PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دو نسخه 32 بیت و 64 بیت ویندوز سون در یک کامپیوتر

blue sky
2012/10/10, 18:19
سلام

من به دلائلی مجبورم هر دو نسخه 32 و 64 بیتی ویندوز سون اولتیمیت را برروی سیستمم نصب کنم می خواستم نظر دوستان و اساتید محترم را در این مورد بدانم.

Hessam
2012/10/10, 18:53
چرا مجبوری دوست عزیز؟
علت اصلیش رو بگو شاید بشه کاری کرد...

expellite
2012/10/10, 19:13
اگر نگرانیتون تطابق نرم افزاری هست به جرئت میتونم بگم 90 درصد نرم افزار های 32 بیت بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 64 بیت و در پوشه Program Files X86 نصب میشند! من خودم 64 دارم و تا حالا تو هیچ نرم افزار و گیمی به مشکل بر نخوردم! البته نرم افزار هایی که کنارشون 32-bit ذکر میشه حتما باید روی پلتفرم 32 نصب بشند که شما میتونید نسخه 64 این نرم افزار ها رو نصب کنید.

blue sky
2012/10/10, 19:14
عرض کنم خدمتتان . من شبیه سازهای پرواز مایکروسافت ( هر دو نسخه 2004 و ایکس ) را روی سیستمم نصب کرده ام. متاسفانه چون نسخه 2004 قدیمی است تعدادی از افزودنی های حرفه ای که برای این شبیه ساز دارم به این علت که سیستم عامل فعلی ام سون 64 بیت است درست کار نمی کنند اما با بررسی هایی که انجام داده ام در سون 32 مشکلی ندارند. از سوی دیگر شبیه ساز ایکس قدرت واقعی خود را در سون 64 بیت نشان می دهد. به این علت می خواهم هر دو انها را نصب کنم.

expellite
2012/10/10, 19:16
عرض کنم خدمتتان . من شبیه سازهای پرواز مایکروسافت ( هر دو نسخه 2004 و ایکس ) را روی سیستمم نصب کرده ام. متاسفانه چون نسخه 2004 قدیمی است تعدادی از افزودنی های حرفه ای که برای این شبیه ساز دارم به این علت که سیستم عامل فعلی ام سون 64 بیت است درست کار نمی کنند اما با بررسی هایی که انجام داده ام در سون 32 مشکلی ندارند. از سوی دیگر شبیه ساز ایکس قدرت واقعی خود را در سون 64 بیت نشان می دهد. به این علت می خواهم هر دو انها را نصب کنم.
شما میتونید از VM Ware برا این کار استفاده کنید. در این صورت یک ویندوز روی یک ویندوز دیگر اجرا میشه به صورت مجازی البته فکر کنم اونطوری یکمی سخت بشه!

Arsn
2012/10/10, 20:35
تحت vmware همچین نرم افزار سنگینی اجرا کنه ؟؟؟

شما کنار هم نصب کن ! یا اینکه اصلا 32 بیت نصب کن و پچ رم 4 گیگ را هم بریز !

در ضمن اول 32 بیت رو روی درایو دوم و سپس 64 بیت را در درایو اول بریز !

البته قبلش ویندوز 64 بزن و روی فایل اجرایی فلایت سیمولاتور راست کلیک کن ، توی گزینه compatibility حالت 32 بیت را انتخاب کن ، و تست کن ببین اون کارایی که میخوای رو انجام میده یا نه !

رضا
2020/10/05, 01:15
با سلام خدمت دوستان عزیز :emoji_smiley-113::emoji_smiley-113:
من هم چنین مشکلی دارم. یک دستگاه پرینتر 4 کاره پاناسونیک خریدم تا مدل ویندوز سون 32 بیت راه اندازی میشه.درصورتیکه ویندوز من سون 64 بیت هست. لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

REZA
2020/10/05, 03:16
با سلام خدمت دوستان عزیز :emoji_smiley-113::emoji_smiley-113:
من هم چنین مشکلی دارم. یک دستگاه پرینتر 4 کاره پاناسونیک خریدم تا مدل ویندوز سون 32 بیت راه اندازی میشه.درصورتیکه ویندوز من سون 64 بیت هست. لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

متصل کنین به سیستم و در حال روشن بودنش تو دیوایس منجر با اتصال به اینترنت درایورش رو آپدیت کنین
از نرم افزارهایی مثل driver easy یا iobit هم میشه استفاده کرد، شاید فرجی شد.
نشد همون کارهایی که دو تا پست بالاتر گفته شده رو باید انجام بدین.