PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغ سامسونگ برای Galaxy S III و زیر سوال بردن iPhone 5

Yaser_Aramesh
2012/09/17, 00:05
سامسونگ مدت هاست که با ویدیوهایی به تبلیغ تعدادی از اسمارت فون هایش می پردازد و دارندگان iphone را زیر سوال می برد !

این هم تبلیغ جدید سامسونگ که یک تصویر است اما واقعا شما را به فکر فرو می برد که آیا آیفون 5 واقعا یارای ایستادگی در برابر Galaxy S III را دارد یا نه !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arsn
2012/09/17, 00:22
ای جانم !

تو دهنی بسیار نازی به اپل گرانقدر زده ! راست میگی خو ! حرف حق جواب نداره ! آخه آیفون فقط یه شکل ظاهری و قیافه داشت که این 5 اونها را هم نداره !

مرسی ، مرسی ، مرسی ! روحم تازه شد !

darkknight
2012/09/17, 00:51
من که از خرید گلکسی اس3 راضی هستم چون اپل داره فقط تغییرات جزئی توی مدل جدید میده و اینکه سامسونگ مثل اپل انحصار طلب نیست
من که به شخصه انتظار بیشتری داشتم از اپل
در ضمن باید می نوشتن که اپ استور و گوگل پلی توی ایران یا شیلتر هستند یا توی ترحیم در نتیجه هیچکدوم در این زمینه برتری نداره

VSH-Katana
2012/09/17, 00:57
من که از خرید گلکسی اس3 راضی هستم چون اپل داره فقط تغییرات جزئی توی مدل جدید میده و اینکه سامسونگ مثل اپل انحصار طلب نیست
من که به شخصه انتظار بیشتری داشتم از اپل
در ضمن باید می نوشتن که اپ استور و گوگل پلی توی ایران یا شیلتر هستند یا توی ترحیم در نتیجه هیچکدوم در این زمینه برتری نداره
البته در ایران هم با راههای مختلف و نه چندان سخت میشه واردشون شد

Arthur
2012/09/17, 01:01
نه شرقی ! نه غربی ! جی ال ایکس ایرانی!!! =))

darkknight
2012/09/17, 01:38
البته در ایران هم با راههای مختلف و نه چندان سخت میشه واردشون شد
بله ولی چندان هم راحت نیست

Ali Fatehi
2012/09/17, 02:58
البته انصافا حال گیری بود از ارائه این تلفن همراه جدید اپل . درست که من از طرفداران اپل هستم . اما انصافا در این خصوص کم کار کرد. البته شاید 30 یا 3t کاری اون ها باشد.

اما این تبلیغ بالا کمی زیرکانه کار شده است . برای مثال بعد از معرفی سخت افزار ها هر دو گوشی سامسونگ به معرفی قابلیتهای نرم افزار ان پرداخت که خود ایفون هم چیز های جدید داشت .

s@j@d
2012/09/17, 08:55
آقا خداییش اپل چی داره؟ اگه به ظاهر باشه که اصلا قشنگ نیست یه صفحه نمایش کوچیک داره و یه قابی که دوبرابر صفحه نمایشه . اگه از نظر سخت افزاری باشه که همه چیزش واقعا از سامسونگ پایین تره. اگه از نظر os باشه که دیگه چی بهتر از اندروید. اگه از نظر قیمتش باشه که قیمت سامسونگ با توجه به کانفیگش واقعا ریزنبل هستش ولی اپل الکی گرونه
این نظر شخصی منه و واقعا بدون تعصب بود که هیچ اعتبار علمی دولتی نظامی سیاسی فرهنگی نداره:D

s@j@d
2012/09/17, 08:59
البته انصافا حال گیری بود از ارائه این تلفن همراه جدید اپل . درست که من از طرفداران اپل هستم . اما انصافا در این خصوص کم کار کرد. البته شاید سیاست کاری اون ها باشد.

اما این تبلیغ بالا کمی زیرکانه کار شده است . برای مثال بعد از معرفی سخت افزار ها هر دو گوشی سامسونگ به معرفی قابلیتهای نرم افزار ان پرداخت که خود ایفون هم چیز های جدید داشت .

