PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فشرده سازی

dr.zhivago
2012/10/10, 20:03
سلام دوستان

قرار هست یه چند تا فایل نسبتا حجیم رو آپلود کنم ، و میخوام تا اونجا که ممکنه با استفاده از نرم افزار های فشرده سازی حجمشو بیارم پایین ، با نرم افزارهای winrar و 7 zip که تاثیر خاصی تو تغییر حجم ندیدم ، در ضمن میخوام با پسوندهای معمول مثل .rar اینکار انجام بشه تا کاربرا مشکلی براشون پیش نیاد .

اگر تجربه ای در استفاده از این نرم افزار ها دارید خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم .

مرسی

Arsn
2012/10/10, 21:32
از این کارها خیلی نکردم ولی با winrar امتحان کن ، توی بخش تنظیمات فایلت گزینه میزان فشرده سازی را روی best قرار بده !

ya30n
2012/10/10, 22:36
سلام دوستان

قرار هست یه چند تا فایل نسبتا حجیم رو آپلود کنم ، و میخوام تا اونجا که ممکنه با استفاده از نرم افزار های فشرده سازی حجمشو بیارم پایین ، با نرم افزارهای winrar و 7 zip که تاثیر خاصی تو تغییر حجم ندیدم ، در ضمن میخوام با پسوندهای معمول مثل .rar اینکار انجام بشه تا کاربرا مشکلی براشون پیش نیاد .

اگر تجربه ای در استفاده از این نرم افزار ها دارید خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم .

مرسی
سلام
یعضی فایل ها خودشون ذاتا فشرده هستند و شما با فشرده سازی مجدد خیلی نمیتونی از حجمشون کم کنی ، مثلmp3 و یا عکس های jpeg ! شما برای آپ لود فایل های حجیم اونارو به چند تکه تقسیم کنی بهتره !
توی برنامه Power Archiver به صورت زیر عمل کن !
توی قسمت 3 سایز دلخواه (اندازه ی هر پارت) رو انتخاب کن !

dr.zhivago
2012/10/10, 22:49
winrar که کار خاصی نکرد

فایلها تصویری هستن
نمیخوام تیکه تیکه کنم ، آخه فرقی نداره بالاخره همشو باید آپ کنم دیگه

ya30n
2012/10/10, 23:01
با چه فرمتی هستند فایل ها ؟

dr.zhivago
2012/10/10, 23:02
فرمتهای رایج مثل mp4 avi flv

ya30n
2012/10/10, 23:06
فرمتهای رایج مثل mp4 avi flv

اگر کیفیت برات مهمه ، که کاری نمیتونی انجام بدی ! فرمت MP4 و FLV خودشون فرمت های فشرده هستند ! اما فرمت AVI ، مثل سیستم های Open source میمونه و شما میتونی قالب فشرده سازی رو خودت تعیین کنی ، البته توصیه من برای فایل های ویدئویی فرمت MKV هست ! کیفیت در کنار حجم پایین !