PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تبدیل

ali hidden
2012/09/23, 15:51
سلام.من دنبال یک تبدیل میگردم که hdmi رو به dvi-d از نوع سینگل یا معمولی تبدیل کنه.میخواستم ببینم همچین تبدیلی وجود داره؟؟؟

saeid6574598
2012/09/23, 16:06
با سلام !

بله علی آقای گل ! وجود دارد ! البته برای یافتنش ، باید کل بازار کامپیوتر را بگردید .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته از طریق این کابل ها هم می توانید اقدام کنید :

ali hidden
2012/09/23, 16:24
عزیز مشکل اساسی من اینه که عکس تبدیل بدون سیم که سر طلایی داره رو گرفتم ولی پین تبدیل بزرگ هست و پین ورودی مانیتور کوچک هست.قسمتی که تبدیل سه ردیف 8تای پین داره وارد ورودی مانیتور میشه اما تک پین به دلیل بزرگی نمیره.ولی فکر کنم این کابل آخری که گذاشتید کار راه انداز باشه.فروشگاه اینترنتی سراغ ندارید برای سفارش؟

saeid6574598
2012/09/23, 19:04
عزیز مشکل اساسی من اینه که عکس تبدیل بدون سیم که سر طلایی داره رو گرفتم ولی پین تبدیل بزرگ هست و پین ورودی مانیتور کوچک هست.قسمتی که تبدیل سه ردیف 8تای پین داره وارد ورودی مانیتور میشه اما تک پین به دلیل بزرگی نمیره.ولی فکر کنم این کابل آخری که گذاشتید کار راه انداز باشه.فروشگاه اینترنتی سراغ ندارید برای سفارش؟
علی جان ! توصیه من این است که حدالامکان از فروشگاه های اینترنتی خرید نکنید چرا که هیچ تضمینی بابت صحت کالا وجود ندارد .

با کمی گشت و گذار در بازار ، میتوانید این کابل را تهیه نمایید . در بازار اهواز که یکی از افتضاح ترین بازارهای کامپیوتر در کشور است ، این جور چیزها پیدا میشه ! چه برسه به بازارهای دیگر !!!

THE DARK KNIGHT
2012/09/23, 19:59
قیمتش هم هفت هزار تومنه...

ali hidden
2012/09/23, 23:20
ممنون بابت پاسخگویی خوب و دقیق تمامی شما دوستان و عزیزان.من مشکلم اینه که ته دنیا یعنی بوشهر زندگی میکنم که محرومترین استان و شهر دنیاست،از فردا میرم سروقتش بگردم ببینم چی میشه.بازم ممنون