یه چیز دیگه هم هست . اینکه اس 3 زودتر تولید شد و ایفون 5 تازه . پس باید خیلی بهتر و بالاتر میشد

Osuk
2012/09/17, 12:43
سلام
چه تبلیغ زیرکانه ای !
من کم کم دارم فکر میکنم گلکسی بهتره !
خیلی هم بی جا نگفته البته
یاحق

Castiel
2012/09/17, 12:45
واقعا درصد تنفر من از اپل روز به روز در حال افزایش است.

s@j@d
2012/09/17, 14:38
Castiel (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جان منم قبلا به این شدت از اپل بدم نمیومد ولی الان منم مثل خودت نمیدونم چرا اینقدر دارم ازش بد میبرم . البته شاید هم بخاطر تولیدات خوب و روزبه روز بهتر سامسونگه که باعث شده بتونیم یه محصول خوبی مثل اپل یا حتی بهتر با قیمت مناسب تری بخریم و کم کم از اپل بد برده باشیم

THE DARK KNIGHT
2012/09/17, 17:43
Galaxy S III واقعا نسبت به Iphone 5 برتره.
بعد از مرگ استیو جابز شرکت اپل فقط به فکر درآمد زایی از طریق شکایت از سامسونگه نه ارتقای محصولاتش...

Yaser_Aramesh
2012/09/17, 21:27
پاسخ اپل به سامسونگ

Yaser_Aramesh
2012/09/17, 21:39
Lumia 920 VS iphone 5

Arsn
2012/09/17, 21:47
حتی خودش هم بعضی جاها به ضعف هاش اشاره کرده ! مثل اینکه مغز جدید اپل (تیم کوک) همچین هم کوک و حساب شده کار نمیکنه !

خدا شفاشون بده ! ولی اصلا تو بگو از همه نظر آیفون 5 خداست ، وقتی انقدر زشت و بد قواره است واقعا حیف پول که براش بدی !

Beni7192
2012/09/17, 21:50
البته باسخ طرفدارای اپل بوده!

یکی از کاربرای فون ارنا هم اینجوری جوابشونو داده

i have this comment below and just want to put it on top so everyone can see :)
Quad-Core CPU: its dual core!
720p front screen camera: GS3 also 720p front camera, and the Galaxy S3 have a 1.9MP camera vs iPhone 5 1.2MP Camera :)
iCloud: Google Cloud.
Shared Photo Stream: AllShare Play
Panorama : There is Panorama on GS3, the nokia 5800 xpress music had it way back then !
700,000 apps: 250,000 are for iPad, which makes it 450,000 for iphones Vs 650,000 apps on android ( Phones )
Passbook: Google Wallet.
Free OS Updates Annually: Free Open Source OS, Freedom, until now have latest updates, IF it didnt, just root it ;)
Facetime: Video Call ?
All-New Maps with FlyOver: Google Maps have it, and it also have street view ;)
Airplay: AllShare Cast.
Sleek And Durable Aluminum Back: You can buy and replace your cover with an Aluminum one from Ebay with just $7.
Game Center: Game Hub, for Samsung phones, and rumors say Google may launch its own game center.
iMessage: ChatON, Whatsapp, Viber, etc…

برگرفته از نوشته اقای Mehdia_St

VSH-Katana
2012/09/17, 22:33
این تبلیغات از نظر فنی ضعیفن(نظر شخصی) و تا وقتی مقایسه دقیق نشه چیزی نمیشه گفت!
اما چیزی که مسلم هست اینه که همیشه اپل محدودیتهایی داشته! اما یکسری اونو میخرن!
کلا همیشه از اپل متنفر بودم
اما از سامسونگ هم بدم میاد
همچنین خود s3 که اینقد دست بالا میگره خودشو ضعفای زیادی در مقابل بقیه رقیبای اندروییدیش داره!

s@j@d
2012/09/17, 23:13
Lumia 920 VS iphone 5

نوکیا با این سری از کوشی های فوق العاده و به کمک ویندوزفون 8 صددرصد محبوب میشه و سهم خوبی در بازار به دست میاره