برنامه اتوکد کامل پشتیبانی کنه یا اینکه باید به سراغ ای او اس بروم ..

2-بعد یه مینی لبتاب هم معرفی کنید که برای اتوکد و برنامه های سنگین مناسب باشه و میزان شارژ هم تا 10 ساعت ساپورت کنه .. بعد اگه راه داره قیمت ها رو هم بیان کنید

بعد بگین کدوم گزینه برای اجرای برنامه اتوکد توی یه محیط شلوغ و دانشگاهی بهرته ؟؟ با تشکر

بعد برای جلوگیری از تولید تاپیک اضافه میخواستم بدونم قیمت مودم یو اس بی ایرانسل چند هست؟؟؟
1-اتوکد تو اندروید؟؟؟؟ فکر نکنم ورژنی از اتوکد برا اندروید ساخته باشن به ذهنم هم نمی گنجه اونم پشتیبانی کامل
2-با مینی لپ تاپ می تونی اتوکد کار کنی ولی زیاد هم جال نیست چه برسه برای اجرای برنامه های سنگین البته شاید اگه بخوای زیاد هزینه کنی شاید بتونی گزینه های بهتری پیدا کنی البته نت بوکی که تا 10 ساعت باتریش دوام داشته باشه فکر نکنم پیدا کنی
چقدر می خوای هزینه کنی
منظورتون از مودم usb ایرانسل چیه؟؟؟کدوم سرویس رو می فرمایید ؟؟منظورتون وایمکس هست یا مودم 3g??

nimatehrani3
2012/10/12, 23:54
1-اتوکد تو اندروید؟؟؟؟
2-با مینی لپ تاپ می تونی اتوکد کار کنی ولی زیاد هم جال نیست چه برسه برای اجرای برنامه های سنگین البته شاید اگه بخوای زیاد هزینه کنی شاید بتونی گزینه های بهتری پیدا کنی البته نت بوکی که تا 10 ساعت باتریش دوام داشته باشه فکر نکنم پیدا کنی
چقدر می خوای هزینه کنی
منظورتون از مودم usb ایرانسل چیه؟؟؟کدوم سرویس رو می فرمایید ؟؟منظورتون وایمکس هست یا مودم 3g??

تو اندروید گفتم چون خودم تو گوشیم یه اتو کد معمولی دارم ، خواستم بدونم اتوکد کامل هست یا نه ...بعد من زیاد نمیتونم هزینه کنم ... دستم خالیه ... راسش اگه بتونم قستی گیر بیارم نهایتش تا 1.2 میلیون بتونم بدم .. در مورد شارژ هم اغراغ کردم .. میخواستم فقط میزان شارژ بالای رو ساپورت کنه همین ...
منظورم هم وایمکس ایرانسل بود .

rajah
2012/10/13, 00:05
تو اندروید گفتم چون خودم تو گوشیم یه اتو کد معمولی دارم ، خواستم بدونم اتوکد کامل هست یا نه ...بعد من زیاد نمیتونم هزینه کنم ... دستم خالیه ... راسش اگه بتونم قستی گیر بیارم نهایتش تا 1.2 میلیون بتونم بدم .. در مورد شارژ هم اغراغ کردم .. میخواستم فقط میزان شارژ بالای رو ساپورت کنه همین ...
منظورم هم وایمکس ایرانسل بود .

برا نوت بوک می تونید سراغ u270 از برند msi برید باقیمت 1.28 میلیون

u270

قیمت
12800000 ریال

Operating System
Genuine Windows® 7 Home Premium

CPU
AMD Dual Core-E1-1200 1.4Ghz 1M 1600Mhz

Chipset
A50M FCH

LCD
LED11.6 inch(1024x600)

