PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام کمپانی بازی سازی را بهترین می دانید ؟

Yaser_Aramesh
2012/10/07, 01:26
سلام عرض میکنم

جهت اطلاع همه باید بگویم که در انجمن گیم نظرسنجی های زیادی هست

کدام یک را برای بازی کردن انتخاب می کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بهترین بازی Racing (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ترسناک ترین بازی ویدیویی
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
بهترین بازی عمرتان تا به حال ؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

شخصیت های محبوب شما چه کسانی هستند ؟
آیا Cloud Gaming آینده دارد ؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

PS vs Fifa
(چون طرفدار Fifa هستم بزرگ نوشتم فیفا رو !)

حالا بنده یک نظرسنجی جدید و قلمبه سلمبه ی دیگر میگزارم

بهترین کمپانی بازی سازی از نگاه شما ؟

کمپانی های بازی سازی خیلی زیادی در دنیا وجو دارند اما 15 کمپانی ای که در لیست آمده اند از بهترین ها و معروفترین ها هستند

مبنای تصمیم گیری اتان ساخت یک بازی خوب توسط کمپانی نباشد.

کمپانی ای را برگزینید که فکر می کنید بازی های بهتری می سازد که برتری هایی دارند نسبت به بازی های کمپانی های دیگر

میدانم که انتخاب کمی سخت است و شاید دوست داشته باشید چند گزینه را انتخاب کنید اما اینطوری بهتر است

امیدوارم همه شرکت کنند و دلیلشان را برای انتخاب یک کمپانی بگویند

Poorya_Lion
2012/10/07, 09:29
CODE MASTER !!! :-q:-q:-q

Alir3za
2012/10/07, 09:57
Valve کو پس ؟...........

AloneWolf
2012/10/07, 11:29
Valve کو پس ؟...........

Valve خیلی کارش درسته.

البته من Capcom رو انتخاب کردم.

Castiel
2012/10/07, 11:48
من 2K Games را انتخاب کردم فقط به خاطر مافیا 2!

Hessam
2012/10/07, 12:03
یاسرجون؛ دمت گرم. نظر سنجی های توپی راه انداختی!
این نظر سنجی هم واقعاً سخته تصمیم گرفتن! کاشکی انتخاب چند گزینه ای رو فعال می کردی. 4 گزینه ای باشه.
من به ترتیب اولویت، این شرکت ها رو برترین می دونم:

Ubisoft -
Rockstar Games -
Electronic Arts -
Square Enix -

fAtaly
2012/10/07, 12:53
چرا Naughty Dog نیس

البته من بلیزارد انتخاب کردم

Rockstar games هم عالیه

VSH-Katana
2012/10/07, 12:54
rockestedy جاش خیلی خالیه سازنده شاهکارهای بتمن
و البته popcap هم رو به درستی گزاشتی ولی حیف که دیگه نیستش !

Beni7192
2012/10/07, 13:08
آخه این چه وضع نظرسنجیه انتخاب خیلی سخته:دی
چرا من رو توی این موقعیت قرار میدید!
به ترتیب برترین ها از نظر من:
Electronic Arts
rock star
ubi soft
vista pakhsh :D

Castiel
2012/10/07, 13:16
code master !!! :-q:-q:-q

پوریا جان فقط به خاطر grid؟!!

wnhl
2012/10/07, 13:27
حقیقتا ubisoft با ساخت کیش قاتل و وگاس و فارکرای دهن خیلی از بازی ساز ها رو بست.
ولی از شرکتی مثل Activ***on و capcom هم نباید غافل شد.

sepahan2016
2012/10/07, 14:53
Electronic Arts فقط به خاطر fifa

peon
2012/10/07, 14:53
blizzard betehesda idsoftware
من با این سه تا حال میکنم

Castiel
2012/10/07, 15:02
دوستان عزیز دو شرکت Valve و Codemasters هم به نظرسنجی اضافه گردید.

+Aren
2012/10/07, 18:29
UbiSoft و konami!!!
بخاطر بازی هایی که من یه عالمه با هر کدومش خاطره دارم!
به عشق Splinter Cell و MGS!
Tekken
و...
اگر 2DBoys بود بهش رای میدادم!
بازی World Of Go که با امکانات کم تونسته بودن یک بازی توپ بسازن! این ارزشش بیشتره!

expellite
2012/10/07, 19:34
Square Enix به خاطر Deus Ex، Hitman و Tomb Raider!!!!!!!!!!!!!!!!

