PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب درایور مجتمع گرافیکی پردازنده i5 3570k

blue sky
2012/09/13, 20:48
سلام

سی پی یو من i5 3570k است. می خواستم دایور مجتمع گرافیک را نصب کنم اما در همان اول پیام داد که "کامپیوتر شما فاقد حداقلهای لازم برای نصب این دایور است". دایور را از سایت شرکت سازنده مادربرد Asus Sabertooth Z77 دانلود کرده ام و جدیدترین ورژن است. دوستان می توانند در این مورد کمک کنند؟

Arsn
2012/09/13, 20:59
سلام

سی پی یو من i5 3570k است. می خواستم دایور مجتمع گرافیک را نصب کنم اما در همان اول پیام داد که "کامپیوتر شما فاقد حداقلهای لازم برای نصب این دایور است". دایور را از سایت شرکت سازنده مادربرد Asus Sabertooth Z77 دانلود کرده ام و جدیدترین ورژن است. دوستان می توانند در این مورد کمک کنند؟

راستش به طور دقیق نمیدونم ولی مطمئن بشید نرم افزار های مثل net framework را قبلا نصب کردید ! اگر متن کامل ارور یا عکس از قسمت details قرار بدید بهتره!

AmirMahmood
2012/09/13, 22:29
برای نصب باید تو بایوس حالت گرافیکی که سیستم باهاش کار کنه رو igpu و یا auto بزاری تا بتونی نصب کنی

iranch
2012/09/13, 22:35
مگه رو خود سی پی یو همراهش نصب نمیشه؟ من نصب نکردم اما استفاده میکنم از گرافیکش

blue sky
2012/09/14, 13:33
سلام

دوستان اين متن اروري است که در زمان نصب ظاهر مي شود :
This computer does not meet the minimum requirments for installing the software
من اخرين ورژن نرم افزارهايي چون NET - Visual C و ... را هم نصب کرده ام و ويندوزم هم کاملا آپديت شده است. در Device Manager فقط کارت گرافيک اصلي شناخته شده است و گرافيک سي پي يو ديده نمي شود ايا اين طبيعي است ؟ البته در نرم افزار فيزيکس انويديا سه گزينه Auto - کارت گرافيک سي پي يو و کارت گرافيک اصلي فعال است و خود فيزيکس آن را به صورت پيشفرض در حالت Auto قرار داده است.

farjam1990
2012/09/14, 15:03
شما باید برید در بایوس!
بخش advanced
قسمت system agent
گزینه ی
IGPU MULTIMONITOR رو روشن کنید! بعدش برید در ویندوز درایور گرافیک مجتمع رو نصب کنید

این ارور هم ربطی به مسائل نرم افزاری ندارد!
در واقع سخت افزار مورد نظر برای اجرای اون درایور رو پیدا نکرده! که در اون روشی که گفتم اون سخت افزار فعال میشه

blue sky
2012/09/14, 15:34
آقا فرجام ممنون از راهنمايي تان
پس با اين حساب بايد نرم افزار Lucid Virtu Universal MVP را که در دي وي دي همراه مادربرد است هم بايد نصب کنم درست است ؟

AmirMahmood
2012/09/14, 18:18
پس با اين حساب بايد نرم افزار Lucid Virtu Universal MVP را که در دي وي دي همراه مادربرد است هم بايد نصب کنم درست است ؟
با عرض معذرت از اقا فرجام برای اینکه من جای او جواب دادم
اره دادا نصب کن ولی اون igpu monitor مهمتر از نصب MVP . MVP فقط برای استفاده هم زمان از IGPU و VGA هست . (معمولا از این قابلیت تو 3dmark و بازی ها استفاده میشه)

farjam1990
2012/09/14, 20:27

روال کلی به این شکل هستش که:

1.روشن کردن igpu multimonitor

2.نصب درایور گرافیک مجتمع
3.ریستارت!
4. نصب نرم افزار virtu

البته ورژن های جدیدش رو هم از سایت سازنده مادربوردت میتونی پیدا کنی

blue sky
2012/09/15, 17:48
سلام
در دی وی دی همراه مادربرد در کنار نرم افزار LucidLogix Virtu MVP Software نرم افزار دیگری به نام LucidLogix Virtu MVP Wizard هم وجود دارد ایا نصب ان هم لازم است؟ در دفترچه مادربرد توضیحی در مورد این نرم افزار دوم وجود ندارد.

farjam1990
2012/09/16, 12:52
فرقی ندارن :دی فقط اون ویزارد رو که میزنی راهنماییت میکنه که اول igpu روشن کن بعدش درایور رو نصب کن
همون کاریو که من گفتم رو بهت گوشزد میکنه :دی

expellite
2012/09/16, 14:07
سلام!
من هم میخوام درایورش رو نصب کنم.
الان رفتم صفحه مربوط به مادربرد خودم دو تا بخش هست! Chipset و VGA! کدوم رو دانلود کنم؟ Interl Chipset Driver یا Intel VGA Driver؟؟؟

hamidparsafar
2012/09/16, 16:00
با کسب اجازه از بزرگان ، شما برای نصب درایور مجتمع باید باید intel vga driver رو دانلود کنید و نصب کنید ، intel chipset driver مربوط به درایور خود پردازنده است و فکر میکنم حاوی info های مورد نیاز ویندوز باشه

expellite
2012/09/16, 16:05
با کسب اجازه از بزرگان ، شما برای نصب درایور مجتمع باید باید intel vga driver رو دانلود کنید و نصب کنید ، intel chipset driver مربوط به درایور خود پردازنده است و فکر میکنم حاوی info های مورد نیاز ویندوز باشه
نامرد پر حجمه! 270 مگ!