PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز ۷ زیر پوست iOS 5

Arsn
2011/11/10, 13:42
از ویندوز 7 خسته شدید ؟ تم جدید کار ساز نیست ؟ ظاهر ios رو دوست داری؟ راه حلش را دوستم فارسی گیگ و با نرم افزار IOS Skin Pack بهت میگه . البته من هم اینجا منتقلش میکنم!

انگار قرار نیست ما درست از سر کچل این ویندوز ۷ بیچاره برداریم و هر روز این بخت برگشته را به شکل و شمایلی غیر از شکل و شمایل خودش در می آوریم. پس از تغییر شکل ویندوز ۷ به خواهر کوچکتر خود ویندوز ۸، ویندوز فون ۷ و همچنین گوگل آندروید، اینبار قرعه به نام iOS افتاده است تا ویندوز ۷ محبوب را که اکنون پر کاربرترین سیستم عامل جهان است به سان خود درآورد. کار نیز همانند گوگل آندروید آنچنان پیچیده نیست و با چند حرکت *** به انجام می رسد.

این برنامه توسط همان برنامه نویسی که شمایل گوگل آندروید را به ویندوز ۷ آورده بود آماده شده است.
توجه توجه:
صدای که هم اکنون می شنوید آژیر قرمز است. معنای آن این است که در صورت نصب پکیج iOS Skin Pack هیچ راه بازگشتی ندارید و حتی از طریق سیستم ریستور نیز به سادگی نمی توانید به روزهای خوش قبل بازگردید. پس قبل از نصب دقت فرمایید که صد در صد از ظاهر قدیمی ویندوز خسته شده اید و ظاهر iOS 5 را دوست می دارید. در ضمن توجه کنید حتما قبل از اقدام به نصب UAC یا همان User Account Control را غیر فعال کنید.
برای شروع کار ابتدا از انتهای مطلب نسخه مناسب سیستم خود را دریافت کنید و سپس فایل EXE را اجرا کنید. برای انتخاب نوع نصب دو گزینه Quick Installation و Custom Instalation در اختیار شما است که من ترجیح می دهم از Custom Instalation به دلیل این که هیچ علاقه ای ندارم صفحه خانگی به صفحه Pack DB تغییر کند استفاده کنم تا گزینه Set Skin Pack DB as my Default search and home page را غیر فعال کنم.

799

از قسمت زیر هم می توانید مواردی که علاقه به نصب آن ها ندارید را نصب نکنید. و سپس بر روی کلید Install کلیک کنید تا عملیات نصب آغاز شود.

801

اکنون تمامی کامپوننت های مورد نیاز برنامه شروع به نصب شدن ممی کنند. پس از پایان عملیات نصب سیستم را یک بار خاموش و روشن کنید تا بتوانید پوسته زیبای iOS را مشاهده کنید. پس دقت کنید که انجام تغییرات صد در صد نیاز به بازشروع دوباره رایانه دارد.

802

دریافت برنامه:

Download iOS Skin Pack 64-bit version
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./d4bv7zm)Download iOS Skin Pack 32-bit version
در زیر می توانید تصاویری از این پوسته ببینید که الحق و الانصاف شکیل و جذاب است

804805806

rajah
2011/11/10, 13:47
پوسته خیلی زیبایی هست ولی من با خود7بیشتر حال می کنم

Arsn
2011/11/10, 14:25
نظر هر کسی محترمه و این برای زمانی عالیه که از 7 خسته شدی!

sezar
2011/11/10, 14:46
من خسته هم بشم اینو نمیریزم !! تا دیوایس اپل نباشه پوسته اش به درد نمیخوره!

NinIX
2011/11/10, 15:08
جالبه اما من خسته بشم منتظر 8 می مانم ... اما این کا هم برای تنوع جالب هست ... ممنون ...