PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر مهم: آیفون ۵ به ایران نمی آید!!!

Hessam
2012/09/20, 11:49
طبق اطلاعات منتشر شده از آیفون ۵ این محصول اپل به دلیل اینکه فقط سیم کارت نانو را پشتیبانی می کند، حتی اگر وارد ایران هم شود برای ایرانیان یک محصول بیهوده خواهد بود!!
تنها ایران و چند کشور دیگر هستند که از سیم کارت های بزرگ استفاده می کنند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اگر شما آیفون ۴اس داشته باشید، حتماً سیم کارت خود را پانچ کرده اید اما سیم کارت نانو از آن هم کوچکتر شده است.
این را هم اضافه کنم که قیمت آیفون ۵ که ١٩٩$ و ٢٩٩ $ و ٣٩٩$ اعلام شده بود فقط در صورتی است که فرد خرید کننده از سیم کارتی که اپل با آن قرار داد دارد استفاده کند و اگر آیفون ۵ در ایران عرضه شود با قیمت های ۶۴٩$ و ٧۴٩$ و ٨۴٩$ + این که قیمت $ ٢۵٠٠ تومان است و همچنین + مالیات بر ارزش افزوده و گمرک است که بیش از 3000 تومان محاسبه خواهد شد!

پس به آیفون ۴s راضی باشید و قید آیفون ۵ را بزنید!:D

Yaser_Aramesh
2012/09/20, 11:57
من هم موافقم که وارد نشده ! البته برای مدتی !

saeid6574598
2012/09/20, 12:19
حسام جان ! ما ایرانی ها ، داغ خیلی چیزها به دلمان مانده است ! آیفون 5 که جای خود را دارد !!!

در ضمن اگر این نانو سیم کارت ها وارد بازار بشوند که ایرانسل و همراه اول سکته می زنند !

ایرانسل الان داره با 3 هزار تومان ، سیم کارتهاش رو می فروشه !!! بی کار نیست بیاد این سیم کارت ها رو بیاره و نونش رو آجر کنه !

در ضمن من فکر نکنم هیچ ایرانی ای ، هزینه گزافی رو بابت این نوع سیم کارت ها بپردازد !!!

Beni7192
2012/09/20, 12:34
بهنام جان ! ما ایرانی ها ، داغ خیلی چیزها به دلمان مانده است ! آیفون 5 که جای خود را دارد !!!

در ضمن اگر این نانو سیم کارت ها وارد بازار بشوند که ایرانسل و همراه اول سکته می زنند !

ایرانسل الان داره با 3 هزار تومان ، سیم کارتهاش رو می فروشه !!! بی کار نیست بیاد این سیم کارت ها رو بیاره و نونش رو آجر کنه !

در ضمن من فکر نکنم هیچ ایرانی ای ، هزینه گزافی رو بابت این نوع سیم کارت ها بپردازد !!!
جیگر اشتباه گرفتی حسام خبر رو نوشته!!!

rajah
2012/09/20, 13:29
سیم کارت نانو 40 درصد کوچکتر از سیم کارت میکرو هستش که تو 4s استفاده شده بود
البته این تنها نیست آیفون 5 از شبکه فوق العاده پرسرعت lte پشتیبانی می کنه که می تونه با سرعتی برابر 100 مگابایت بر ثانیه دانلود کنه و اصلا با شبکه هایی که تو ایران رایجن قابل قیاس نیست و خیلی دیگه از امکاناتی که تو ایران کاربرد نخواهد داشت پس بفکر شاهزاده اپل نباشین

Reza Y
2012/09/20, 13:37
روزگار بدی شده حلا حالا ها قراره از این خبر های مهم بشنویم...

Bahman_D
2012/09/20, 13:46
حالا بدون آیفون 5 چطوری به زندگی ادامه بدیم ؟؟؟؟؟!!!!! :-ss [-O< :))

darkknight
2012/09/20, 14:14
حالا الان میشه بگید چه کاری ایفون5 انجام میده که 4sتو ایران انجام نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farjam1990
2012/09/20, 14:20
حالا بدون آیفون 5 چطوری به زندگی ادامه بدیم ؟؟؟؟؟!!!!! :-ss [-O< :))

واقعا من نگرانم :دی
هیچوقت علاقه ای به این برند نداشتم :دی اما موندم چطور زندگی کنم :)))

saeid6574598
2012/09/20, 14:47
سیم کارت نانو 40 درصد کوچکتر از سیم کارت میکرو هستش که تو 4s استفاده شده بود
البته این تنها نیست آیفون 5 از شبکه فوق العاده پرسرعت lte پشتیبانی می کنه که می تونه با سرعتی برابر 100 مگابایت بر ثانیه دانلود کنه و اصلا با شبکه هایی که تو ایران رایجن قابل قیاس نیست و خیلی دیگه از امکاناتی که تو ایران کاربرد نخواهد داشت پس بفکر شاهزاده اپل نباشین
من هم با نظر سعید جان موافقم !

