PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با توجه به افزایش قیمت سیستمی با قیمت یک و نیم میلیون تومان به من معرفی کنید !!!

rsham@
2012/10/01, 02:25
سلام
همانطور که مطلع هستید قیمت ها همچنان رو به افزایش هستند با این شرایط خواهش می کنم سیستمی مناسب با قیمت پیشنهادی من معرفی نمایید.
من خودم این سیستم مد نظرم بود که با قیمتی که تو همین سایت از دوستان گرفتم دیدم قیمتش بدون کارت گرافیک و مانیتور نزدیک دو میلیون تومان شده !!!!! :-<
Cpu: Intel corei5 2500k
main:asus p8z68-v pro
hard:seagate 2 tb sata 6g/s-64mb
power: Green gp 600 a -eu
case : Green X3
ram: a-data gs 8gb2 * 4gb ddr3 1600

حالا از شما دوستان می خوام یه سیستم مناسب به من معرفی کنین! اگه دیگه با این بودجه نشد تا دو میلیون تومان ولی بهمراه مانیتور و همه چی سیستمی به من معرفی کنید(ولی ترجیحا همون یک و نیم میلیون!!) . من زیاد اهل بازی نیستم و به اون صورت به کارت گرافیک نیاز ندارم !
پیشاپیش از همتون تشکر می کنم .

Arsn
2012/10/01, 09:57
سلام
همانطور که مطلع هستید قیمت ها همچنان رو به افزایش هستند با این شرایط خواهش می کنم سیستمی مناسب با قیمت پیشنهادی من معرفی نمایید.
من خودم این سیستم مد نظرم بود که با قیمتی که تو همین سایت از دوستان گرفتم دیدم قیمتش بدون کارت گرافیک و مانیتور نزدیک دو میلیون تومان شده !!!!! :-<
Cpu: Intel corei5 2500k
case : Green X3
ram: a-data gs 8gb2 * 4gb ddr3 1600

حالا از شما دوستان می خوام یه سیستم مناسب به من معرفی کنین! اگه دیگه با این بودجه نشد تا دو میلیون تومان ولی بهمراه مانیتور و همه چی سیستمی به من معرفی کنید(ولی ترجیحا همون یک و نیم میلیون!!) . من زیاد اهل بازی نیستم و به اون صورت به کارت گرافیک نیاز ندارم !

باور میکنی کوچکترین قیمتی برام نمونده ؟؟؟
یعنی حتی قیمت 4 تا از قطعات سیستم بالا را هم ندارم ؟؟؟؟

عملا از این به بعد میخوام به کاربرها توصیه کنم مستقیم بازار برند چون ما الان اینجا هر چی معرفی کنیم ، 10 دقیقه دیگه قیمتش میتونه تا 10 درصد بالاتر باشه ! حتی اون قیمت ثابت به خودمون هم نمیرسه !

الان من چی بگم !

Hessam
2012/10/01, 12:31
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

AloneWolf
2012/10/01, 12:56

یه نمونه ی کوچک : سی پی یو 2120 که نوشتید 270 ، دیروز یکی خریدم 345 !!!!!!!

AloneWolf
2012/10/01, 13:00
راستی در مورد کیس هم که Green Pars رو 90 هزار تومن خریدم 24 پیش

خودتون حساب کنید Magnum 2 چقدر شده !!

Hessam
2012/10/01, 13:04
راستی در مورد کیس هم که Green Pars رو 90 هزار تومن خریدم 24 پیش

خودتون حساب کنید Magnum 2 چقدر شده !!

باورکردنی نیست!!! اگه واقعاً اینطور باشه و شما از جای معتبری خریده باشی که قیمت واسه خودش نداده باشه، خب پس هیچی!
باید بگم با بودجه ی ایشون نمیشه یک سیستم گیم خرید!!!!!!

AloneWolf
2012/10/01, 13:30
بله کاملا از جایی معتبر و خوب (تازه اینا که گفتم قیمت همکار بود)

کسی که جنس نمی فروشه با این اوضاع ...

darkknight
2012/10/01, 13:52
باورکردنی نیست!!! اگه واقعاً اینطور باشه و شما از جای معتبری خریده باشی که قیمت واسه خودش نداده باشه، خب پس هیچی!
باید بگم با بودجه ی ایشون نمیشه یک سیستم گیم خرید!!!!!!
هارد یک ترا سیگیت 64مگ بافر ساتا2 شده270
بعد چجوری 2ترا رو زدی250؟؟؟
قیمت ها خیلی تغییر کرده حسام بیشتر از اونی که فکر کنی %-(
بری بازار برگردی گریه ات میگیره

Hessam
2012/10/01, 14:13
هارد یک ترا سیگیت 64مگ بافر ساتا2 شده270
بعد چجوری 2ترا رو زدی250؟؟؟
قیمت ها خیلی تغییر کرده حسام بیشتر از اونی که فکر کنی %-(
بری بازار برگردی گریه ات میگیره

1 ترابایت گرین هست! دو ترا کجا بود؟!!

darkknight
2012/10/01, 14:49
1 ترابایت گرین هست! دو ترا کجا بود؟!!
احتمالا بالا پایین دیدم:دی
حالا الان احتمالا روی_ _ 3باشه چون270مال$2700بود(هارد هم دیگه نمیشه خرید)
حالا امروز میرم قیمت بگیرم ببینم چند شده

rsham@
2012/10/01, 17:08
ممنون از همه ی دوستان
من چند روز قبل رفتم به بازار و اونا به من این سیستم رو پیشنهاد دادن ! ممنون می شم نظرتونو در مورد این سیستم بفرمایید.
main:giga/p61-1155usb3
cpu:g620/2.6/3mb/1155
ram:4gb ddr3
grafic:maserati/gt440 2g
odd : DVD rw lg
hard: 500 sata WD
case:sadata_viera
power : green 430
monitor: x.v***on 22 led
speaker:MIDAF
mouse: XP-Genius
Keyboard :A4tech
قیمت کل : 1480000

این سیستمی بود که تو رنج قیمت مد نظر من بود البته از قبل آماده بود این سیستم ها و فقط با توجه به بودجه اینو داد به من !.

