PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فوری: سایت گوگل، تا دقایقی دیگر ***** می شود!!!

Hessam
2012/09/23, 22:20
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از سايت وبگردي 2030 دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از ***** شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا دقایقی ديگر خبر داد!!!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بولتن نیوز: در پی درج خبر "مشارکت گوگل در رزمایش نظامی آمریکا در خلیج فارس" از سوی بولتن نیوز و آشکار شدن جدال علنی گوگل با جمهوری اسلامی ایران، دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از ***** شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.
در این رابطه باشگاه خبرنگاران لحظاتی پیش خبرداد: دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از ***** شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.
خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا دقایقی ديگر در سراسر کشور ***** مي‌شوند.
وي در خصوص مدت زمان ***** اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور ***** خواهند شد.
گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

منبع:بولتن نیوز

VSH-Katana
2012/09/23, 22:25
ما در اعتراض به گوگل خانه خود را آتش خواهیم زد

Castiel
2012/09/23, 22:40
بله همین الان مسدود شد، واقعا ممنونم که بنده به هر سه ایمیل کاری خودم روی جیمیل دسترسی داشتم!!

ya30n
2012/09/23, 22:41
اصرار مکرر مردمی ؟
خدایا مارا بفرمااااااا !

Castiel
2012/09/23, 22:44
درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران

دوستان شما درخواستی دادید؟؟!!!

ATA
2012/09/23, 22:46
دیگه چه خبر !! بگو بابا

Hessam
2012/09/23, 22:46

نه والا! گورمون کجا بود که کفن داشته باشیم؟!:d

Arthur
2012/09/23, 22:47
دستشون درد نکنه!
واقعا گوگل شورش رو در آورده از بس تصاویر غیر اخلاقی برای کابران جیمیل ارسال میکرد!!!:دی:دی.
........
چه میشود کرد جز تاسف!
نصف سایت ها که فیل تره!!!!نصف شون هم مثل سایت انویدیا کلا اصلا رات نمیدن تو!!!:دی.
.........
سوال هوش منتخب دنیا=سه سایت در این را نام ببرید که بدون دردسر قابل دسترسی باشند!!!:دی

farjam1990
من درخواست داده بودم! :دی
دیگه به اینجام رسیده بود از بس این گوگل منو دچار انحراف کرد! از مسئولین برای بستن این سایت وابسته به استکبار ممنونم!

ya30n
یادم به کره ی شمالی افتاد ! ایران شمالی ! :دی !

Spark-
2012/09/23, 22:49
این درخواستهای مردم به کجا صورت گرفت؟ 1ساله داریم ار سرعت نت مینالیم هیچ خبری نیست! این یکی چقدر سریع جواب داد!

Beni7192
2012/09/23, 22:51
من تو کفم این مردم چقدر ...... آخه این همه سرویس رایگان که نظیرشون رو نمیتونی جایی پیدا کنی رو باید به خاطر یه عده که اصلا نمیدونند اینترنت چیه از دست بدیم!
به خدا پیامبر ما رو سرش خاکستر و ذغال داغ میریختن بازم که طرف مریض می شد می رفت عیادتش!
اگه آزادی بیان بده پس چرا این همه ادعای دموکراسی داریم ما!
خدایا این ملت حتی بلد نیستن بدون گوگل دو تا پیج تو اینترنت باز کنن!

Beni7192
2012/09/23, 22:56

جیگر مگه بهت sms ندادن؟
یه سری پیام های زنجیره ای را انداخته بودن که گوگل رو سه روز تحریم کنید!
اینا هم از خدا خواسته درجا شیلtرش کردن!
من جای مسئولان گوگل بودم خودم سرورم رو برای ایران می بستم!

hamidparsafar
بله ، متأسفانه شاهکار دیگری از **** مهرورز رو شاهدیم ، بخدا ما نسل سوخته ایم ، سوخته که واسه یه دقیقشه ، نسل جزغاله شده ایم !!! همین الان که ما با gmail کار داریم باید ...تر بشه !!!

Arsn
الان بخندیم ؟؟؟

لطیفه جدیده ؟؟؟

gonzoo
2012/09/23, 23:03
:)):))
به هر حال هر چند وقت یک بار یه موضوعی پیدا میشه تا ذهن مردم مشغول کنن تا بیشتر به فرعیات بپردازن نه به موضوعات اصلی...ولی معمولا عده ای خاص (زیاد) هستن که اصلا ذهنی برای مشغول کردن ندارن!!