PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از تلفن همراه در هواپیماهای بویینگ تا 2013

Navid.y
2012/09/23, 13:45
سلام خدمت همه

13217

در جولای سال جاری شرکت بویینگ اعلام کرد تا سال 2013 مسافران میتوانند از تلفن همراه در هماپیماهای 727-787-777 استفاده کنند. این تکنولوژی با همکاری شرکت پاناسونیک اجرایی خواهد شد.

سازمان FAA در آمریکا هنوز اجازه ی این فعالیت را صادر نکرده اما شرکت بویینگ اعلام کرده تا 2013 این طرح اجرایی خواهد شد.

بویینگ همچنین اعلام کرد امکان استفاده از WiFi هم به زودی اضافه خواهد شد و تا سال 2014 امکان stream کردن ویدیو هم هست.

منبع1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
منبع2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

saeid6574598
2012/09/23, 13:54
نوید جان ! اینم یکی دیگر از خبرهایی بود که نمک بر زخم پاشید !

ما اینجا هنوز سوار هواپیما نشده ایم ؛ می گویند دستگاه های دیجیتالی خودتان را خاموش کنید . وای فا و استریم که دیگه اصلا به ذهنمون خطور نمی کند !!!

Navid.y
2012/09/23, 21:53

ما اینجا هنوز سوار هواپیما نشده ایم ؛ می گویند دستگاه های دیجیتالی خودتان را خاموش کنید . وای فا و استریم که دیگه اصلا به ذهنمون خطور نمی کند !!!
تازه این که چیزی نیست.

هماپیماهای اونطرف جی پی اس داخلی دارن. یه رادار داخلی برای جلوگیری از برخورد هواپیماهای نزدیک دارن. فرودگاهاشون مجهز به سیستم فرود ils هست. یعنی هواپیما خودش با اتو پایلت فرود میاد. و هزار و یک جور تکنولوژی دیگه.

اونوقت 170 هواپیمای ما رو در سراسر دنیا ثخزیم میکنن که سرویسای تعمیراتی بهشون ندن. حالا انگار چندتا داریم که 170تاش هم ثخزیم بشه. (این خبر رو اخبار خودمون هم گفت).

darkknight
2012/09/23, 23:26
همین اینترنت رو درست به ما بدن
توی هواپیما اینترنت دادن پیشکششون

Editor In chief
2012/09/24, 00:13
دوست عزیز در حال حاضر در بیشتر خطوط هوایی امریکا مانند Delta Airline شما با پرداخت مبلغی می توانید از سرویس اینترنت در داخل هواپیما استفاده کنید. من خودم این موضوع را از نزدیک دیدم.

rre_za
2012/09/24, 05:11

همه جا همینطوره که موقع take off و landing میگن خاموش کنین... فقط خط ایران نیست , بعد از Take off میتونین استفاده کنین از دستگاههای دبجبتالیتون...

VSH-Katana
2012/09/24, 11:28
از من خلبان گوش کنید:کلا احتمال اخلال روی هواپیما از طریق این دستگاههای دیجیتال کمه ! تازه این جدیدا که دیگه هیچ فقط واسه اطمینان میگن آخه شانس که نداشته باشی حلوا هم دندون میشکنه!

Navid.y
2012/09/24, 16:59
از من خلبان گوش کنید:کلا احتمال اخلال روی هواپیما از طریق این دستگاههای دیجیتال کمه ! تازه این جدیدا که دیگه هیچ فقط واسه اطمینان میگن آخه شانس که نداشته باشی حلوا هم دندون میشکنه!
در شرایط عادی اگه گوشی روشن باشه آنتن نمیده، پس همینطوری روی باند های مختلف شروع میکنه به برادکست کردن. این برادکست ممکنه مشکل ساز بشه. اما قراره توی بویینگ ها آنتن هم بده.