PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت ملی ایران از هفته آینده!

Hessam
2012/09/20, 19:42
وزیر ارتباطات از آغاز بکار شبکه ملی اطلاعات ( اینترنت ملی ) تا هفته آینده در کل کشور برای تمامی دستگاههای اجرایی خبر داد و گفت: حدود ۴۲ هزار دستگاه ****ی تمامی ارتباطاتشان از شبکه اینترنت به شبکه ملی منتقل می‌شود.
رضا تقی پور در پاسخ به خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات اجرای پروژه شبکه ملی اطلاعات و زمان بندی این پروژه که قرار بود در شهریورماه ۹۱ انجام شود، گفت: هم اکنون تفکیک شبکه اینترنت از شبکه ملی اطلاعات برای دستگاههای ****ی در ۲۹ استان انجام شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این پروژه تا هفته دیگر در کل کشور و در تمامی مراکز سوئیچ استانی یعنی ۳۱ استان عملیاتی و طی مراسمی پرده برداری می شود.
وی نصب تجهیزات و جداسازی را از جمله دلایل تاخیر اندک به وجود آمده در این طرح عنوان کرد و به مهر گفت: کلیات اجرای این پروژه به تمامی دستگاهها ابلاغ و به صورت عملیاتی نیز با تمامی وزارتخانه ها مسائل مربوطه مطرح شده است.
تقی پور افزود: براین اساس ارتباط حدود ۴۲ هزار دستگاه ****ی از شبکه اینترنت به شبکه ملی اطلاعات منتقل خواهد شد.
وزیر ارتباطات با اشاره به تبلیغات برخی شرکتهای اینترنتی در زمینه فروش اینترنت ملی یک مگابیتی با قیمت ۷۵۰۰ تومان به شهروندان هشدار داد: عرضه پهنای باند شبکه ملی اطلاعات در این مرحله هنوز برای مردم آغاز نشده است و ارائه پهنای باند به مردم و شخصیتهای حقیقی شرایط دیگری را نیاز دارد که در زمان نهایی شدن، اعلام عمومی خواهد شد.
وی به کاربران هشدار داد: فریب این تبلیغات را نخورند و دقت کنند که این اطلاعات از چه مراجعی اعلام می‌شود.

darkknight
2012/09/20, 20:16
میگم چرا چند روز سرعت داره افت میکنه
الان چون فقط مردم باید از اینترنت استفاده کنن سرعت نصف خواهد شد احتمالا
اینترنت ملی هم که ما نمیتونیم استفاده کنیم
در ضمن الان دیده بان نت داره سرعت2.5مگابیتی رو میده(اسمش هست512کیلو بیتی)

m.313
2012/09/20, 20:22
میگم چرا چند روز سرعت داره افت میکنه
الان چون فقط مردم باید از اینترنت استفاده کنن سرعت نصف خواهد شد احتمالا
اینترنت ملی هم که ما نمیتونیم استفاده کنیم
در ضمن الان دیده بان نت داره سرعت2.5مگابیتی رو میده(اسمش هست512کیلو بیتی)
مطمئنی 2.5 هستش
قیمتش چنده؟

darkknight
2012/09/20, 20:27
مطمئنی 2.5 هستش
قیمتش چنده؟
خودم قبلا استفاده میکردم سرعتش بین280تا300کیلو بایت بود ولی چون هر گیگ5000تومن بود من سرویس نا محدود گرفتم(ماهی22 تومن)
ماهی19800تومن قیمتش هست

Navid.y
2012/10/01, 01:35
یک هفته؟
فکر کنم یه چند هفته ای گذشته ها!
چقدر هم اخبار این روزها دقیقه!
منظورم با خبر آقا حسام نبود، با منبعش بود که ملت رو سرکار گذاشته.

Reza Y
2012/10/01, 11:57
چه خبر بد و نا امید کننده ای دیگه عادت کردیم...

AloneWolf
2012/10/01, 15:29
گل بودو به سبزه نيز آراسته شد :icon_ (37):

Danialdaneshmand
2012/10/01, 17:32
درود

ظاهرا بخشی از پروژه آغاز شده اگر دقت کرده باشید با برنامه های پرoxy هم نمیتونید وارد برخی سایت ها بشید!
البته سرعت من هیچ تغییری نداشته و هنوز نرمال 1 ماه پیش هست!

Osuk
2012/10/01, 17:59
سرعت من به طرز عجیبی از 120 به زیر 20 رسیده !
ولی بعیده ربطی داشته باشه به این موضوع .
کلا من دیگه به خبر بد عادت کردم !

