PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی: اسمارت فون برتر سال 2012 را شما انتخاب کنید

Castiel
2012/09/29, 14:55
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)کلیک کنید.

سلام به همه سخت افزاری های عزیز

یک نظرسنجی می تواند کمی حال و هوای شما را عوض کند، شاید هم بخواهید در این وضعیت بسیار عالی بازار! اسمارت فون خود را با یک نمونه قدرتمند تعویض کنید. در این نظرسنجی سعی شده تا 7 اسمارت فون قدرتمند و برتر سال 2012 را در کنار یکدیگر قرار دهیم تا شما یکی از آنها را به عنوان اسمارت فون برتر انتخاب کنید. در این لیست برترین اسمارت فون از برند هایی مانند سامسونگ، ال جی، هوآوی، اپل، اچ تی سی، سونی و نوکیا در نظر گرفته شده و هر هفت مدل شرایطی یکسان با یکدیگر دارند. فاکتور های مهم در انتخاب یک اسمارت فون، در جدول بالا قرار گرفته است تا با دقت بتوانید یک محصول را انتخاب کنید. نظرسنجی اسمارت فون برتر سال 2012 هم اکنون در صفحه اصلی وب سایت سخت افزار قرار گرفته است. به نظر شما اسمارت فون برتر سال 2012 کدام گزینه زیر است؟

Apple IPhone 5

- Huawei Ascend D

- HTC One X

- Nokia Lumia 920

- Samsung Galaxy S III

- LG Optimus G

- Sony Xperia Acro S

با تشکر
وب سایت سخت افزار

kamyar
2012/09/29, 15:14
من به لومیا 920 به دلیل کارایی بالا-کیفیت صفحه نمایش-نوکیا بودن-ویندوز فون بودن و ......... رای میدم واقعا گوشی فوق العاده ای هست حتما بخوام این اسمارت فونم رو عوض کنم اونو میگیرم البته مال من حالا حالا ها قدیمی نمیشه دی:
راستی یک اسمارت فون nokia n72 فوق العاده دارم کسی خواست با لومیا تعویض میکنم سر هم میگیرم دی:

Castiel
2012/09/29, 16:26
اگر پول داشته باشم حتما تبلت خواهم خرید نه اسمارت فون. ولی الان که پولی ندارم، به دلیل قابلیت ها و امکانات سخت افزاری، نوکیا لومیا 920 را انتخاب می کنم.

bsireza
2012/09/29, 17:16
بدون شک لومیا 920 انتخاب منه

ARMIN
2012/09/29, 17:31
منم لومیا 920 رو میخوام... :)

expellite
2012/09/29, 17:37
به دلیل طراحی عالی و به روز رسانی هاس iOS 6 هم که شده iPhone 5 رو انتخاب میکنم هرچند می تونست بهتر باشه.

rajah
2012/09/29, 17:49
آیفون 5
اگه کارایی به قیمت رو در نظر بگیریم کهکشانی 3 سامسونگ

THE DARK KNIGHT
2012/09/29, 19:11
لومیا 920 و Galaxy S3

ltavahid
2012/09/29, 19:11
انتخاب اول و قطعي من s iii بعد 920

saeid6574598
2012/09/29, 19:13
با سلام ! با در نظر گرفتن همه جوانب ، مسلما Nokia Lumia 920

13340

13341

M0hammad Mahdi
2012/09/29, 19:51
گزینه اول : سامسونگ گلکسی اس 3

گزینه دوم : نوکیا لومیا 920

گزینه سوم : اپل آیفون 5

دلایل : ( شخصی )

گزینه 1 : از هر نظری اعم از سیستم عامل، ظاهر، سخت افزار، نرم افزار، اسمارت فونی بسیار قابل و فوق العاده ای است

گزینه 2 : تجربه کار کردن با ویندوز فون 8 در اسمارت فون می تونه تجربه دل نشینی رو رقم بزنه + این که این گوشی از اکثر جوانب اسمارت فونی عالی است

گزینه 3 : اسمارت فون شرکت اپل نسبت به نسخه های قبلی گوشی خود ( 4 و 4s ) تغییرات زیادی داشته، اما آن طور که پیش بینی می شد از آب در نیومد و انتظارات به طور کامل بر طرف نشد ( اما این اسمارت فون از لحاظ نرم افزاری و به روز رسانی، ظاهر، کلاس در ردیف شیک ترین گوشی ها قرار می گیرد )

