PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا هارد دیسکهای Seagate سری Baracuda مشکل فنی دارند ؟

Cyberlife
2012/09/19, 15:18
سلام

امروز رفتم از بازار یک هارد Seagate سری Barracuda، مدل ST1000DM003 بگیرم

که فروشنده میگفت این سری از هاردها مشکل فنی دارند و تولیدشون متوقف شده

میخواستم بدونم که مشکل این هاردها چیه ؟

Bahman_D
2012/09/19, 16:58
فروشنده محترم احتمالا با مدیر عامل کمپانی سیگیت در تماس هستن که این اطلاعات رو دارند

تنها مشکل هارد های جدید سیگیت اینه که بعضی وقت ها پارک هدش یه صدایی مثل ( چیرررت ) میده که اون هم با آپدیت فرم ور به سادگی حل میشه

خودم 5 تا 2 ترا st2000dm001 دارم که بعضی وقتا اون صدا رو میدادند و با یه آپدیت فرم ور که 5 دقیقه برای 5 تاش طول کشید صدا کلا قطع شد

metall_hero
2012/09/19, 17:02
من تا یک هفته پیش از همین هارد داشتم هیچ مشکلی نداره سرعتش هم خیلی خوب بود
کیفیتشم خوب بود من که راضی بودم هارد 1 ترا بایت با بافر 64 بو با 7200rpm و ساتا 3 مگه قوی تر از این هم اومده که این دیگه تولید نشه
ممکنه تو بازار طی مدت خاصی کم بشه ولی هنوز تولید میشه
نگران نباش دوست عزیز با خیاله راحت خرید کن هچ مشکلی هم نده این سری هارد ها

metall_hero
2012/09/19, 17:03
اینم لینک سایت خارجی که داره با قیمت 90 **** میفروشه
سایت معروفی هم هست :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Y
2012/09/20, 01:06
اصلا کی به حرف فروشنده گوش میده که شما گوش دادی از فروشنده ها باید فقط خرید کرد مشاوره نباید گرفت تولیدات یکی از بزرگ ترین تولید کننده هارد دیسک دنیا مشکل داره؟اینم شد حکایت اون فروشنده ای که به من گفت gt 520 پنج هسته ایه!

bahareh1000
2012/09/20, 07:53
یادم یک روز یک خریدار اومد گفت من پردازنده اینتل می خوام گفت مال شما ساخت کجاست من هم گفتم شوهر عمه من تو همین دهات نزدیک تولید می کنه.
نمی دونم این شایعات رو که سو استفاده از کم اطلاعاتی ما هست رو چرا برای بازار گرمی پر می کنند .واقعن که خنده داره