PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عرضه هدفون های جدید akg با همکاری tiësto

Dan
2012/09/30, 23:01
13347

چند ماه قبل اخباری مبتنی بر همکاری Tiesto دی جی مشهور جهان با شرکت AKG در تولید سری جدیدی از هدفون های حرفه ای این شرکت منتشر شد. حالا این شرکت مشخصات اولین هدفون های این سری را منتشر کرده است:
اولین هدفون مدل K67 TIËSTO است که یک مدل روی گوشی و Closed-Back با درایور های 40 میلیمتری بوده و در رده هدفون های High-Performance قرار میگیرد. این هدفون دارای استاندارد 3D-Axis این شرکت میباشد بدین معنی که میتون این هدفون را در چندین جهت تا نمود که در هنگام جابه جایی میتواند بسیار مفید باشد. قیمت این مدل 99 پوند تعیین شده است.

13348

13352

هدفون دوم از این سری مدل K167 TIËSTO است که یک مدل Over-Ear و Closed-Back با درایور های 40 میلیمتری است و در رده هدفون های Professional قرار میگیرد. برای این مدل قیمت 199 پوند در نظر گرفته شده است.

13349

13353

مدل سوم که بعنوان پرچمدار این سری معرفی شده مدل K267 TIËSTO است که مانند مدل قبل Over-Ear و Closed-Back است با این تفاوت که در آن از درایور های 50 میلیمتری بهمراه تقویت کننده باس استفاده شده و در بدنه آن از آلومینیم آنودیزه استفاده شده است. این هدفون از سیستم Dual Plug استفاده میکند یعنی میتوان کابل هدفون را به دلخواه به گوشی چپ یا راست متصل نمود که برای یک دی جی میتواند بسیار مفید واقع شود. همچنین بر روی یکی از گوشی های این هدفون امکان تنظیم خروجی صدا بر اساس محیط های مختلف مورد استفاده دی جی قرار دارد که شامل حالت های استیج , کلاب و استودیو میشود. قیمت این مدل 329 پوند خواهد بود.

13350

13351

13354

زمان عرضه این هدفون ها برای مدل های K67 TIËSTO و K167 TIËSTO در ماه سپتامبر و برای مدل K267 TIËSTO در ماه نوامبر خواهد بود. بازار انگلستان به عنوان اولین کشور پذیرای این محصولات خواهد بود.

Castiel
2012/09/30, 23:03
امیدوارم وارد ایران بشه،‌میعاد جان عالی بود، یک کم از این حال و هوا خارج شدم.

Dan
2012/09/30, 23:04
با این وضعیت قیمت ارز طرفدارای Tiesto توی ایران نمیدونن از عرضه شدن این هدفون ها باید خوشحال بشن یا ناراحت!

Castiel
2012/09/30, 23:20
من قیمت ها را دیدم ولی اگر شرایط مالی داشتم حتما خریداری می کردم. خیلی دوست دارم یک Dj Deck و Mixer خریداری کنم ولی با این وضعیت قیمت ها باید از خیر آن بگذرم!

Dan
2012/09/30, 23:32
من قیمت ها را دیدم ولی اگر شرایط مالی داشتم حتما خریداری می کردم. خیلی دوست دارم یک dj deck و mixer خریداری کنم ولی با این وضعیت قیمت ها باید از خیر آن بگذرم!
الان با این وضعیت از یه ست کامل dj حتی مدیا پلیرش رو نمیشه خرید چه برسه به کنترلر و میکسر و ...

Castiel
2012/09/30, 23:40
الان با این وضعیت از یه ست کامل dj حتی مدیا پلیرش رو نمیشه خرید چه برسه به کنترلر و میکسر و ...

سال 84 که قصد خرید داشتم، یک ست کامل پایونیر 11 میلیون بود!

Dan
2012/09/30, 23:47
سال 84 که قصد خرید داشتم، یک ست کامل پایونیر 11 میلیون بود!
پایونیر که توی ایران قیمت های گذاری های خیلی جالبی داره!
الانم به نظرم خواستین میکسر بخرین , از نظر قیمت اول برین سراغ Denon بعد American Audio بعدا Pioneer . قیمت های Denon نسبتا بهتره.