Beni7192
2012/09/29, 20:06
من فقط منتظرم نوکیا یه طرح واسه تعویض گوشی های قدیمی بزاره تا من 1209 خودم رو به 920 تبدیل کنم:دی
البته یه چیز سر هم باید بده!

mypdf
2012/09/29, 20:25
من سونی میگیرم البته این مدلها Xperia SL & Xperia T میزاشتین فکر کنم بهتر از acro s بود چون قابلیت اصلی این گوشی ضد آب و خاک بودنشه و پرچمدار به حساب نمیاد
کیفیت ساخت بالا، دوربین عالی، صفحه نمایش بی نظیر تراکم پیکسل وقتی از iphone5 با اون قیمت نجومی بیشتره!!
یک قابلیت جالب تو سری xperia پورت HDMI هست که من خیلی بهش نیاز دارم خیلی خوبه فیلم و عکس Full HD میگیری با کابل بدون نیاز به کامپیوتر رو HDTV پخش میکنی
البته لومیا و ایفون گوشی های غولی هستن ولی ایفون که قیمتش اینطوریه و لومیا هم که سیستم عاملش!
بنظر من بهترین گزینه الان میتونه سری اکسپریا سونی باشه

ROG
2012/09/29, 21:27
با حرفتون موافقم xperia t بهتر از acro s هست
من هم به لومیا 920 رای دادم واقعا وقتی معرفی شد مجذوبش شدم

VSH-Katana
2012/09/29, 21:57
با تشکر از حسام عزیز بابت نظر سنجی!
آقا لومیا چقد طرفدار داره ما نمیدونستیم!:دی
ببینیم با قیمت نجومی که قراره داشته باشه!گرونر از آیفون چقد شانس داره!
البته تو ایران برعکسه فکر کنم ارزونتر از آیفون بشه!
کلا امیدها نسبت به سیستم عاملهای قبلی کمتر شده !

darkknight
2012/09/29, 22:10
انتخاب من galaxy s3هست چون واقعا چیزی کم نداره
البته به زمان معرفی هم باید توجه کرد
در ضمن اینجور که معلومه نوکیا هنوز طرفدار داره(من که از نوکیا بخاطر کله شقی که روی سیستم عامل دراورد دیگه خرید نمیکنم)
در ضمن یه سوال؟عیب گلکسی چیه که توی نظر سنجی دومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان یعنی کهنه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:^o

mypdf
2012/09/29, 22:15
والا ما که هیچکدوم از گوشی های Iphone Galaxy نداشتیم اما اینقدر طرفدارای اپل گفتن سامسونگ پلاستیکیه اینطوری اونطوریه صفحه نمایشش بدرد نمیخوره که ما هم همینطوری امتحان نکرده ازش بدمون اومد ایفون هم که نمیشه خرید خب :)

darkknight
2012/09/30, 00:06
والا ما که هیچکدوم از گوشی های Iphone Galaxy نداشتیم اما اینقدر طرفدارای اپل گفتن سامسونگ پلاستیکیه اینطوری اونطوریه صفحه نمایشش بدرد نمیخوره که ما هم همینطوری امتحان نکرده ازش بدمون اومد ایفون هم که نمیشه خرید خب :)
اولا دوست عزیز مگه قراره با گوشی کشتی بگیرید که جنس بدنه اینقدر مهمه؟
صفحه نمایش گلکسی اس3 بهترین صفحه نماش دنیا نیست ولی عیبی هم بهش نمیشه گرفت(درمورد اغراق رنگ سبز هم اگه چندتا عکس ببینید نظرتون عوض میشه)

+Aren
2012/09/30, 00:40
فکر کنم همه نظر من یکی رو بدونند!
ولی دوست دارم دلایلی رو هم بگم:
1. کاربری آسان
2. فناوری های جدید
3. صفحه نمایش عالی هم از لحاظ کیفیت و هم لمس
4. برنامه نویسی آسان و قدرتمند
5. بازی های با گرافیک بالاتر(DirectX)
6. هر چند برای من مهم نیست: دوربین برتر بین همه برند ها
7. امنیت بالا
8. بهترین گوشی بیزینسی(آفیس، اکسل و...)
9. پشتیبانی فوق العاده از HTML5 و مرور وب راحت تر
و...