Yaser_Aramesh
2012/10/12, 22:39
EA بهترین شرکت بازی سازی هست از نگاه من

بعد از EA هم Ubisoft رو خدای بازی سازی میدونم

حالا چرا ؟ چون EA شرکت های بازی سازی خوبی رو خریده و در راستای اون بازی های فوق العاده ای رو داره منتشر میکنه.مثلا BioWare رو خرید که Mass Effect رو ساخت یا PopCap Games رو خرید که بازی محبوب Plants VS Zombies رو ساخت

درآمدش هم که فوق العاده اس و خیلی بیشتر از خیلی شرکت هاست

در پایان هم باید خاطر نشان کنم که سری بازی های فوق العاده ای از جمله :

Crysis , Command & Conquer , Dead Space , The Lord of The Rings , Need for Speed ,و ... همه محصولات EA هستند و همین نام ها سندی است بر بهترین بودن EA

Ubisoft رو هم به شدت قبول دارم به دو دلیل.یکی بازی های خوبش و دیگری سری بازی های Assassin's Creed ! آخه حساب Assassin's Creed از اون یکی ها جداست !

th e nd
2012/10/13, 10:34
بگذارید اینطور بگم: من با بازی های Blizzard و Rockstar خیلی خاطرات خوبی دارم!
اما با این حال بهترین شرکت بازی سازی رو EA میدونم! شاید پول پرست باشه اما بازی هاش همیشه خوب از آب در میاد!
و همیشه آدم میدونه باز یه بازی بزرگ در راه هست! اما اگر نداره توش.

Poorya_Lion
2012/10/13, 13:35
پوریا جان فقط به خاطر grid؟!!

حسام جان خودت هم توی تاپیک ریسینگ گفتی Dirt2 :-*

ولی آره . اما باید بگم قبل از این ها Rockstar فقط بخاطر GTA ...

Castiel
2012/10/14, 11:37
حسام جان خودت هم توی تاپیک ریسینگ گفتی Dirt2 :-*

ولی آره . اما باید بگم قبل از این ها Rockstar فقط بخاطر GTA ...

توی سبک ریسینگ فقط Dirt 2 ولی در کل مافیا 2 را به شدت دوست دارم.

Editor In chief
2012/10/14, 12:35
به نظرم همه شرکت ها در نوع خودشان قدرتمند هستند. اما Ubisoft و EA شرکت‌هاي قدرتمندي هستند.

THE DARK KNIGHT
2012/10/14, 18:13
چرا Rockestedy رو در نظر سنجی قرار ندادید؟؟
برای ساخت بازی های سری BATMAN

102020
2013/03/13, 09:56
Rockstar Games

Shahin007
2013/03/13, 17:43
منم انتخابم Ubisoft هستش...به خاطر سری شاهکارهای
Assassin’s Creed و بازی خاطره انگیز prince of Persia.

Tech Admin
2013/03/13, 18:53
بحث قدرتمند بودن از لحاظ مالی و قدرتی یک چیزه. بحث تولید بازیهای با کیفیت, پیاده سازی تکنیک های خاص و یا توجه به جامعه بازی کنان چیز دیگریست که کاملا مشخصه وضعیت کمپانی های مختلف در این بین.
شرکت های مثل EA و Activ***on Blizzard که به علت بزرگ شدن بیش از حد تبدیل به قول هایی با نگاه کاملا مالی و کپیتالیستی شدند و صرفا بحث فروش بیشتر و بازیهای با فروش بیشتر براشون مهم هست. اگر چه از کیفیت در تبلیغات و ادامه دادن یک سری و در نتیجه درامد بیشتر استقبال میکنند ولی در صورت عدم بازدهی سریعا یک استادیو بسته میشه و از سمتی زیاد هم مهم نیست که جامعه گیمر های کژوال یا با تجربه هر کدوم چه نیاز هایی دارند. بحث بحث فروش بیشتر و ارایه محصولی با خروجی حداکثری از نظر مالی است.
در این بین شرکت هایی مثل Capcam هم در سالهای اخیر گلی به سر ما نزدند که طبیعتا نشون میده از قضیه دور افتادند و نتونستند به موج برسند به عبارتی.

میمونند شرکت هایی مثل Rackstar که خروجی های خوبی دادند و درجه ای از شرکت هایی مثل Activ***on Blizzard و EA بهترند و قابل تقدیر.

