PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبیه سازی آیپد بر روی ویندوز و استفاده از اپلیکیشن های گوناگون آپ استور

Arsn
2011/11/10, 13:09
هر ابزار با سیستم عامل خاص خود ارایه می شود که در دیگر ابزارها قابل استفاده نیست. اما استفاده از شبیه ساز ها تجربه کردن این سیستم عامل ها را در ابزار های مختلف ممکن می سازد. خوب اگر دوست دارید از رابط کاربری iOS بر روی ویندوز ۷ لذت ببرید تنها کافیست آموزش ویندوز ۷ زیر پوست iOS5 را مطالعه کنید اما اگر دنبال تجربه این فراتر از یک پوسته بر روی ویندوز هستید پیشنهاد می کنم emulator آیپد بر روی ویندوز استفاده کنید. برنامه ای تحت عنوان iPadian که ضمن متن باز بودن خود توانایی اجرا کردن برنامه های iOS را بر روی ویندوز به صورت فول اسکرین دارد و زین پس می توانید از اپلیکیشن های آندروید استفاده کنید و از آن ها لذت ببرید.

792
برای استفاده از این برنامه تنها کافی است به اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)که مکان خوبی برای دانلود بدون تحریم و دردسر است. نگران حجم برنامه هم نباشید چون ۳۵ مگابایت ناقابل بیشتر نیست. پس از دریافت برنامه تنها کاری که لازم است انجام دهید خارج سازی برنامه از حالت فشرده است. سپس خیلی ساده آن را نصب کنید

اکنون می توانید بین برنامه های مختلف حرکت کنید و برنامه مورد نظر خود را با یک کلیک انتخاب کنید. من که از بازی پرندگان خشمگین خیلی لذت بردم و به نظر کاملا بی نقص در شبیه ساز اجرا شد.

793
البته یک اپ استور نسبتا کامل هم در اختیارتان قرار دارد که می توانید اپلیکیشن های مختلفی که دوست دارید را دریافت و استفاده کنید.

794
اگر چه تجربه استفاده از محصولات اپل در ویندوز عالی به نظر می رسد اما هیچ گاه نمی تواند لذت تجربه استفاده از محصولات اپل را برای شما به ارمغان بیاورد. این شبیه سازی پروژه چدیدی است و و ما امیدواریم امکانات بیشتری نیز به آن اضافه شود. در حال حاضر امکانات خاصی برای این برنامه غیر از این موارد وجود ندارد ولی به نظر من آینده روشنی برای این برنامه متصور است.
iPadian در نسخه های مختلف ویندوز شامل XP ، ویستا و هفت به خوبی کار می کند و البته از آنجایی که این برنامه بر پایه Adobe Air است حتما به این برنامه بر روی سیستم خود نیاز دارید

با تشکر - علیرضا (از دوست عزیزم فارسی گیگ تشکر میکنم که مقاله هاش را در اختیارم قرار میده )