Olesius
2012/09/30, 00:44
با سلام ! با در نظر گرفتن همه جوانب ، مسلما Nokia Lumia 920

13340

13341
دوست عزیز

منبع رو لطف می کنید؟ واقعا سایتی که بررسی رو انجام داده به نظرم خیلی خیلی طرفدار نوکیا بوده! کیفیت دوربین htc رو به شخصه دیدم و فکر نمی کنم تفاوت اینقدر باشه...
همین طور گالکسی 3 و بقیه...

Castiel
2012/09/30, 00:54
دوست عزیز

منبع رو لطف می کنید؟ واقعا سایتی که بررسی رو انجام داده به نظرم خیلی خیلی طرفدار نوکیا بوده! کیفیت دوربین htc رو به شخصه دیدم و فکر نمی کنم تفاوت اینقدر باشه...
همین طور گالکسی 3 و بقیه...

این تصاویر همانطور که در چت روم گفتم فقط در بخش روشنایی تصاویر تفاوت دارند و کیفیت آنها یکسان است.

Olesius
2012/09/30, 01:01
حسام جان

کاربری مثل من، وقتی میاد این عکس رو می بینه، تصور می کنه کنتراست و ... همه پایین هست فقط این نوکیا مثل آینه عکس می گیره :)
که البته می دونم این طور نیست

VSH-Katana
2012/09/30, 01:18
البته همین که از لحاظ نور بهتره میتونه حساسیت بالای سنسور رو در ایزوهای بالا برسونه

amirad
2012/09/30, 01:43
سلام
1- lumia 920
2- Iphone 5
دلیل انتخاب اولم هم که خب کاملا معلومه وجناب مدیر به تمام موارد اشاره کردن به اضافه جنس خود گوشی (uni body) که نوآوری خود نوکیاست. همیشه کیفیت ساخت گوشی های نوکیا رو دوست داشتم و این احساس رو داشتم که یک جورایی به مشتریاش احترام می گذاره.
دلیل انتخاب دوم هم بخاطر متمایز بودن گوشی اپل چه طرح و چه سیستم عامل و کیفیت خوب خود گوشی از هرنظر.
در جواب اون دوستی که فرموده بودند که مگه می خوایم با گوشی کشتی بگیریم که جنسش مهم باشه ، نظر من اینه که گوشی اتفاقا به خاطر این که دائما در معرض ضربه قرار داره ، الان دیگه کمپانیها تصمیم گرفتن گوشیهای گرون قیمت و تاپشون رو به نسبت بقیه گوشیها مقاوم تر درست کنند همونطور که آیفون و سونی و نوکیا از جنسهای فشرده و یا فلزی استفاده کردن و شیشه ای ضد خش و مقاوم استفاده می کنند.
و اگر به جنس بدنه گوشی s III هم خرده گرفته شده فقط توسط مردم عادی نبوده در اکثر سایت هایی که تخصصی به موبایل می پردازند نه تنها فقط ایراد نگرفتند بلکه شگقت زده هم شدند که یک گوشی با این امکانات زمان خودش چطور ممکنه با این جنس ارزان قیمت (به نسبت سخت افزار و امکانات خوب) ساخته بشه. چون پول کمی بابت این گوشی ها پرداخت نمیشه وهر چه قدر هم که مراقب و وسواسی باشین جنس خوب یک اطمینان روانی ایجاد می کنه.
به هرحال گل بی عیب خداست !

Navid.y
2012/09/30, 02:06
فکر کنم همه نظر من یکی رو بدونند!
ولی دوست دارم دلایلی رو هم بگم:
1. کاربری آسان
2. فناوری های جدید
3. صفحه نمایش عالی هم از لحاظ کیفیت و هم لمس
4. برنامه نویسی آسان و قدرتمند
5. بازی های با گرافیک بالاتر(DirectX)
6. هر چند برای من مهم نیست: دوربین برتر بین همه برند ها
7. امنیت بالا
8. بهترین گوشی بیزینسی(آفیس، اکسل و...)
9. پشتیبانی فوق العاده از HTML5 و مرور وب راحت تر
و...

