PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم گیم خوب؟؟؟

dantejon
2012/10/01, 09:08
سلام برو بچ سالار سخت افزار :X:)>-
اقا من یه خلاصه یه سیستم گیم بستم. نظرتنو بگید دربارش و اینکه تا چند سال میتونم راحت بازی کنم باهاش. دم اساتید گرم:>
مشخصات سیستم :
cpu: Intel Core i5-3450
m.b : ASUS P8Z77-V
case : Green X-3 Gaming
ram : GEIL VALUE PLUS 4 * 4GB DDR3 1600
H.D.D : HITACHI 1TB SATAIII 7200RPM
VGA:
N570GTX Twin Frozr II/OC

Arsn
2012/10/01, 10:00
سلام برو بچ سالار سخت افزار :X:)>-
اقا من یه خلاصه یه سیستم گیم بستم. نظرتنو بگید دربارش و اینکه تا چند سال میتونم راحت بازی کنم باهاش. دم اساتید گرم:>
مشخصات سیستم :
cpu: Intel Core i5-3450
m.b : ASUS P8Z77-V
case : Green X-3 Gaming
ram : GEIL VALUE PLUS 4 * 4GB DDR3 1600
H.D.D : HITACHI 1TB SATAIII 7200RPM
VGA:
N570GTX Twin Frozr II/OC

در نوع خودش خوبه ! یعنی توی این بازار پنتیوم هم خوبه !

توصیه میکنم 570 را اورکلاک کنید و رم را هم بی نصیب نگذارید ، پلتفورم شما به فرکانس رم خوب پاسخ میده و کارایی بالایی را میده ! با این که بعیده رم های خوبی برای اورکلاک باشند !

در جمع سیستم خوبیه و مبارک باشه ! توی لیست خریدتون ، سالید ، کولر را هم قرار بدید !

dantejon
2012/10/02, 11:32
در نوع خودش خوبه ! یعنی توی این بازار پنتیوم هم خوبه !

توصیه میکنم 570 را اورکلاک کنید و رم را هم بی نصیب نگذارید ، پلتفورم شما به فرکانس رم خوب پاسخ میده و کارایی بالایی را میده ! با این که بعیده رم های خوبی برای اورکلاک باشند !

در جمع سیستم خوبیه و مبارک باشه ! توی لیست خریدتون ، سالید ، کولر را هم قرار بدید !

کسسسسسسسسسسسییییییییییییی ییییییییییییی نییییییییییییستتتتتتتت؟

Hessam
2012/10/02, 11:37
کسسسسسسسسسسسییییییییییییی ییییییییییییی نییییییییییییستتتتتتتت؟

دوست عزیز؛ همنطور که اشاره کردی، سیستم رو بستی!
حتی اگر مشکلی هم وجود داشته باشه، دیگه نمیشه کاریش کرد و اسمبل شده سیستمتون! اینطور که گفتید.
باید قبل از خرید، مشاروه می کردید! کار شما چرا برعکسه؟! بعد از اینکه خریدید و همه چیز تموم شده مشورت می کنید؟!!:d
رمتون 4 گیگه یا 8 گیگ؟! اگه 4 گیگ باشه که کمه. حتماً 8 گیگ اش کنید.
به هر حال سیستم خوبیه. تا حداکثر حداکثر 5 سال می تونه پاسخگوی نیازهاتون باشه! البته بستگی با کاربرد و میزان حرفه ای بودنتون داره که هر چقدر بیشتر باشه، به طبع این 5 سال کاهش پیدا می کنه.

expellite
2012/10/02, 13:03
کارتت خوبه ایول! نگفتی پاورت چیه. خوب در کل سیستم خوبی هست و اگر قانع باشی نسل بعد رو هم راحت بالا میاره. در رابطه با رم ها یکم کم لطفی کردی.

dantejon
2012/10/02, 13:30
4gb جیه بابا :دی
4 تا 4gb میشه 16gb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاور هم گریین GP850B-OC
به رم چه کم لطفی کردم؟ خوب نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

expellite
2012/10/02, 13:34
4gb جیه بابا :دی
4 تا 4gb میشه 16gb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاور هم گریین GP850B-OC
به رم چه کم لطفی کردم؟ خوب نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایول خوبه! کارتت هم خنکه!