من بیشتر کمپانی های کوچیک را قابل قبول میدونم. کوچک تر از این قول ها. مثل THQ که ورشکست شد و بازیهای خوبی داشت نسبتا. و یا شرکت های دیگری که هست توی لیست.
ولی واقعا هم واقع بین باشیم این وسط شرکتی مثل Valve هم مدل مثال زدنی در این صنعت هست و اگر این نظر سنجی در ایران نبود صد در صد این شرکت مجموع ارا را جمع میکرد. (که از این نظر سنجی ها زیاد بوده و نمونش هست) که خب متاسفانه یا خوشبخانه اکثر بازیکنان ایرانی را کاربران کژوال تشکیل میدهند و کلا علاقه و آشناییشون متفاوت هست.

در ضمن جای Bioware هم خالی است. یا Bethesda خالیه. شرکت های قابل تقدیری که در بخش جهانی طرفداران زیادی دارند. برای مثال در یکی از همین نظر سنجی هایی که سال پیش در یکی از سایتهای مطرح خارجی دیدم نفر اول Valve و نفر دوم Bioware بود.

در ضمن Activ***on و Blizzard الان مدتی میشه که ترکیب شدند و شدن شرکت Activ***on Blizzard. چیزی که به نام Activ***on و Blizzard الان هست ناشر و تولید کننده است نه شرکت.

Yaser_Aramesh
2013/03/13, 22:21
بحث قدرتمند بودن از لحاظ مالی و قدرتی یک چیزه. بحث تولید بازیهای با کیفیت, پیاده سازی تکنیک های خاص و یا توجه به جامعه بازی کنان چیز دیگریست که کاملا مشخصه وضعیت کمپانی های مختلف در این بین.
شرکت های مثل EA و Activ***on Blizzard که به علت بزرگ شدن بیش از حد تبدیل به قول هایی با نگاه کاملا مالی و کپیتالیستی شدند و صرفا بحث فروش بیشتر و بازیهای با فروش بیشتر براشون مهم هست. اگر چه از کیفیت در تبلیغات و ادامه دادن یک سری و در نتیجه درامد بیشتر استقبال میکنند ولی در صورت عدم بازدهی سریعا یک استادیو بسته میشه و از سمتی زیاد هم مهم نیست که جامعه گیمر های کژوال یا با تجربه هر کدوم چه نیاز هایی دارند. بحث بحث فروش بیشتر و ارایه محصولی با خروجی حداکثری از نظر مالی است.

موافقم . ممنون بابت سخنان پر بارتان . مستفیض شدیم

در این بین شرکت هایی مثل Capcam هم در سالهای اخیر گلی به سر ما نزدند که طبیعتا نشون میده از قضیه دور افتادند و نتونستند به موج برسند به عبارتی.

بله . Capcom در گذشته واقعا قدرتمند بود اما حالا رقبا ازش پیشی گرفتن

در ضمن جای Bioware هم خالی است. یا Bethesda خالیه. شرکت های قابل تقدیری که در بخش جهانی طرفداران زیادی دارند. برای مثال در یکی از همین نظر سنجی هایی که سال پیش در یکی از سایتهای مطرح خارجی دیدم نفر اول Valve و نفر دوم Bioware بود.

در ضمن Activ***on و Blizzard الان مدتی میشه که ترکیب شدند و شدن شرکت Activ***on Blizzard. چیزی که به نام Activ***on و Blizzard الان هست ناشر و تولید کننده است نه شرکت.

راستش BioWare تو ذهنم بود (عاشقشم به خاطر سری Mass Effect ) اما چون زیرمجموعه ی EA هست نزاشتمش تو نظرسنجی که ای کاش میذاشتم !

نمیدونستم که یکی شدن Blizzard و Activ***on . ممنون بابت اطلاع

iSteve
2013/03/14, 13:11
یوبی بهترینه...

mypdf
2013/03/14, 20:06
کرایتک نیستا:-B

amir1364
2013/05/10, 12:03
یو بی سافت خوبه ولی جای کرایتک خالی ؟

expellite
2013/05/10, 12:07
نظر من به این صورته:
1. Square Enix
2. Bethesda
3. CD Projekt RED

Yaser_Aramesh
2013/07/22, 01:13
یه آپ برای این نظرسنجی . پست اول رو هم حتما بخونید و تو نظرسنجی هایی که ذکر شده شرکت کنید .