نظرم رو که از قبل تو امضا نوشتم.

به موارد فوق اضافه کنم که:
10.هسته ی پایداتر وین8 نسبت به اندروید (iOS اصلا عددی نبود که بخوام مقایسش کنم!!!)
11.امکان نصب برخی (شاید هم اکثر) برنامه های ویندوز8 روی ویندوز فون8.
12.پشتیبانی بهتر از پردازنده های چند هسته ای (اندروید تو این مورد همچنان اذیت میکند).

+Aren
2012/09/30, 02:20
این تصاویر همانطور که در چت روم گفتم فقط در بخش روشنایی تصاویر تفاوت دارند و کیفیت آنها یکسان است.
عنوان تست:

کدام پرچم‌دار هوشمند در نور کم عکس‌های بهتری می‌گیرد؟
خب دوست عزیزم! در تاریکی به نظر شما چه چیزی اهمیت دارد؟
روشنایی عکس!
چیزی که در موردش در متن گفته شده هم اشاره شده عکس برداری در شرایط نوری ضعیف بوده! پس مقایسه بر سر روشنایی است.
حالا شما هر چقدر تراکم پیکسل و رزولیشن بالاتر و... داشته باشید وقتی در تاریکی عکس روشن نداشته باشید دوربین شما باخته است!(در این مقایسه)
حالا در تصویر دوم می توانید تفاوت را ببینید:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%85
در قسمت زووم شده می توانید کیفیت تصویر را هم مقایسه کنید! تا جای شکی نماند!
............

11.امکان نصب برخی (شاید هم اکثر) برنامه های ویندوز8 روی ویندوز فون8.
این مورد بر حسب نظر برنامه نویس هست( و البته کشش سخت افزاری گوشی) چون هسته یکی است، با تغییرات جزیی می توان بازی، برنامه و ویجیت ها را پورت کرد!

Castiel
2012/09/30, 11:31
عنوان تست:

خب دوست عزیزم! در تاریکی به نظر شما چه چیزی اهمیت دارد؟
روشنایی عکس!
چیزی که در موردش در متن گفته شده هم اشاره شده عکس برداری در شرایط نوری ضعیف بوده! پس مقایسه بر سر روشنایی است.
حالا شما هر چقدر تراکم پیکسل و رزولیشن بالاتر و... داشته باشید وقتی در تاریکی عکس روشن نداشته باشید دوربین شما باخته است!(در این مقایسه)
حالا در تصویر دوم می توانید تفاوت را ببینید:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مقایسه-دوربین-لومیا-920-آیفون-5-گلکسی-اس-3-اچ‌تی‌سی-وان-ایکس-نور-کم
در قسمت زووم شده می توانید کیفیت تصویر را هم مقایسه کنید! تا جای شکی نماند!
............

امیدوارم در حقیقت هم همینطور باشه روح الله جان

azme
2012/09/30, 11:33
سلام
نوکیا که هنوز وارد بازار نشده
ضمنا اینکه پرچمدار سونی xperia TX و Xperia V هست که بهتر بود یکی ازین دوتا گوشی بجای Acro S توی این رقابت قرار میگرفت

dr.zhivago
2012/09/30, 11:34
من به ترتیب آیفون ، اچ تی سی و سونی رو انتخاب میکنم

bsireza
2012/09/30, 13:59
بهتره این رو هم ببینید

مقایسه تخصصی دوربین لومیا 920 با آیفون 5، گلکسی اس 3 و One X (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2012/09/30, 14:03
برخی از دوستان گفتند که چرا Acro S به عنوان نماینده سونی اریکسون انتخاب شد: دلیل این امر:

1- قیمت نزدیک به سایر اسمارت فون های نظرسنجی
2- مشخصات سخت افزاری
3- سیستم عامل اندروید 4 مشابه با ال جی، سامسونگ و اچ تی سی

به هر حال Acro S جدیدترین و قدرتمندترین اسمارت فون حال حاضر سونی اریکسون است.

