PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولر برای athlon II X4 بدون صدا ؟!

fastfind
2012/09/14, 06:44
سلام به همگی... امیدوارم خوب باشید...
دوستان من سی پی یو AMD Athlon ii x4 645 دارم با مادربرد asus m4n68t-m
فن cpu مشکل پیدا کرده و صدا میده! از اونجایی هم که فنش 8 سانتی هستش و فن 8 سانت بی صدا گیر نمیاد
تصمیم به تعویض کولر cpu با یک کولر 12 سانتی و بی صدا دارم....
جستجویی که کردم و پیشنهادهایی که هست موارد زیر رو مد نظر دارم:

Cooler Master V8 = حدود قیمت 110
Cooler Master Hyper 212 = حدود قیمت 50
Tuniq tower 120 extreme = حدود قیمت 115
Deepcool Ice Matrix 400 = حدود قیمت نمیدونم!
Evercool Transformers 3 = حدود قیمت 55

خوب بودجه رو فکر کنم برای من که اورکلاک نمیخوام بکنم بالای 60 تومن ارزش نداشته باشه...
اگه بخوام فن اصلا صدا نده یعنی صداش در شب به گوش نرسه کدوم رو باید بردارم؟
راستی خود کیس 18 سانته و اینطوری که اندازه گرفتم فن و هیت سیک 15 سانتی توی کیس جا میشه!
خوب حالا به نظر شما من چیکار کنم؟ هزینه بی خودی نمیخوام بکنم... یه چیز خوب که اصلا صدا نده!
اگر غیر از موارد بالا موردی بهتر هست لطفا بگید...(فقط یه نکته اینکه بنده شهرستان هستم و اصلا اینا نمیدونن چیه!! پس لطف کنید موردی رو که پیشنهاد میدید توی سایتهای خرید اینترنتی باشه)... مرسی

Arsn
2012/09/14, 09:46
سلام به همگی... امیدوارم خوب باشید...
دوستان من سی پی یو AMD Athlon ii x4 645 دارم با مادربرد asus m4n68t-m
فن cpu مشکل پیدا کرده و صدا میده! از اونجایی هم که فنش 8 سانتی هستش و فن 8 سانت بی صدا گیر نمیاد
تصمیم به تعویض کولر cpu با یک کولر 12 سانتی و بی صدا دارم....
جستجویی که کردم و پیشنهادهایی که هست موارد زیر رو مد نظر دارم:

Cooler Master V8 = حدود قیمت 110
Cooler Master Hyper 212 = حدود قیمت 50
Tuniq tower 120 extreme = حدود قیمت 115
Deepcool Ice Matrix 400 = حدود قیمت نمیدونم!
Evercool Transformers 3 = حدود قیمت 55

خوب بودجه رو فکر کنم برای من که اورکلاک نمیخوام بکنم بالای 60 تومن ارزش نداشته باشه...
اگه بخوام فن اصلا صدا نده یعنی صداش در شب به گوش نرسه کدوم رو باید بردارم؟
راستی خود کیس 18 سانته و اینطوری که اندازه گرفتم فن و هیت سیک 15 سانتی توی کیس جا میشه!
خوب حالا به نظر شما من چیکار کنم؟ هزینه بی خودی نمیخوام بکنم... یه چیز خوب که اصلا صدا نده!
اگر غیر از موارد بالا موردی بهتر هست لطفا بگید...(فقط یه نکته اینکه بنده شهرستان هستم و اصلا اینا نمیدونن چیه!! پس لطف کنید موردی رو که پیشنهاد میدید توی سایتهای خرید اینترنتی باشه)... مرسی

سلام

اگر مهمترین فاکتور برای شما صدای کم است Coolermaster V8 واقعا کم صدا است ! به خصوص که تنظیم دور دستی هم دارد

اما اگر دنبال کارایی در عین کم صدا بودن هستید Thermal right Macho را توصیه میکنم که قیمتش با 1 فن خودش حدود 100 (کمتر) است ، واقعا کولر عالیه !

اگر هم دنبال مدل های ارزون میگردید که من هم همین توصیه را دارم ، کولر ترنسفرمر 3 گرین گزینه خوبیه ! فکر میکنم هنوز زیر 65 تومان باشه !