خیلی از اسمارت فون ها در کشور ما ، آنطور که باید و شاید از قابلیت هایشون استفاده نمیشه ! ( به خاطر مسائل بووووووووووووووووووق )

متاسفانه خیلی ها گوشی های 1 میلیون به بالا دستشون هست اما فقط از روی چشم و هم چشمی این گوشی ها رو خریدند و متاسفانه امکاناتشون زیر دست چنین افردای ، به هدر می رود .

Ali Fatehi
2012/09/20, 14:58
خبر معتبر دارم که کسانی در حال وارد کردن تجهیزات مخابراتی 4G به داخل کشور هستند .

بگذریم .

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مشکل نانو سیم کارت آیفون 5 برای ایرانیان حل شد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

carolin
2012/09/20, 16:35
سلام
همانطور که دوست عزیزم علی آقا گفتند مشکل خاصی از بابت تبدیل سیم کارت معمولی به نانو نیست چرا که مسلما دستگاه ‍پانچ اون نیز وجود خواهد داشت درست شبیه پانچهای تبدیل کننده سیم کارت معمولی به میکرو.مشکل قیمت بالای آیفون 5 در ایران خواهد بود وگرنه خود آیفون 5 هم بزودی وارد خواهد شد.

Hessam
2012/09/20, 16:52
چرا به زور باید اینکارو انجام داد؟!
به این میگن وصل پینه کردن!! اصلاً اقدام منطقیی نیست که به زور یه سیم کارت رو که موبایل ساپورت نمی کنه، وصل پینه اش کرد!
خب ساپورت نمی کنه دیگه... چرا باید چنین اقداماتی انجام داد تا به زورکی از یه وسیله استفاده کرد؟!!
مثل اینکه یه ماشین بنز وارد کشور میشه! ولی لاستیک نداره! به زور و به هر طریقی شده لاستیک پراید رو بهش وصله پینه می کنیم تا راه بی افته! دقیقاً به این صورته!!
آیا این منطقیه؟! چرا؟!! فقط به صرف اینکه چون بنز هست و معروفه و باید ازش اینجوری بهره وری کنیم؟! البته اسمش رو که اصلاً نمیشه بهره وری گذاشت! چون راه حل منطقیی جلوی کاربر نمیذاره.
پس اساساً این راه حل تبدیل سیمکارت، کاملاً غیرمنطقیه و از روی اجبار!

carolin
2012/09/20, 17:02
این هم تعدادی عکس از پانچی که می گفتم:

13109

13110

13111

darkknight
2012/09/20, 19:21
من هم با نظر سعید جان موافقم !

خیلی از اسمارت فون ها در کشور ما ، آنطور که باید و شاید از قابلیت هایشون استفاده نمیشه ! ( به خاطر مسائل بووووووووووووووووووق )

متاسفانه خیلی ها گوشی های 1 میلیون به بالا دستشون هست اما فقط از روی چشم و هم چشمی این گوشی ها رو خریدند و متاسفانه امکاناتشون زیر دست چنین افردای ، به هدر می رود .
الان من galaxys3خریدم ولی وقتی این وضع اینترنت هست چجوری میخواهید از امکانات گوشی استفاده کنم؟گوگل پلی که باز نمیشه هر کلکی هم زدم نشد مسنجر ها هم باز نمیشه ف ی س ب و ک هم همینطور یه سامسونگ اپ باز میشه که پول دانلود برنامه های رایگانش گرون تر از خرید پک های امده بازیش میشه
میمونه صحبت کردن با تلفن که هر گوشی موبایل میتونه این کار رو انجام بده

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/17, 19:58
تو بعضی سایت های ایرانی الان این گوشی رو میفروشن
بین 3700000 تا 5500000