VGA
AMD Radeon HD6320

Graphics VRAM
Share

Memory
4GB DDR3 up to 8

Communication
WiFi+GLAN+BT

I/O Ports
Card Reader: SD/SDHC/MMC/MS
LAN: 10/100/1000
Wireless LAN: 802.11 b/g/n
D-Sub (VGA): 1
HDMI: 1
USB 2.0 port: 2
USB 3.0 port: 1
eSATA: N/A
eSATA/USB Combo: N/A
Mic-in/Headphone-out: 1/1
Line-in: N/A
Express Card: N/A
Modem port: N/A

Audio
Stereo Speakers with HD Audio

Webcam
HD Webcam

Storage
320 GB

Optical Drive
N/A

Battery
6 Cells

Dimensions
297 x 190 x 31 mm

Weight
1.3 Kg

وایمکس ایرانسل رو هم از تو سایت خود ایرانسل می تونی قیمت هاش رو ببینی

+Aren
2012/10/13, 00:16
سعید جان برخی از مدل های سری U ایسوس عمر باتری 10 ساعته دارند!
اگر ایشون علاقه مند به لپ تاپ سبک هستند می تونند از این سری یکی رو انتخاب کنند.
پردازنده ها هم از سری سوم اینتل i7,i5 و i3 هستند با کانفیگ های مختلف

rajah
2012/10/13, 00:46
سعید جان برخی از مدل های سری U ایسوس عمر باتری 10 ساعته دارند!
اگر ایشون علاقه مند به لپ تاپ سبک هستند می تونند از این سری یکی رو انتخاب کنند.
پردازنده ها هم از سری سوم اینتل i7,i5 و i3 هستند با کانفیگ های مختلف

سلام عزیزجان
اگه پستاشون رو خونده باشی ایشون فرمودند نمی خوان زیاد هزینه کنند، در ضمن کدوم مدلش تو تست ها 10 ساعت عمر باتری داده؟؟؟

th e nd
2012/10/13, 10:19
چه جالب!
نت بوک من msi U270 هستش! اما من خریدم 630 !
اونم با هارد 500 !

rajah
2012/10/13, 10:56
چه جالب!
نت بوک من msi U270 هستش! اما من خریدم 630 !
اونم با هارد 500 !
630 قیمت برج 3-4 سال پیش بوده خدا رحمتش کنه البته اگه خوب به ذهنم مونده باشه
خب شما تجربتون رو درباره کار با این نوت بوک برا بچه ها میگذاشتید اینکه راضی هستید یا نه؟؟برا چه کارهایی بیشتر ازش استفاده کردین ؟؟؟خوب جواب داده یا نه و....
هر چند چند قطعه تغییر کردند که تغییر اساسی تو پردازنده بوده اگه اشتباه نکنم ورژنی که شما در اختیار دارید پردازنده e450 داشته باشه

+Aren
2012/10/13, 11:45
سلام عزیزجان
اگه پستاشون رو خونده باشی ایشون فرمودند نمی خوان زیاد هزینه کنند، در ضمن کدوم مدلش تو تست ها 10 ساعت عمر باتری داده؟؟؟
فکر کنم U36jc
از فناوری هیبرید استفاده می کنه!
البته اکثر مدلای این سری عمر باتری بالایی دارن

th e nd
2012/10/13, 20:32
630 قیمت برج 3-4 سال پیش بوده خدا رحمتش کنه البته اگه خوب به ذهنم مونده باشه
خب شما تجربتون رو درباره کار با این نوت بوک برا بچه ها میگذاشتید اینکه راضی هستید یا نه؟؟برا چه کارهایی بیشتر ازش استفاده کردین ؟؟؟خوب جواب داده یا نه و....
هر چند چند قطعه تغییر کردند که تغییر اساسی تو پردازنده بوده اگه اشتباه نکنم ورژنی که شما در اختیار دارید پردازنده e450 داشته باشه
من پارسال خریدم.
کار باهاش خوبه چندان مشکلی نداره . اما گاهی وقتها هارد دیسکش دچار لگ میشه! انگار که تو یه بازی فریم کم بیاره!
نه فقط برای من بلکه برای بقیه هم همینطوره. اونجور که دیدم.
پردازنده اش هم e450 هستش.