موفق باشید

Hamedo
2012/09/30, 15:30
منم بدون شک لومیا 920 رو انتخاب میکنم

+Aren
2012/09/30, 15:54
بهتره این رو هم ببینید

مقایسه تخصصی دوربین لومیا 920 با آیفون 5، گلکسی اس 3 و One X (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

خوب پیگیر لومیا 920 هستیا!
مقاله جالبی بود.

Arthur
2012/09/30, 16:12
چرا باید تو نظر سنجی که این همه انتظارشو کشیدم اینقدر دیییر شرکت کنم!!!!:دی
انتخاب های من:
1.گلکسی اس 3
2.آیفون 5(واقعا شاهکار بودنش رو نمیشه انکار کرد ولی سامسونگ یه چیز دیگه است!!!):دی
3.نوکیا لومیا 920(زیاد ازش خوشم نیومد:دی)

mypdf
2012/10/02, 22:57
آقا شرمنده ولی یه نظرسنجی دیگه بود مال رم بود کدام مشخصه رم مهمتر است حجم فرکانس و ... این نتیجه اش چی شد هر چی میگردم نیست !!!

Castiel
2012/10/02, 23:01
آقا شرمنده ولی یه نظرسنجی دیگه بود مال رم بود کدام مشخصه رم مهمتر است حجم فرکانس و ... این نتیجه اش چی شد هر چی میگردم نیست !!!

نتیجه نظرسنجی پیشین هنوز منتشر نشده است. البته نتایج آماده است ولی شرکت سایبر کمی تعلل می کند.

Yaser_Aramesh
2012/10/03, 16:05
Galaxy S III و Lumia 920

S III واقعا اسمارت فون قدرتمندی هست . CPU قدرتمندتر از بقیه و رم 2 گیگ.همینطور یک عالمه قابلیت های نرم افزاری فوق العاده

Lumia 920 رو هم به خاطر ویندوزفون 8,دوربین قدرتمند و صفحه نمایش باکیفیت

Arthur
2012/10/04, 18:04
یاسر جان فکر کنم اشتباه کردی ها...
من فکر میکنم گلکسی اس 3 یک گیگ رم داشته باشه...

ATA
2012/10/04, 23:25
اقا نوکیا یه چیزه دیگست ولی از گالکسی هم نمیشه گذشت

artdexigner
2012/10/09, 11:49
گلكسي اس 3 فكرمي كنم بهترين باشه چون نسبت قيمت به كاراييش خيلي بهتر از مابقي گزينه هاس
لوميا 920 بااينكه خيلي گزينه خوبيه اما بدليل محدوديت توسعه نرم افزاري (در مقايسه با اندرويد) يه نمره منفي خيلي گنده ميگيره
آيفون 5 كلا يه شاهكار بشريه اما قيمتش يه فاجعه دردناك بشري ديگه س. (حداقل تو ايران)

Yaser_Aramesh
2012/11/04, 14:40
به نظرم در حق Optimus G کم لطفی شده.با توجه به مشخصات و بنچمارک هاش باید رای بیشتری به عنوان اسمارت فون برتر 2012 بیاره

darkknight
2012/11/04, 18:49
بنظر من که در حق s3کم لطفی شده
من حاظرم به همه رای بدم غیر از ال جی بخاطر اینکه هم موبایل و هم ماشین ظرفشویی که ال جی داشتیم خراب شدن

h_esfahanian
2012/11/28, 19:00
منم Lumia 920 رو انتخاب می کنم ولی نمی دونم چرا به Galaxy SIII رای دادم؟!! :D

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/28, 19:34
داشتن یک IPhone 5 پرستیژ خاصی داره؛
ولی تجربه کار با ویندوز 8 و این که جزء اولین نفراتی باشی که با این سیستم عامل جدید کار کرده مزیت هاییه که باعث میشه بگم Lumia 920 یک چیز دیگست!!!! :دی

shahidamlaki
2012/11/29, 19:57
ولی به نظر من گلکسی اس 3 فوق العاده هست

پسرخاله ام داره واقعا بهترین گوشی هست برای وبگردی حالا بقیه خوبی هاش بماند فقط همینو بگم که برای وبگردی معرکه هست

amirrezaclupr10
2012/12/01, 19:15
این مدل ال جی عجب سخت افزاری داره !!!

s@j@d
2013/01/11, 22:39
اولا دوست عزیز مگه قراره با گوشی کشتی بگیرید که جنس بدنه اینقدر مهمه؟

از این حرفت خیلی خوشم اومد. حرف دل منا زدی.

