PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای اپ کردن گوشی xperia u به اندروید جلی بین 4.1

nimatehrani3
2012/10/04, 13:14
از دوستان که تجربه دارن خواهش میشه تا به من کمک کنند اندروید 4.1 رو به صورت دستی روی گوشیم نصب کنم ...

فقط یه مشکلی هست که اون هم اینه که من وای فای ندارم .. و اگه بخوام از adsl استفاده کنم باید برم کافی نت ..

بعد یه چند باری خواستم گوشی رو روت کنم ولی هر سری که با z4root کار میکنم تا چند ساعت رو همون صفحه ابی رنگ میمونه و روت نمیشه .. اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم .

VSH-Katana
2012/10/04, 21:59
از دوستان که تجربه دارن خواهش میشه تا به من کمک کنند اندروید 4.1 رو به صورت دستی روی گوشیم نصب کنم ...

فقط یه مشکلی هست که اون هم اینه که من وای فای ندارم .. و اگه بخوام از adsl استفاده کنم باید برم کافی نت ..

بعد یه چند باری خواستم گوشی رو روت کنم ولی هر سری که با z4root کار میکنم تا چند ساعت رو همون صفحه ابی رنگ میمونه و روت نمیشه .. اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم .
برای این کار بهترین منبع فروم Xda هست که برای تمام مدلهای گوشی ها نحوه ریختن رام انواع گوشی رو نوشته!آخه گوشی با گوشی فرق داره
اما برای آپ دیت رسمی نرم افزاری که مخصوص گوشی های سونی هست رو نصب کنید خودش امکان بررسی آپ دیت رو میده که از طریق usb باید گوشی نصب باشه!
در ضمن این فروم معرو و انگلیسی هست اما اگه زبان شما خوب نیست
میتونم پیداش کنم و البته ترجمه اش ممکنه طول بکشه

nimatehrani3
2012/10/05, 00:32
اقا یه مشگل جدید .. میخوام گوشی رو با یو اس بی وصل کنم .. اون برنامه pc suit شناسایش میکنه ولی تو خود کامپیوتر منیجرش باز نمیشه ... اصلا چیزی تو my computer نمیاد .. حالا چه کار کنم ..من گوشی رو فکتوری سیتینگ زدم و کامپیوتر رو هم ریکاوری کردم ولی بازم نشد .

VSH-Katana
2012/10/05, 00:38
در مورد حالتی که گوشی هست توضیح بده
مثلا سینک رو روشن کردی گزینه فعال سازی ذخیره میاد؟ یا نمیاد؟
کلا شرح بده ما یه راهنمایی نکنیم بعد شما احساس کنید شما رو مبتدی فرض کردیم (همچین چیزی نیست همیشه باید پیه ای ترین حالت رو در نظر گرفت )

nimatehrani3
2012/10/06, 15:29
حل شد .. مشکل از گوشی بود که گزینه usb debugging فعال نبود .. حالا درست شد ..

رفتم تو سایت سونی برای اپ کردن .. میگه که باید جاوای هفت رو نصب کنی .. من هم رفتم برای دانلود از سایت جاوا ... هرکاری کردم دانلودش نکرد ... اگه دوستان جاوای هفت رو دارن برای ما هم بزارن ..

nimatehrani3
2012/10/07, 00:36
کسی جاوای هفت نداره :((

nimatehrani3
2012/10/14, 01:18
ندوستان میخواستم بدونم برای ابدیتش به اندروید چهار چه کار کنم .. من خودم برنامه pc رو دانلود کردم و هر چی که میزنم ارور میده و میگه که به سرور وصل نمیشه .. برای اپ کردن چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم