PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش لپ تاپ lenovo y580 همراه با هارد ssd

hajji
2012/09/28, 00:43
سلام
دوستان تو اين وضعيت بازار يه لپ تاپ دارم تك خال:68: كاملا نو و دست نخورده كه يك هفته است گرفتم از رو مهر گارانتي هم كه هنوز خشك نشده ميشه فهميد. بخدا يك هفته بازار رو زير رو كردم پيدا شد:icon_ (27): . الان كه نگردين نيست چون گشتم نبود. و اما چي هست ؟ LENOVO Y580
كانفينگ با اين قيمت نوبره خدايي . رويو اون رو هم اينجا بخونيد حال كنيد
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ف (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)قط اين جمله آخر رو تو جمع بندي و قضاوت داشته باشينWe have nothing but praise for the performance of the Y580. ميگه : ما چيزي جز تحسين براي عملكرد Y580 نداريم . مشخصات هم همين جا ذكر شده فقط با اين تفاوت كه من هاردش رو با يه هارد SSD 60G عوض كردم و بايوس كارت گرافيك و درايور پردازنده رو با نمونه هاي تغيير يافته توسط خود شركت انوديا عوض كردم كه نتيجه اش شده محشر.اين امتياز بنچ ماركي كه توسط برنامه PCMark 7 سايت نوت بوك چك تو رويو ثبت كرده : 2646 و اما بعد تغييراتي كه من دادم و امتيازي كه آوردم و تو خود سايت 3DMARK هم ثبت شده :3921 كه خدايي خودتون برين با امتياز لپ تاپ هاي ديگه مقايسه كنين . ( شركت لنوو بفهمه درجا استخدامم ميكنه ):D.اينم آدرس بنچ مارك من : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. كه البته عكس هاش رو گذاشتم .
حالا چرا اين نوبر رو با وجود اينكه يك هفته نشده گرفتم ميفروشم ميفروشم ؟ چون اينو براي كارهاي درسيم تو دانشگاه كه تري دي و مايا و ... هست گرفته بودم ولي يكي از بچه هاي ترم آخري دانشگاه يدونه
MAINGEAR ex-l 17 داره كه خوب ميده غوليه واسه خودش (ايننم مشخصاتفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ) بدجور چشمم رو گرفته .خدا بخاد اينو و سيستم خونه رو بفروشم اونو بخرم .
حرف آخر چون دستگاه كاملا نو هست قيمت نميتونم بدم فقط بگم قيمت روز منهاي 50 تومن كه البته هارد SSD و كولر لپ تاپ DEEP COOLER N8 و يه فلش مموري 32 گيگ پرواستيك و كيف و موس هم همراهش هست كه اونا رو هم يجور راه ميام ديگه .:57: تموم !1328013281132821328313285132861328713284

hajji
2012/09/29, 02:40
up...............up.....up..UP.UUPPP

rajah
2012/09/29, 09:32
دوست عزیز قیمت پایه رو اعلام کن شاید کسی ببینه و خریدار بشه

rajah
2012/09/29, 09:48
MAINGEAR ex-l 17 داره كه خوب ميده غوليه واسه خودش (ايننم مشخصات
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ) بدجور چشمم رو گرفته .خدا بخاد اينو و سيستم خونه رو بفروشم اونو بخرم .

این لپ تاپی که شما عرض کردید بصورت کاستمایز کانفیگ شده و قیمتی بالای 12 میلیون داره یعنی شما می خواید این همه هزینه کنید؟
خیلی غوله ولی اگه شما به اندازه پولی که می دید ازش استفاده ببرید (که فکر نمی کنم)
به عقیده بنده اگه با 5.5 میلیون یه gt70 از msi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند._tabs) بخرید فکر بهتری باشه

hajji
2012/09/29, 17:49
سلام
این لپ تاپ دست دو و بدون گارانتیه و البته قراره با من راه بیاد .ولی خوب ارزش داره.

abbas90
2012/09/29, 21:08
ببخشید
به نظر شما منطقی هست کسی که داره این همه پول لپ تاپ میده به خاطر 50 تومن پایینتر دست دومشو بگیره
به هر حال نظرتون رو قیمت عوض شد خبرم کنید

hajji
2012/09/29, 23:38
عزیز متوجه منظورتون نشدم.؟؟؟ نظرم رو قیمت چی عوض بشه ؟؟؟

abbas90
2012/09/30, 18:56
اصلاح شد
ببخشید
به نظر شما منطقی هست کسی که داره این همه پول لپ تاپ میده به خاطر 50 تومن پایینتر دست دومشو بگیره
به هر حال نظرتون رو قیمت عوض شد خبرم کنید

hajji
2012/10/01, 14:52
سلام
حالا منظورتون رو متوجه شدم . خب عزيز وقتي شما ببيني جنس دست دو با نمونه نو اون هيچ فرقي نداره اونوقت 50 تومن هم 50 تومنه ! من چون به سيستم خونه عادت كردم و هنوز دانشگاه و بيرون نرفتم فقط لپ تاپ رو در حد تست روشن كردم بخدا . چون قصد فروشش رو هم كردم همونجوري گذاشتم تو كارتونش تا دست نخورده باشه . روز به روز هم **** داره ميره بالا و احتمال قطع واردات لپ تاپ هست پس اگه تا 15 مهر فروش نره بيخيال ميشم و نميفروشم . حالا هم لپ تاپ با هارد ssd و كولر لپ تاپ و فلش برام در اومده به ترتيب 2400000+250000+50000+50000=2750000
كه با نهايت تخفيف همشو رو هم ميدم :2700000 تومن. البته اين قيمت تا 15 مهر اعتبار داره

mrg66
2012/10/06, 21:24
دوست عزیز برای خرید لپتاپ بهت پیام خصوصی دادم.چک کن....@};-

hajji
2013/02/01, 14:16
سلام دوستان
بعد مدت ها بالاخره با بدشانسی باگرون شدن جادوی سبز(لامصب رو رو چشم کور بزاری بینا میشه) نتونستم اونی که میخواستم رو بخرم ولی با خوش شانسی و حرف شنوی از دوستمون rajah یدونه
MSI GT70 کارکرده گیر اوردم و خریدم . حالا خوب چون نو اومده به بازار و لنوو شده دل آزار " دوستانی که به یک همراه با وفا احتیاج دارند و همچنین میخان لنوو رو دوباره دلشاد کنند " در خدمتم .
بالطبع از تاریخ اولین پست تا حال که 13 بهمن هست لنوو یار و همراه من بوده .
قیمت هم توافقی (من قیمت خاصی در نظر ندارم )
عجله ای برای فروش ندارم .
از وسایل همراه که تو پست اول ذکر شده فقط هارد SSD همراه اش فروخته میشه.
به امید سربلندی ایران و ایرانی

Beni7192
2013/02/01, 14:33
قیمت پایه رو میگید شاید یکی از دوستام خواست؟!

Castiel
2013/02/01, 14:46
دوست عزیز هارد ssd؟؟؟!! میدونید این کلمه اشتباه هست؟
ssd درسته دیگه نیازی به پسوند و پیشوند نیست. ملت ما به هر چیزی که بتوان داخل آن چیزی ذخیره کرد می گویند هارد فلان فلان شده.

mahdi8880
2013/02/01, 21:14
خوب یه قیمتی بگو
3000000 ت خوبه مثلا؟

hajji
2013/02/03, 04:33
سلام
مدیر جان بگم EPP DRAm یا دیسک سخت یا سولید دیسک یا .... اینجوری ماشین هم که ما میگیم اشتباهه بقولی باید بگیم خودرو
دوستان دیروز معامله ای کردم با دوستی[..] دیرینه . صبح مبلغی واریز کردم جنسی رو با پیک بفرسته " ظهر شد و خبری از محموله نشد . زنگ زدم که پس چی شد ؟ دوست دیرینه[..] گفت از صبح تا حالا (ظهر) که داشتم جنس رو تهیه میکردم تا بفرستم قیمت چرک دست از نوع سبزش%%- 300 تومن کشیده بالا !!! بیزحمت مابعدتفاوت اش رو بده تا بفرستم(منو میگی: آ:-o) والا شرمنده !!!! [-( منم تا حالا همش فکر میکنم8-> مرحوم گل آقا اگه بود چی میگفت تو این روزگار ( لابد میگفت روزگار غریبی شده نازنین:)) ) !!!!!
حالا خدا اموات همه مون رو بیومرزه من قیمت بدم !!!! بفرض گفتم:^o ! یه سیب تو هوا هزار چرخ میزنه تا بیوفته زمین ! مگه نه!!!!!!!!!!!!!!b-(

Castiel
2013/02/03, 08:02
دوست عزیز طبق قوانین باید قیمت پایه و مهلت فروش را تعیین کنید. تا الان هم برخوردی با شما نشد ولی نه خبری از قیمت هست و نه مهلت فروش
دوستان هم گناهی ندارند که شما قدرت تعیین قیمت ندارید.
در ضمن اون بحث خودرو و ... چه ارتباطی با ssd داشت؟ خوب نیست اشتباهات خودتان را به این شکل مسخره توجیه کنید.

ALIREZA228
2014/01/17, 16:46
سلام لپتاپت تنها با چه قیمتی حاضری بدی شاید باهات تمومش کردم کجا بیام

Yaser_Aramesh
2014/01/17, 16:57

تاپیک مال چندین ماه پیشه و استارتر تاپیک از اکتبر 2013 نیومده فروم بعد شما میخوای این رو بخری ؟!

Reza Eshraghi
2014/01/17, 18:55

آقا علیرضا عزیز به تاریخ استارت تاپیک ها دقت کنید و تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید لطفاً !
در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید !
با تشکر از همکاری و تذکر استاد یاسر عزیز @};-
تاپیک بسته شد !