PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Samsong galaxy note ( گوشی که بزرگترین صفحه نمایش را در بین موبایل ها دارد )

*hit m@n*
2011/11/11, 02:13
با نگاه به آخرین محصولات دستی سامسونگ میبینیم که بعد از گوشی موفق Galaxy S ، گوشی قدرتمند Galaxy S II چند اینچ بزرگتر با صفحه‌ی ۴٫۳ به بازار آمد و در IFA سامسونگ تبلت گلکسی را در سایز ۷٫۷ اینچی معرفی کرد که در کنار گلکسی تب ۱۰٫۱ اینچی و ۸٫۹ اینچی قرار خواهد گرفت که رنج‌های گسترده در این محصولات علاقه‌ی زیاد سامسونگ را در تولید محصولات خودش در سایزهای مختلف نشان می‌دهد . بنابراین عجیب نیست که در ردیف محصولات سامسونگ یک گوشی ۵٫۳ اینچی البته با مشخصاتی خاص‌تر نسبت به بقیه قرار بگیرد . Galaxy Note جدید هم با قلم کار می‌کند و هم یک دیوایس لمسی می‌باشد که می‌تواند در نقش یک موبایل ، دفترچه ، وسیله‌ای برای بازی و یک تبلت هوشمند قرار گیرد ، گجت جالب و با اعتماد بنفسی بنظر می‌رسد !
842
نکته جالب در این گوشی رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ است ( حتی ما این رزولوشن را در بین تمامی تبلت ها نمی بینیم )
تکنولوژی Panel به کار رفته در Galaxy Note باعث اعطای یک زاویه دید وسیع و رنگ‌های درخشان همراه با جزئیات در این دیوایس شده است ، اگر از هر زاویه‌ای به صفحه گوشی نگاه شود رنگ‌ها با هم قاطی نمی‌شوند و کیفیت خود را از دست نمی‌دهند
843844845846
مشخصات گوشی :
وزن : 178 گرم

نوع صفحه نمايش :
Super AMOLED

تعداد رنگ قابل نمايش :
16 میلیون رنگ

رزولوشن :
800x1280 پيکسل

پردازنده :
ARM Cortex A9 dual-core

سرعت پردازنده :
1400 مگاهرتز

بلوتوث : نسخه 3
شبکه بي سيم : Wi-Fi 802.11 b/g/n

دوربين :
8 مگاپیکسل

رزولشن عکس :
2448x3264 پيکسل

کيفيت فيلم برداري : 1080p@30fps

سيستم عامل :
Android OS, v2.3 Gingerbread

GPS :
AGPS

باتري : Standard battery, Li-Ion 2500 mAh

NinIX
2011/11/11, 10:56
سامسونگ بهتزه اسم این محصولاتش را تبلت بگذارد نه گوشی آدم بخواهد یک صفحه نمایش 5.3 اینچی کنار گوش خودش بگذارد احساس خوبی بهش دست نمی دهد ...

+Aren
2011/11/11, 11:12
به نظر من بهترین سایز از 3.5 تا 4.3 هست!
3.5 برای یک دست کار کردن عالیه!
ولی خب 5 اینچ می شه گفت یه تبلت با قابلیت تماس هست!

s@j@d
2011/11/16, 16:28
من قبلا حاضر نبودم واسه یه گوشی بیشتر از 600 تومان پول بدم .
ولی سری galaxy سامسونگ واقعا ارزشش رو داره که آدم بیشتر از 600 واسش پول بده.
galaxy فوق العادست
-------------------------------
مرسی از تاپیک مفیدت . طبق گفته خودت من تقریبا 2 ماهی میشه که ازش باخبرشدم . خیلی عالیه . واقعا حرف نداره .
قابل توجه دوستان عزیز که میگن صفحهش خیلی بزرگه (NinIX و +Aren) عرض کنم که ، گوشیهایی مانند این گوشی ، نه Cell Phone (همین گوشی هایی که دستمونن) نامیده میشوند و نه Tablet ، بلکه به اسم زیبا و پرمفهوم و پرکاربردی به نام Smart Phone نام گذاری میشوند که این نام (که بیشتر به خاطر بزرگ بودن صفحه نمایش و امکانات و سخت افزار فوق العاده ای که دارن هستش)، باعث جدا کردن Smart Phone از دسته های Cell Phone و Tablet می شود و بیشتر به عنوان یک کامپوتر با قابلیت تماس شناخته میشود (به کار میرود) تا یک موبایل با قابلیت کامپیوتر .

یکی از مشخصات بارز Smart Phoneها ، صفحه نمایش بزرگتر آن ها نسبت به گوشی های معمولی (Cell Phone) و کوچک تر نسبت به تبلت ها می باشد که باعث میشود از گوشی های معمولی و حتی از تبلت ها پرکاربردتر و حمل آن ها نسبت به تبلت ها راحت تر ، آسان تر باشد .
دومین ویژگی Smart Phoneها ، سخت افزار قوی و روبه پیشرفت آن ها می باشد که در آینده ای بسیار نزدیک ، بهتر از تبلت ها و حتی شاید لپ تاپ ها شوند.
سومین ویژگی Smart Phoneها ، داشتن حافظه هایی به مراتب بیشتر از Cell Phone و Tabletها می باشد .
چهارمین ویژگی Smart Phoneها ، پشتیبانی کامل از 3G و 4G و حتی نسل های بعدی
و...

عزیزان دقت کنند که صفحه نمایش بزرگ از اجزای اصلی و حیاتی یک Smart Phone می باشد ، پس آن را یک عیب ندانیم بلکه به عنوان یک ویژگی مهم ازش استفاده کنیم

در ضمن به نظر من این گوشی یکی از بهترین ها تا به حال میباشد از هر لحاظ و ارزش خرید بالایی هم دارد .

+Aren
2011/11/17, 10:26
این محصول در حال حاضر با قیمت 1100000 تومان در ایران عرضه می شود
سپاس

*hit m@n*
2011/11/17, 15:42
این محصول در حال حاضر با قیمت 1100000 تومان در ایران عرضه می شود
سپاس
به صورت رسمی ؟

+Aren
2011/11/17, 19:22
به صورت رسمی ؟
فکر نکنم توسط گارانتی باشه!
رسمی نیست.

rajah
2011/11/17, 20:43
بنظر من 1100000 نمی ارزه بخری اگه یه مدت صبر کنیم قیمتش بیاد پایین

s@j@d
2011/11/17, 21:45
1.100.000 درسته زیاده ولی ارزشش رو فکرکنم داشته باشه . البته هرچه ارزونتر هم بشه که بهتر .:)>-

Arsn
2011/11/17, 22:45
واقعا گوشی خوبیه ! اصلا صفحه کوچکتر از 4.3 یعین آزار کاربر ! ولی بدی بازار موبایل اینه که وقتی برای یه مدل صبر میکنی تا ارزون بشه مدل هایی میان که نمیتونی ازشون دل بکنی!

*hit m@n*
2011/11/17, 22:54
واقعا گوشی خوبیه ! اصلا صفحه کوچکتر از 4.3 یعین آزار کاربر ! ولی بدی بازار موبایل اینه که وقتی برای یه مدل صبر میکنی تا ارزون بشه مدل هایی میان که نمیتونی ازشون دل بکنی!
موافقم
در بعضی از مواقع حرفتون درسته
ولی واسه ارزون شدن یه مدل نیازی نیست یه مدت طولانی صبر کرد خیلی از مواقع خیلی زود قیمتشون میشکنه