Hessam
2012/10/01, 17:19
دقیقاً یک ماهه پیش یه همچین سیستمی رو (فقط کیس)، یکی از بستگان خرید 700!
سیستمی که خدمت شما معرفی کردن، اصلاً برای گیم مناسب نیست! منظورم بازی های روز هست.
ولی پاسخگوی بازی های متوسط به پایین هست. مشکلی نیست.

rsham@
2012/10/01, 17:25
ممنون از پاسختون ولی من این سیستم و برای گیم نمی خوام ! برای کارم می خوام که احتیاج به رم و سی پیو ی نسبتا بالایی داره ! برا همین سیستمی که تو ارسال اولم نوشتم رو می خواستم بگیرم که متاسفانه قیمت ها باور نکردنی بالا رفته !
نمی دونم دیگه با این وضع برم و بخرم یا اینکه بازم صبر کنم ! [-(

Hessam
2012/10/01, 17:40
ممنون از پاسختون ولی من این سیستم و برای گیم نمی خوام ! برای کارم می خوام که احتیاج به رم و سی پیو ی نسبتا بالایی داره ! برا همین سیستمی که تو ارسال اولم نوشتم رو می خواستم بگیرم که متاسفانه قیمت ها باور نکردنی بالا رفته !
نمی دونم دیگه با این وضع برم و بخرم یا اینکه بازم صبر کنم ! [-(

اوووووووه! ببخشید! من فکر کردم برای گیم میخواین. شرمنده. اصلاً حواسم نبود!
اوکی. پس همون خوبه. مشکلی نداره. من بودم، صبر می کردم. هر چند طولانی.

expellite
2012/10/01, 19:57
سلام
cpu: Intel corei5 2500k
case : Green x3
ram: A-data gs 8gb2 * 4gb ddr3 1600

حالا با این وضع قیمت ها شما 2500k میخواین چیکار؟ کیس x3 هم رفته بالا! تو لیستتون کارت گرافیکی نیست ولی پاور 600 برمیدارین! ببینم حالا واقعا کارت گرافیکی نمیخواین؟

rsham@
2012/10/02, 02:41
راستش من تو سخت افزار تقریبا هیچ اطلاعاتی نداشتم و ندارم این سیستمی هم که نوشتم سیستمی بود که یکی از دوستان معرفی کردند ! اینجا مطرح کردم تا از تجربه و اطلاعات شما دوستان خوبم استفاده کنم . در مورد گرافیک هم معمولا تو خیلی از سایت ها دیدم قیمت گرافیک پیشنهادی از هم هی قطعات بالاتره منم با این بودجه ترجیح می دم گرافیک بالایی نگیرم چون اهل بازی کردنم نیستم . و یه کارتی که کارم و راه بندازه می خوام که قیمتشم مناسب باشه ! ممنون میشم اگه اشکالاتی داره لیستی که من نوشتم رو بهم بگید . مثلا همین پاور که فرمودین یا کیس به نظرتون چی بگیرم ؟ کلا در مورد همه ی سخت افزار ها اگه نظر یا پیشنهادی دارید خیلی خیلی خوشحال می شم اینجا مطرح کنید.
با تشکر

rsham@
2012/10/02, 02:46
اوووووووه! ببخشید! من فکر کردم برای گیم میخواین. شرمنده. اصلاً حواسم نبود!
اوکی. پس همون خوبه. مشکلی نداره. من بودم، صبر می کردم. هر چند طولانی.

خواهش می کنم ! اگه بازم با توجه به اینکه سیستم رو برای گیم نمی خوام سیستمی مد نظرتون هست ممنون می شم بفرمایید .
در مورد صبر هم راستش سیستم من مال 6 7 سال قبله خیلی داغونه دیگه کلا رو اعصابمه برا همین خواستم یه سیستم دیگه بگیرم. ولی ای کاش اینقدر صبر نمی کردم قیمت ها نسبت به چند هفته یا ماه قبل خیلی بالاتر رفته! می ترسم بازم صبر کنم باز بره بالاتر !

Hessam
2012/10/02, 07:52
سیستم اول حدود یک میلیون و 500 در میاد. راندمان کاری بالاتری نسبت به سیستم دوم داره. همچنین کیس زیباتری هم داره.(فقط کیس)
سیستم دوم حدود یک میلیون و 300 در میاد. نسبت به سیستم اول راندمان کاری پایین تری داره و قیمتش هم ارزون تره. (فقط کیس)

rsham@
2012/10/02, 22:45
ممنون بابت پاسختون فقط این مادربردی که معرفی کردید امکانش هست چند وقت دیگه سی پی یو یا رم و ... خودم و افزایش بدم ؟

7777
2012/10/15, 22:16
یک ماه قبل خریدم
amd fx 8120
ram 8gb 1600
hard 500 gb 64 mb
sapphire radeon 7950
power 530wat
motherboard msi
monitor 19 led LG
فیمت 2.700.000