صفحه نمایش گلکسی اس3 بهترین صفحه نماش دنیا نیست ولی عیبی هم بهش نمیشه گرفت(درمورد اغراق رنگ سبز هم اگه چندتا عکس ببینید نظرتون عوض میشه)

مگه قراره باهاش چیکار کنیم که اینقدر جنس بدنه مهمه. بیشتر کیفیت قطعات سخت افزاری و قدرت و امکانات مهمه و به نظر من جنس بدنه جزء کم اهمیت ترین مورد انتخابی هستش.

البته من فقط نظر خودم رو عرض کردم.

bsireza
2013/01/11, 22:52

s@j@d
2013/01/11, 23:08
واقعا بین برند نوکیا و سامسونگ موندم . ولی اینجا به خاطر امکانات فوق العادش به siii رای دادم .

اول : نوکیا و سامسونگ

دوم و سوم و چهارم و پنجم وتا آخر دیگه هیچی.

iranmanoto
2013/01/18, 16:25
فقط arc s!
ما که پول نداریم هلوهای(یا هیولاهای) بالا رو بخریم!
پس بزار از گوشی خودمون همایت کنیم! املا رو ببین!

Nima.Salarian
2013/06/08, 17:54
نوکیا Lumia 920 گوشی خوبی هست ولی من بخاطر اینکه شبیه گوشی N9 هست زیاد از تیپش خوشم نمیاد ولی سیستم عاملش روون هست ولی کاش نوکیا بیاد طرف اندروید
به نظر من آیفون 5 و نوکیا لومیا 920 و گلگسی اس 3
من به شخصه سونی دوست دارم مخصوصا عشق من سونی زد

Yaser_Aramesh
2013/06/08, 18:31
نوکیا Lumia 920 گوشی خوبی هست ولی من بخاطر اینکه شبیه گوشی N9 هست زیاد از تیپش خوشم نمیاد ولی سیستم عاملش روون هست ولی کاش نوکیا بیاد طرف اندروید
به نظر من آیفون 5 و نوکیا لومیا 920 و گلگسی اس 3
من به شخصه سونی دوست دارم مخصوصا عشق من سونی زد

تمام گوشیهای سری Lumia طراحی زیبایی دارن و راستش به شخصه تا حالا کسی رو ندیده بودم که از طراحی این گوشی ها خوشش نیاد ! N9 هم همینطور . خیلی زیباست . جنس بدنه هم که حتما میدونید خیلی عالی هست (پلی کربنات )

نوکیا بیاد طرف آندروید ؟ الان بیشتر از 30 شرکت دارن اسمارت فون آندروییدی میزنن (رابط های کاربری مختلف هم که هست ) . انواع دسته ها رو هم شامل میشه . اندازه های کوچیک , رنج قیمتی پایین , غول , اندازه های بزرگ , زیبا , زشت , بدنه پلاستیکی , بدنه آلومینیومی , دیگه چی میخواین ؟ نوکیا هم بیاد که چی ؟!

نوکیا داره با ویندوزفون ترقی میکنه و اگه سیاست ها و استراتژی های درستی رو پیش بگیره میتونه دوباره به دوران سلطنتش برگرده . اپل هم که حتما میدونید داره عقب میفته تو آیفون ( عرضه ی دیر به دیر مدل جدید , تغییرات کم در سیستم عامل و رقبای آندرویدی )

ویندوزفون سیستم عامل بسیار خوبی هست . هنوز کشف نشده چون چشم همه رو iOS و آندروید گرفته.

البته باید این رو هم در نظر گرفت که کار نوکیا و مایکروسافت سخت خواهد شد خیلی زود چون سیستم عامل های جدید در راهند (Sailfish , Ubuntu , Tizen و Firefox )

در پایان هم درباره ی Xperia Z نظر خودم رو اعلام میکنم : اسمارت فون بسیار خوبی هست . رابط کاربری خوب Time Scape , قابلیت های نرم افزاری خوب اما صفحه نمایشش در مقابل رقبا خوب نیست (پنلش TFT هست ) .

