PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلان: انتشار نسخه الکترونیکی و چاپی شماره 44 نشریه سخت افزار

Castiel
2012/10/01, 11:46
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سلام دوستان عزیز

همانطور که از شماره 43 تصمیم بر ارائه نسخه الکترونیکی در روز انتشار نسخه چاپی گرفتیم، اکنون زمان آن فرا رسیده تا نسخه الکترونیکی شماره 44 نشریه سخت افزار را دانلود کنید. این مسئله می تواند به دوستانی که قادر به تهیه نسخه چاپی نیستند، کمک فراوانی کرده و حتی دوستانی که مشترک نسخه چاپی هستند، می توانند نشریه را زودتر از سایرین مطالعه کنند. شماره 44 نشریه سخت افزار را هم اکنون می توانید از لینک زیر خریداری و دانلود کنید.
لینک خرید و دانلود نسخه الکترونیکی شماره 44 نشریه سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در شماره 44 چه خواهید دید؟

شماره 44،‌ شماره سختي بود براي همه! شايد بپرسيد چرا؟ خوب راستش وقتي مجبور باشي به خاطر قيمت کاغذ چند صفحه‌اي را از تعداد صفحات نشريه کم‌ کني کار کمي سخت مي‌شود. شايد باورتان نشود اما کاغذ اين شماره کيلويي 3750 تومان شد يعني 125 درصد افزايش قيمت کاغذ روي قيمت پايه! خود حالا ديد چقدر اين شماره چرا شماره سختي بود. از بقيه موارد هم نمي‌گويم تا باعث مکدر شدن افکارتان نشويم. در اين شماره سعي کرديم حتي با وجود کاهش چند صفحه‌اي محتوا و تنوع مقالات را حفظ کنيم. با ما باشيد تا نگاهي به عنوان مقالات اين شماره بياندازيم.

سر‌مقاله و فهرست (صفحه 16-17)

سخت‌افزار: نقد و بررسي
اتاق ساکت: Gigabyte HD 7950 Windforce 3X (صفحه 18-19)
سرماي طاقت‌فرسا!: GelidIcy V***on-A (صفحه 20-21)
خداي جنگ Apacer: ApacerAres DDR3 2400 (صفحه 22-23)
خداحافظ HDD!: Velox V60 120GB Silcon Power (صفحه 24-25)
جانشين پدران!: AsusGTX 660 Ti Direct CU II Top (صفحه 26-27)

سخت‌افزار: آموزش
نصب HTPC در ده مرحله! : اموزش تصويري نصب HTPC(صفحه 28-29)

سخت‌افزار: گزارش
پنجره‌اي رو به اينده‌اي نزديک!: IDF 2012 (صفحه 32-33)

اپل: معرفي
پسر کو ندارد نشان از پدر!: معرفي گوشي جديد iPhone 5 (صفحه 34-36)

دیجیتال: نقد و بررسی
خداحافظي با کنترل!: بررسي تلويزيون هوشمند سه‌بعدي Samsung 46ES8880M (صفحه 38-41)
تقابل دو نسل!: Acer Aspire V5-571 (صفحه 42-43)
به دنبال کسب اعتبار: Huawei Ascend U9500 (صفحه 46-48)
بررسي خانواده جديد کتاب‌خوان‌هاي امازون: kindlePAPERWHITE (صفحه 49-51)
پنجره دوم: بررسي اجمالي ساعت هوشمند سوني (صفحه 54-55)

شبکه: نقد و بررسی
اونجا چه خبره؟: D-LinkDCS-2130 (صفحه 56)
مامور تعادل: TP-LinkTL-R470T+ (صفحه 57)

نرم‌افزار: تحليل
تاريخچه آنتي‌ويروس: داستان آ‌نتي‌ويروس از آغاز تا به امروز (بخش پاياني) (صفحه 60-61)

نرم‌افزار: نکات کاربردي
ترفند‌هاي تنوري!: وقتي ويندوز بعضي‌ها را به جا نمي‌اورد؟ (صفحه 62)

بازارچه (تحليل بازار) (صفحه 63- 64)

با تشکروب سایت سخت افزار

kamyar
2012/10/01, 21:18
سلام اقا حسام ببخشید یک سوال:
من امروز رفتم مجلرو بخرم ولی هیچ جا پیدا نکردم 4 روزنامه فروشی ستارخان رو گشتم ولی نبود!البته روز قبلشم رفتم ولی چرا نیست؟مگه پخش نشده

Castiel
2012/10/01, 21:21
سلام اقا حسام ببخشید یک سوال:
من امروز رفتم مجلرو بخرم ولی هیچ جا پیدا نکردم 4 روزنامه فروشی ستارخان رو گشتم ولی نبود!البته روز قبلشم رفتم ولی چرا نیست؟مگه پخش نشده

کامیار جان امروز منتشر شده. ممکنه به بعضی مناطق دیر تر برسه.

Editor In chief
2012/10/01, 21:43
دوستان عزیز و گرامی

نشریه شنبه شب برای شرکت نشر گستر ارسال شده اما در تهران این شرکت کوتاهی کرده بود و نشریه را به علت مشکلات اقتصادی پخش نکرده بود و امروز قرار شد فردا صبح در تهران پخش خواهد شد. در مورد شهرستان نشریه تا چند روز دیگر منتشر خواهد شد.