PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در انتخاب بهترین تبلت

camry
2012/09/28, 15:57
سلام به همه دوستان عزیز

من قصد خرید تبلت دارم اما بین برند های مختلف موندم ( قیمت مهم نیست )
تا حالا 20 30 تا تریلر بررسی و نقد اکثر تبلت ها رو دانلود کردم اما هنوز سر در گمم که چه تبلتی بهترینه ( از همه لحاظ ) اگر دوستان همکاری کنن شاید این تاپیک بشه مرجع کاملی واسه خرید بهترین تبلت

جدیدا که ipad new یا همون نسل سوم اومده و خیلی طرفدار داره و در مقابل من از asus transformer pas tf700 خیلی خوشم میاد چون از همه لحاظ سر تره galaxy note 10 هم به خاطر قلمش خیلی جالبه

مشکل سر اینه که android بهتره یا ios چرا ؟ برنامه ها و بازی های کدوم متنوع تر و جالب تره ؟

nvidia terga 3 بهتره یا a5 و a5x ؟ چرا ؟ توی بازی ها کدوم بهتره ؟

از لحاظ نرم افزاری کدوم سیستم عامل بهتره ؟ با توجه به اینکه تا چند ماه دیگه windows 8 هم میخواد بیاد !!! باید تا اونموقع صبر کنم؟

من خودم دانشجو ام اما می خوام در کار پروزه و کارای دانشجویی بازی هم بکنم

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید ( از جواب دادن نترسین و هرچی تو ذهنتون هست بگین )

Arthur
2012/09/28, 16:04
درود!
از لحاظ تنوع برنامه ها آی او اس در مقام اول قرار داره.
ولی با اومدن ویندوز 8 و سرفیس شرایط عوض خواهد شد.
توی اون پردازنده ها که گفتی من که یه چند تا تست دیدم پردازنده Exynos سامسونگ از تگرا 3 سریع تر بود.ای 5 و ای 5 ایکس هم که دو هسته ای هستند!
بین آندروید و آی او اس سیستم عامل آی او اس تنوع بیشتری در تعداد برنامه ها داره!
من که پیشنهاد میکنم تا اومدن سرفیس صبر کنی.با توجه که دانشجو هستی.ویندوز بیشتر به کارت میاد.
راستی چرا به اولترا بوک های جدید ایسوس یه نگاه نمیندازی؟وزنش 1.1 کیلوگرم هست.خیلی هم قدرت پردازشی بالایی دارن.

camry
2012/09/28, 16:10
تا اومد سرفیس و بعدم ک ر . ک شدن برنامهاش خیلی طول میکشه اگرجه من بیشتر قصدم جمع آوری اطلاعات پیرامون تبلت هست تا خرید

درکل به ترتیب چه سی پی یو هایی خوبن ؟

این اولترابوک که گفتین کدوم مدله ؟ قیمتشو میگین
در کل شما بیشتر پیشنهاد میدین اولترابوک از تبلت بهتره ؟

Arthur
2012/09/28, 16:19
منظورتون از *** شدن برنامه های سرفیس چیه؟برنامه های سرفیس همین برنامه هایی هستند که روی ویندوز پی سی تون نصب میکنید!بعد از ریلیز شدن ویندوز 8 هم خیلی زود خود ویندوز *** خواهد شد!
سی پی یو ها برای کارهای مختلف ساخته شدند!و بر اساس بودجه میشه بهترین رو انتخاب کرد! در کل ولی سری آیوی بریج الان شاخ هست.:دی
اولترا بوک ایسوس فکر میکنم مدل ux33 بود.میتونید از سایت دیجی کالا مشخصات دقیق و قیمت ش رو دریافت کنید!ولی برای خرید عجله کنید.چون معمولا از این جور مدل ها تعداد بسیار کمی وارد ایران میشه!:دی
قیمت اونی که من دیدم با 6 گیگابایت رم و پردازنده آیوی بریج کور آی 7 و اس اس دی 256 گیگابایتی حدود 3 میلیون تومان بود!!!:دی
....
اولترا بوک ها صد در صد قدرت پردازشی بیشتری نسبت به تبلت دارند ولی گران هستند!:دی

camry
2012/09/28, 16:25
مگه میشه یعنی مثلا میشه photoshop یا autocad کامپیوتر رو روی تبلت ریخت اینطوری که هنگ میکنه !!!
اینطور که معلومه اولترا هم خیلی گرون هستن

Arthur
2012/09/28, 16:33
مگه میشه یعنی مثلا میشه photoshop یا autocad کامپیوتر رو روی تبلت ریخت اینطوری که هنگ میکنه !!!

بله!نسخه پرو تبلت سرفیس این قابلیت رو داره!با توجه به پردازنده آی 5 هنگ نمیکنه!
در مورد گرانی اولترابوک هم باید بگم .... اینجا ایران است :دی:دی

gonzoo
2012/09/28, 17:41
بله!نسخه پرو تبلت سرفیس این قابلیت رو داره!با توجه به پردازنده آی 5 هنگ نمیکنه!
در مورد گرانی اولترابوک هم باید بگم .... اینجا ایران است :دی:دی
دیالوگ همیشگی مهدی:d:d
شرمنده تاپیک منحرف شد

Ali Fatehi
2012/09/28, 17:45
به نظر من یکی از بهترین ها ایپد جدید است من هم می خواستم بگیریم که متاسفانه در عرض 30 روز 300 هزار تومان گرون شد iPad new 16g 4g و به قیمت 1610000 رسید برای همین دست نگه داشتم .

سیستم عامل ios یکی از بهترین ها است حتی در برخی از موارد بهتر اندروید . فقط به نظر من یکی از بدی های ios نداشتن ویجت و این جور شخصی سازی ها . اما اگر می خواهی برنامه های ایپد ببیننی بروی به این سایت من هنوز ایپد نخریدم اما 9 گیگ برنامه و بازی هاشو دانلود کردم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.