PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما هم در مراسم خداحافظی با فلش دعوت شده اید !!

NinIX
2011/11/10, 23:00
یادتون می آید دوسال پیش استیو جابز نامه ای در مورد فلش انتشار کرد که باعث شد شرکت ادوبی به کل زیر سوال برود ؟ حتی اپل به صورت رسمی هم از فلش بر روی آیفون و آیپاد پشتیبانی نکرد. با انشار این نامه شرکت ادوبی هم قدرت خود را برای توسعه محصول خود افزایش داد و تمامی سیستم عامل ها حتی آندروید هم از فلش پشتیبانی می کردند به جز ...
اما با اعلام کردن مایکروسافت از عدم پشتیبانی ویندوز 8 و اینترنت اکسپلوره 10 از فلش اوضاع برای ادوبی نگران کننده شد. اما بعد از گذشت مدت ها زمان امروز فلش مراسمی برای خداحافظی خود ترتیب داد و شرکت ادوبی به صورت رسمی اعلام کرد توسعه فلش را برای موبایل و تبلت ها متوقق کرده است و به توسعه html 5 می پردازد .... من که فکر می کنم روح استیو جابز الان خوشحال تر از همیشه است ...

834

saeid6574598
2011/11/10, 23:27
اصلا مگه بدون فلش میشه !

+Aren
2011/11/10, 23:33
بله!
با Silver Light شرکت مایکروسافت!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Pesar khooob
2011/11/10, 23:51
نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــه

این که خیلی بده. اگه فلش نباشه که خیلی چیزها از بین میره!
مثلا یکیش همین بازیهایی که با فلش ساخته میشه مثل ماشیناریوم!
حالا بدون فلش چیکار کنیم!
من که خیلی شکه شدم از این خبر!

M+S
2011/11/11, 00:02
Adobe گفته شرکت دیگر فلش تولید نمیکنه عدم تولید یعنی توقفتوسعه ی نرم افزاری یعنی همچنان شما میتوانید از ورژن های قبل این برنامه استفاده کنید
مثل این میمونه که INTEL بگه CPU تک هسته ی دیگه نمیسازه اما همچنان این CPU ها در بازار موجود و قابل استفاده میباشد اما استفاده از دو هسته ای بهتر است

+Aren
2011/11/11, 00:14
همونطور که گفتم همه به سمت سیلور لایت خواهند رفت!
میشه باهاش بازی هم ساخت، وب سایت و... مثل فلش ولی ایمنتر و سبکتر

rajah
2011/11/13, 01:22
هنوز برا قضاوت زوده

شاید فردا گزینه ای جدید سر از خاک برآرد

Tech Admin
2011/11/13, 11:26
خیر. ماکروسافت اعلام کرده در آینده پشتیبانی از سیلور لایت رو هم حذف میکنه. فعلا html5 در دستور کار ماکروسافت قرار داره. گویا اپل هم بیشتر به این فکر میکنه. البته این رو هم فراموش نکنیم که اپل مشکلش با این سیستم از روی خیر خواهی و پیشرفت تکنولوژی نبود و نیست. ولی خب.

doom2009
2011/11/13, 14:00
دوست عزیزی که گفتی بدون فلش چیکارکنم فکرکنم ازاین به بعد فایلهای فلش رو بتوان باخودمرورگر که از html 5 پشتیبانی میکنه اجرا نمود ونیازی به نرم افزارخاصی نیست