amir-bahador
2013/07/22, 07:16
Activ***on,Infinity Ward

فقط بخاطر call of duty

Mamall
2013/07/22, 08:06
Ubisoft

EA

Rockstar

Qunticdream

Naughty Dog

Activ***on

APA
2013/07/22, 08:12
TAKE2ITERACTIVE -1
یعنی
2K GAMES & ROCKSTAR GAMES
.................................................. ..
2- EA GAMES
3- VALVE
4- UBISOFT
5- ACTIV***ON

SAMAN
2014/04/27, 18:23
Rockstar : واقعا کلاس کاری خاصی داره
ACTIV***ON : کمپانیه هست که ازار نداره و دنبال اینه که همه بتون بازی کنن !!!!

gamerisgood
2014/05/17, 14:44
ببخشید اما bethesda معروف نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟=((
بعدم iw استدیو هست نه شرکت
کمپانی در پیتی مثل activ***on هست اما bethesda نیست
واقعا که

kenzo
2014/06/18, 06:16
من همشونو دوست دارم هر کردوم حداقل یه بازی بیرون داده که خاطره اش تو زهن ها ماندگار بشه
Activ***on ( call of duty )
Electronic Arts ( need for speed )
Ubisoft ( far cry & assassins creed )
Blizzard ( warcroft )
Konami ( pes )
و .................

AliYar
2014/06/18, 16:55
سلام دوستان،

ببخشید ولی بعضی از این شرکت هایی که در این لیست قرار داده شدن در واقع فقط/بیشتر ناشر/توزیع کننده هستن و نه سازنده بازی. مثلا Activ***on در واقع بیشتر ناشر هست. Electronic Arts هم در سال های اخیر بیشتر به عنوان ناشر فعالیت کرده تا سازنده. در ضمن جای شرکت های مطرح و باسابقه بسیاری در لیست خالی هست مثلا DICE، id software، Crytek، Eidos Interactive، Epic Games، IO Interactive، Midway Games، Polyphony Digital، Treyarch ،Remedy Entertainment و و و ...

خیلی از این شرکت هایی که عرض کردم با توجه به بازی هایی که ساختن اگر با اهمیت تر از سازنده سری Angy Birds و Bad Piggies نباشن قطعا برای گیمر ها کم اهمیت تر هم نیست. البته این رو هم باید در نظر گرفت که در سال های اخیر شرکت های بزرگ تر تعداد معدودی از این شرکت ها رو خریدن و به مجموعه خودشون اضافه کردن. ولی اون زمانی که این شرکت ها بازی های شاخص و مطرح خودشون رو ارائه کردن به صورت مستقل و تحت نام تجاری خودشون فعالیت می کردن.

third person
2014/06/18, 22:40
کار سختیه انتخاب از میون اینها . هر کدومشون بازیهایی دارن که در یاد هر گیمری موندگاره . ولی در مجموع با فاصله کم از بقیه ، من rockstar رو انتخاب می کنم. چون کیفیت رو به کمیت ترجیح می ده ( البته اکثر مواقع!!) . برای تولید شاهکارش یعنی GTA توی هر سری ، واقعا وقت میذاره و هربار هم از تجربه دفعات قبل به بهترین وجه استفاده می کنه . بطور کلی برای گیمرهاش احترام قائله ... bethesda هم گرچه تو لیست نیست ولی من ارادت خاصی بهش دارم ، فقط و فقط به خاطر سری The Elder Scrolls والبته دلایلی که واسه rockstar گفتم ، برای این کمپانی هم صدق میکنه .

king-baxx
2014/06/19, 09:44
just a Rockstar Games

(*)

gamerisgood
2014/06/19, 16:30
خدا رو شکر یکی اینجا میدونه ابرکمپانی به اسم bethesda وجود داره
کم کم داشتم فکر میکردم اینجا هیچ کس نمیدونه rpg چیه

vahidsoltanian
2014/06/19, 21:23
شرکت rockstar
بخاطر سری بازی های مکس پین جی تی ای و ال ای نویر
یوبی سافت بخاطر آساسین کرید و سری بازی های رینبو سیکس و گوست ریکن

soorush
2014/06/19, 22:05
ROCK STAR فقط به خاطر GTA :ar!

Reza Majidi
2014/07/01, 15:11
من ubisoft رو انتخاب کردم و square enix هم در زمینه هیتمن بسیار خوب عمل کرده . ولی در کل تعداد بازی های خوب ubisoft بیشتره ...