به شخصه HTC One رو ترجیح میدم . صفحه نمایش بهتر , دوربین بهتر , رابط کاربری Sense , کیفیت ساخت عالی

Nima.Salarian
2013/06/08, 18:54
تمام گوشیهای سری Lumia طراحی زیبایی دارن و راستش به شخصه تا حالا کسی رو ندیده بودم که از طراحی این گوشی ها خوشش نیاد ! N9 هم همینطور . خیلی زیباست . جنس بدنه هم که حتما میدونید خیلی عالی هست (پلی کربنات )

نوکیا بیاد طرف آندروید ؟ الان بیشتر از 30 شرکت دارن اسمارت فون آندروییدی میزنن (رابط های کاربری مختلف هم که هست ) . انواع دسته ها رو هم شامل میشه . اندازه های کوچیک , رنج قیمتی پایین , غول , اندازه های بزرگ , زیبا , زشت , بدنه پلاستیکی , بدنه آلومینیومی , دیگه چی میخواین ؟ نوکیا هم بیاد که چی ؟!

نوکیا داره با ویندوزفون ترقی میکنه و اگه سیاست ها و استراتژی های درستی رو پیش بگیره میتونه دوباره به دوران سلطنتش برگرده . اپل هم که حتما میدونید داره عقب میفته تو آیفون ( عرضه ی دیر به دیر مدل جدید , تغییرات کم در سیستم عامل و رقبای آندرویدی )

ویندوزفون سیستم عامل بسیار خوبی هست . هنوز کشف نشده چون چشم همه رو iOS و آندروید گرفته.

البته باید این رو هم در نظر گرفت که کار نوکیا و مایکروسافت سخت خواهد شد خیلی زود چون سیستم عامل های جدید در راهند (Sailfish , Ubuntu , Tizen و Firefox )

در پایان هم درباره ی Xperia Z نظر خودم رو اعلام میکنم : اسمارت فون بسیار خوبی هست . رابط کاربری خوب Time Scape , قابلیت های نرم افزاری خوب اما صفحه نمایشش در مقابل رقبا خوب نیست (پنلش TFT هست ) .

به شخصه HTC One رو ترجیح میدم . صفحه نمایش بهتر , دوربین بهتر , رابط کاربری Sense , کیفیت ساخت عالی

90% مردم جهان از شکلات و کاکائو خوششون میاد ولی من خوشم نمیاد من از گوشی N9 اصلا خوشم نمیاد با اون سیستم عامل مسخرش با اون رابط کاربریش من یکی از طرفدار های نوکیا هستم یک گوشی N73 سال 86 خریدم 300.000 هنوز که هنوزه دارم ازش استفاده میکنم مرگ نداره
اگه اگه قیمت ویندوز فون های نوکیا پایینتر بود علی الخصوص لومیا 920 همه میتونستن بخرن عالی میشد وگرنه با آیفون 5 چه فرقی داره؟
سیستم عامل تایزن که به نظرم یکی از قشنگترین سیستم عامل ها هست سایت تیزن یک بخش گذاشته تو سایتش که برای این سیستم عامل طراحی کنن بخش هاشو و به بهترین طراحی پول میدهاینم لینکش

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

S.T.A.L.K.E.R
2013/06/09, 01:26
کلا نمیدونم چرا با اسمارت فون حال نمیکنم !!! بیشتر به گوشی های ساده ( همون هایی که شبیه گوشی های قدیمی هست ) سامسونگ علاقه دارم تااسمارت فون و از این جور چیزا

old gamer
2013/08/08, 19:19
لومیا 920 رو که دیگه عاشقشم ولی اپل آی فون 5 برترین گوشی سال 2012 بود و منم به همون رای دادم هرچند بدم میاد ازش. کاش میشد رای رو عوض کنم

Dan
2013/08/08, 19:37
لومیا 920 رو که دیگه عاشقشم ولی اپل آی فون 5 برترین گوشی سال 2012 بود و منم به همون رای دادم هرچند بدم میاد ازش. کاش میشد رای رو عوض کنم
آره اگه میشد عوض کرد من هم الان به Optimus G رای میدادم. نمیدونم چرا به 920 رای دادم! واقعا اون زمان Optimus G یه نسل از بقیه از جلوتر بود!