PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ مشاوره ] خرید یک کیس و ssd

rre_za
2012/09/15, 15:53
با عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان عزیز

بنده الان یکی از کشور های دوست و همسایه هستم قصد خرید یک کیس و یک SSD رو دارم اینجا

کیس های مد نظرم Cooler master Stryker یا Nzxt Phantom هستش میخواستم ببینم این کیس ها ایران موجود هستش اگه هست چه قیمتی هست حدودا

برای SSD هم گزینه هایی که اینجا هست ( حجم 120 GB مد نظرم هست )

Corsair Force 3 GT/GS
Kingstone Hyper X 3k
OCZ Vertex 4

َشما کدوم گزینه رو پشنهاد میکنین ؟ این مدل ها ایران چه قیمتی هستن ... ؟

پیشاپیش ممنون از وقتی گه گذاشتین

Arsn
2012/09/15, 16:09
با عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان عزیز

بنده الان یکی از کشور های دوست و همسایه هستم قصد خرید یک کیس و یک SSD رو دارم اینجا

کیس های مد نظرم Cooler master Stryker یا Nzxt Phantom هستش میخواستم ببینم این کیس ها ایران موجود هستش اگه هست چه قیمتی هست حدودا

برای SSD هم گزینه هایی که اینجا هست ( حجم 120 GB مد نظرم هست )

Corsair Force 3 GT/GS
Kingstone Hyper X 3k
OCZ Vertex 4

َشما کدوم گزینه رو پشنهاد میکنین ؟ این مدل ها ایران چه قیمتی هستن ... ؟

پیشاپیش ممنون از وقتی گه گذاشتین

درباره کیس اطلاعات خاصی ندارم ! اصلا نمیدونم کیس چی هست ! :دی

درباره سالید توصیه من خرید مدل OCZ Vertex 4 است ، طی بررسی که از مدل Corsair Force Gt (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.بررسی-سالید-دیسک-Corsair-Force-Gt-120GB) نوشتم و جدیدا بررسی گروهی سالیدی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.جامع-ترین-بررسی-گروهی-سالید-ها-در-ایران-!) که نوشتم ، هر دو به عملکرد عالی Vertex 4 اذعان داشت ! البته یه بررسی درباره Ocz vertex (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.تست-و-بررسی-ocz-vertex-4)4 هم در فروم نوشته شده که اون را هم میتونید ملاک قرار بدید!

قیمت ها هم اصلا قابل ارائه نیست و باید مستقیما در بازار بپرسید چون لحظه به لحظه تغییر میکنند ! البته نیم نگاهی هم به قیمت های ارائه شده در سایت سخت افزار داشته باشید !