PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با asus p8z77-v

788a28
2012/09/20, 15:55
سلام
سلام من یه مشکلی داشتم که نمیدونم ایراد از چیه از گرافیک اصلیمه یا از گرافیک مجتمع لطفا راهمایی کنید چیکار کنمکسی که با این مادربورد کار کرده همچین مشکلی داره .مشکل من بهشرح زیر است
وقتی من خروجی تصویر رو به کارت گرافیک می زنم و درکنترل پنل virtu mvp تعیین میکنم نرم افزاری مثل فتو شاپ با گرافیک مجتمع کار کنه ولی وقتی به تنظیمات فتوشاپ میرم فتوشاپ قدرت پردازشی از گرافیک اصلی استفاده میکنه و با کارت گرافیکم کار می کنه ولی وقتی خروجی تصویر رو به مادربورد می زنم در تنظیمات زده با گرافیک مجتمع کار میکنه مثل عکسی که گذاشته لطفا راهنمایی کنید دلیلش چیه
همین مشکلی که گفتم در gpu-z هم وجود داره مثل اون عکس لطفا این هم راهنمایی کنید 1310713108
cpu : intel core i 5 3570-intel HD 2500
mb : asus p8z77-v
graphic card : asus gtx 560 ti /dc2/2gb
در ضمن اخرین نسخه درایورها در کامپیوترم است و تمامی عکس ها وقتی تهیه شد که خروجی تصویرم به مادربورد وصل بود

AmirMahmood
2012/09/23, 13:22
فکر کنم این بخاطر i-mod و d-mod بود mvp است . تا اونجایی که یادمه تو d-mod (مانیتور به گرافیگ مستقیما وصل شده ) یه گزینه هست که تو ای مود هست و تو دیمود نیست به اسم intel insider که باعث میشه اینطوری بشه . وقتی یه گرافیک وصله نمیتونه از intel استفاده کنه