NAVID OC
2014/07/04, 18:13
Ubisoft خوب است.
علت: داستان ها و ایده های خیلی خوب و استفاده از یک موتور گرافیکی نسبتا بهینه که برای اکثر کاربران قابل استفاده است. ولی مهم ترینش همون داستان گیم است.:)

ata.sinner
2014/07/28, 12:08
Bethesda software

sajjadsa
2014/07/28, 18:34
نه من میخوام بدونم با وجود Naughty Dog اصلا جای بحث باقی میمونه؟!!! حتی توی لیست هم نیست ...

slayer2
2014/07/28, 21:39
EA به خاطر سریه Need for Speed

aryaiee
2014/07/28, 21:41
نه من میخوام بدونم با وجود Naughty Dog اصلا جای بحث باقی میمونه؟!!! حتی توی لیست هم نیست ...
به نظر من چند عنوان از بازیهاش خوبه مثل uncharted اما نه همشون!کمپانی های غول تری توی لیست هستند.البته نظر شخصی بود @};-

MoJtAbA
2014/07/29, 00:11
یوبیسافت و راکستار رو میپسندم.

بدی های دو شرکت :

راکستار که با پلتفرم PC زیاد رابطه خوبی نداره.

یوبیسافت همیشه ایده های تازه ای داشته و همیشه بازی هاش از گیم پلی ، داستان و صداگذاری خوبی بهره مند بوده ولی اکثر اوقات بازی هاش دارای مشکلاتی بودی و خوب از اون مشکلات پشتیانی نکرده ! مثلا توی همین Watch Dogs لگ و افت فریم مشکل رایج همه بوده مثلا این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو مشاهده کنید طرف با SLI دو کارت 780TI مشکل لگ داره ! که فعلا هیچ کاری یوبیسافت برای این مشکل نکرده.

پ.ن : برای حل مشکل لگ از منوی بازی کیفیت تکسچر ها رو بیارید به روی Medium تا اون موقعی که یوبیسافت چاره ای برای این مشکل پیدا کنه.

تمام این پست نظر شخصی خودم بود.

sajjadsa
2014/07/29, 09:48
به نظر من چند عنوان از بازیهاش خوبه مثل uncharted اما نه همشون!کمپانی های غول تری توی لیست هستند.البته نظر شخصی بود @};-

من فقط با یه عبارت جواب شما رو میدم: The Last Of Us

:)>-

gamerisgood
2014/07/31, 12:09

دادا شما میتونی چندتا بازی از این استدیو نام ببری که بد باشن یا حتی خوب نباشن
خودتون دارین میگین کمپانی های غول تر
ND که کمپانی نیست یک استدیو

gamerisgood
2014/07/31, 12:14

دادا این لیست یکم اشکال داره
اما ND که کمپانی نیست

NAVID OC
2014/07/31, 21:40
بچه ها ماکروسافت بازی های قدیمیش خیلی کولاک بود تعجب می کنم کسی انتخاب نکرده است!
بازی مثل rise of nations که من همین الانم به شدت استقبالس می کنم.

Oneshot Milad
2014/08/06, 21:30
بچه ها ماکروسافت بازی های قدیمیش خیلی کولاک بود تعجب می کنم کسی انتخاب نکرده است!
بازی مثل rise of nations که من همین الانم به شدت استقبالس می کنم.

یا مثل سری بازی age of empires . که البته نقش بیشتر ناظر رو رو بازی داشته

K.GH
2014/08/06, 22:45
فقط Capcom بخاطر بازیهای رزیدنت اویل

gobi
2014/08/07, 19:57
فقط UBISOFTE28835
..
.
.
.
البته
Square Enix هم خوبه 28838

rouly
2016/02/21, 06:39
ROCKSTAR GAMES for ever

Pr0m3en
2016/02/21, 19:12
درود
بالاغیرتا هم یوبیسفت خوب کار میکنه هم راک استار ولی بخوام انتخاب کنم راک استار خوب پورت های قوی تری میکنه.

invoker
2016/02/21, 19:57
من 2 کمپانی رو قبول دارم که شدیدا" تاثیر گذار بودن و نکته جالبش اینجاست که همیشه اولویت با کاربرانش بوده و همچنین هست !

Blizzard سازنده بازی پر طرفدار WoW

/

Valve سازنده بازی پر طرفدار دوتا 2

تا به الان هیچ بازی ای ساخته نشده که اینقد پر طرفدار باشه و کاربر میلیونی داشته باشه !

kooshamap
2016/04/06, 22:42
cd project red
البته ایده ساخت بازی cyberprunk 2077 رو نمیشه انکار کرد خیلی نا امید کنندس بازی مثل فال اوت بسازن هر کاری کنن ویچر نمیشه.