یاحق

Hessam
2012/10/01, 18:21
چند روزیه که اینترنت سرعت پایینی داره و قطع و وصل میشه. نمی تونه بی ارتباط باشه!

alicom
2012/10/01, 19:45
امروزاز صبح تو استان ما داشتن جداسازی رو انجام میدادن . 99 درصد سایتها رو نمی شد باز کرد حتی مودم هم دیگه ip تخصیص نمیداد اما به سایتهایی که سرورشون داخل کشوره (احتمالا) مثل بانک ملی به راحتی مثل قبل می رفت الان دیگه درست شده مثل همیشه اس.:)

THE DARK KNIGHT
2012/10/01, 20:16
واااااااااااااااااااااای.. ........[-(

ROG
2012/10/01, 20:23
عجب بدبختی داریم ما .....

expellite
2012/10/01, 21:06
به به خوشبخت شدیم ......... :-??

Yaser_Aramesh
2012/10/01, 22:09
اگه به هر دلیلی دسترسی به شبکه ی اینترنت جهانی قطع بشه اتفاقات بدی میفته داخل کشور . جنگ داخلی میشه !

به نظر من نمیکنن این کار رو ولی اگه کردن من ساکت نمیمونم.شما هم نمونین

Navid.y
2012/10/01, 22:21
اگه به هر دلیلی دسترسی به شبکه ی اینترنت جهانی قطع بشه اتفاقات بدی میفته داخل کشور . جنگ داخلی میشه !

این کار مثل هیتلرینگ هست.
یعنی این وسط یه عده ای استثنا میشن. بعد از طریق اونا بقیه هم میرن نت!

ساکت موندن هم که غیر ممکنه ولی اینجا در موردش بحث نکنیم بهتره. وگرنه از اینجا هم بیرونمون میکنن!!!

Osuk
2012/10/01, 22:49
سلام
راستی عزیزان یه نکته ای
Internet مخفف International Network به معنی شبکه جهانی هست . اگر نشه به تمام دنیا وصل شد این که اسمش اینترنت نیست اینترانت هست !
یاحق

Reza Y
2012/10/02, 14:39
زندگی تو این خراب شده هر روز قشنگ تر میشه...

th e nd
2012/10/02, 17:46
اعصاب خودتون رو خراب نكنيد . بخوان كاري كنن مي كنن، به من و شما هم اهميت نميدن.
در ضمن همه ما الآن داريم از اينترانت داخلي استفاده مي كنيم!

THE DARK KNIGHT
2012/10/02, 21:05
قراره تو مرحله ی اول در تمام استان ها راه اندازی بشه؟؟؟؟

Dark Bloo
2012/10/26, 16:11

این کار مثل هیتلرینگ هست.
یعنی این وسط یه عده ای استثنا میشن. بعد از طریق اونا بقیه هم میرن نت!

ساکت موندن هم که غیر ممکنه ولی اینجا در موردش بحث نکنیم بهتره. وگرنه از اینجا هم بیرونمون میکنن!!!

زندگی تو این خراب شده هر روز قشنگ تر میشه...

دوستان خواستم چیزی بگم
البته اولش این رو هم بگم که من هم مثل شما از بابت این اقدامات محدود کننده ناراضی ام و با همه تون هم عقیده
ولی علامه دهخدا یه داستانی داره با عنوان "از ماست که بر ماست"؟؟؟!!!!
میخوام بگم خودمون مصبب این اوضاع هستیم
سوء تفاهم نشه گفتم من با همه شما هم عقیده ام ولی نگاه به خودتون و من و چهارتا آدم تو این فروم نکنید که با این موضوع و موضوعاتی از این قبیل مخالفن
آنقدر آدم بلانسبت چی بگه آخه آدم ... پیدا میشه که کلی کیف میکنن و به به و چه چه میکنن
آنقدر آدمای دگم هستن که هنوز فکر میکنن که کلا کامیپوتر و بدتر از اون اینترنت که ساخته دست استکبار جهانی هم هست،
ابزار گناه و گمراهیه
خب با همچین طرز فکری چه کار میشه کرد؟؟
فکر میکنید *****ینگ و حالا این کار چیزیه که مردم ما نخوان؟؟؟؟؟
میخوان حتما هم میخوان
یعنی اصلا نمیدونن چی رو باید بخوان
بعد نتیجش میشه این گنده کاری ها
خلاصه این که جوش نخورین که خودتون رو از بین میبرین
خداییش من هروقت خبر بدی میشنوم شبیه این از شدت ناراحتی تپش قلب میگیرم و عصبی میشم
ولی این راهش نیست حالا فهمیدم
آدم باید اهدافشو داشته باشه و به اونها فکر کنه که این چیزا کم نمیشه که بیشتر هم میشه
خلاصه اینکه غصه نخورین

Navid.y
2012/10/26, 21:27
مدتی است میخواهم نرم افزارهای کامپیوتر را بروز کنم نمیتوانم .خدایا خودت اینهایی که چنین کارهایی را انجام میدهند از خر شیطان پیادشان بفرما .وبه مردم خوب صبوری عطا فرما . دلم گرفته نمیتوانم چیزی بنویسم .
چه برنامه ای؟
این ارتباطی نداره.

البته سرعت باز کردن سایت ها برای من خیلی اومده پایین!!!